 
		 
			 
			
			
			Toivonen staat bij middenvelders hoor?quote:Op donderdag 9 augustus 2012 09:49 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik blijf het vreemd vinden dat iemand die een paar oefenpotjes als verdediger heeft gespeeld en een paar potjes in de EL ook, nu meteen als verdediger bekend staat in het spel. De voorgaande jaren is dat ook vaker niet gebeurd dan wel. Toivonen speelt bij PSV al jaren op het middenveld maar staat nog steeds als aanvaller. Ik zou persoonlijk zeggen; hou voor de posities ook een bron aan zoals de VI seizoensgids (of misschien gebeurt dat al wel?, ik heb 'm nog niet gelezen, maar vorig jaar waren er wel een aantal afwijkingen tov die seizoensgids.)
 
			 
			
			
			Oh, dat heb ik dan verkeerd gezien. Vorig jaar was dat in ieder geval wel zo. (was ook zo in de seizoensgids, maar daar was ook Wijnaldum aanvaller (en die werd m.i. terecht als middenvelder neergezet))quote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:38 schreef ulq het volgende:
[..]
Toivonen staat bij middenvelders hoor?
 
			 
			
			
			SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Heb er echt de ballen verstand van, maar nieuwkomer Zwollewooohooo
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik zie bij jou gewoon Wormgoor in het team staan en Leeuwin nietquote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:04 schreef Sjacq het volgende:
Heeft iemand enig idee hoe het kan dat het niet lukt om een speler te wisselen?
Ik heb op dit moment leeuwin in de verdediging, ik doe hem in de prullenbak, ik koop wormgoor, druk bevestigen, dan staat er dat het team is opgeslagen en als ik vervolgens weer naar mijn team ga dan staat leeuwin er weer.
 
			 
			
			
			Bedankt voor je reply. Inmiddels zie ik dit ook staan. Ik denk dat het aan de browser hier op werk ligt.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:07 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik zie bij jou gewoon Wormgoor in het team staan en Leeuwin niet
 
			 
			
			
			Is inderdaad volkomen logisch dat een speler van Ajax die exact gelijkwaardig is aan een speler van Heracles duurder is, maar toch zou het me leuker lijken wanneer 'onzekerheidjes', oftewel spelers die totaal niet zeker zijn een basisplaats bij hun club of zich nog niet hebben bewezen, minder duur zouden zijn dan wanneer ze nu zijn. Nu zal er geen enkele persoon zijn die het voetbal een beetje volgt en dit spel serieus neemt een speler als Klaassen of Fischer in zijn team zetten, terwijl dat wanneer ze bijvoorbeeld 800.000 hadden gekost ze een stuk aantrekkelijker zouden zijn om te kopen, zonder dat ze hiermee ondergewaardeerd zouden zijn. Het zou dan een soort 'gok' (of je kan het verstand van voetbal noemen) zijn om te kijken of ze gaan doorbreken dit jaar en meer basisplaatsen krijgen, nu is de prijs voor zo'n gok veel te hoog (vind ik).quote:Op woensdag 8 augustus 2012 20:47 schreef shinji_united het volgende:
Even een reactie op de prijzen van sommige spelers.
De clubs worden verdeeld in "potten", hierbij wordt gekeken naar de eindstand van de afgelopen seizoenen.
De potten hebben allemaal een minimum en maximum waarde.
Aangezien (tot mijn spijt) de club uit onze hoofdstad het behoorlijk doet de laatste jaren, zijn alle spelers van deze club dus in pot 1 gekomen, hierdoor zijn deze spelers zo duur.
Dat mag je natuurlijk niet fair vinden, maar we moeten toch op een bepaalde manier aan een inschaling komen. En dan kan het dus gebeuren dat Ebicilio of Sana duurder is dan bijvoorbeeld Mertens.
Ik zou zeggen, doe er je voordeel mee
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hoofdletters,leestekens.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:32 schreef Bontekoe1982 het volgende:
theo janssen van ajax word hij nu minder waard in het spel als hij naar vitesse zou gaan. en andersom een speler van een lagere club naar ajax gaat dan meer waard.
 
			 
			
			
			nee. Dat valt niet meer aan te passen, omdat je dan users kunt bevoor- of benadelen door met die bedragen te gaan rommelen.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:32 schreef Bontekoe1982 het volgende:
theo janssen van ajax word hij nu minder waard in het spel als hij naar vitesse zou gaan. en andersom een speler van een lagere club naar ajax gaat dan meer waard.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Oke bedanktquote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:39 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
nee. Dat valt niet meer aan te passen, omdat je dan users kunt bevoor- of benadelen door met die bedragen te gaan rommelen.
 
			 
			
			
			nee, tis nog niet helemaal goedquote:Op donderdag 9 augustus 2012 13:39 schreef Bontekoe1982 het volgende:
Theo Janssen van Ajax, word hij nu minder waard in het spel als hij naar Vitesse zou gaan?
en word Assaidi meer waar als hij van Heerenveen naar Ajax zou gaan??
ZO GOED
 
  
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Niet doen! In Jelle we trustquote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:56 schreef roos85 het volgende:
(...)
nog wel twijfels over Rens van Eijden en Jelle ten Rouwelaar
 
 SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ik vind dat steeds zo veel moeite. Kijk na de eerste twee speelrondes wel in de VI ofzoquote:Op donderdag 9 augustus 2012 15:49 schreef TheDutchguy het volgende:
Even snel een team samengesteld, als ik later tijd heb even kijken of ze ook wel daadwerkelijk basis staan
 
											 
			 
			
			
			hmm, die staat er nog niet in. Ik ga het even doorgeven.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 15:39 schreef Bontekoe1982 het volgende:
waar is Anouar Hadouir van NAC?? Of heb ik hem over het hoofd gezien.
 
			 
			
			
			Bedankt. Die staat er nu bij.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 15:39 schreef Bontekoe1982 het volgende:
waar is Anouar Hadouir van NAC?? Of heb ik hem over het hoofd gezien.
Alexander Maes neem ik mee naar achteren. Bedanktquote:Op donderdag 9 augustus 2012 19:20 schreef MasterBR het volgende:
Alexander maes van willem 2 staat er ook nog niet in
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			mja, de verwachting voor dit seizoen wordt ook een beetje meegenomenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 21:17 schreef DeVinger het volgende:
Als jullie clubs inschalen op de posities van vorig seizoen, waarom is Feyenoord dan goedkoper dan Twente en PSV eigenlijk?
 
											 
			 
			
			
			Nog te onbekend denk ikquote:Op donderdag 9 augustus 2012 20:32 schreef MSNMGH het volgende:
Volgens mij mis ik bij Heerenveen de spelers Tannane en Ziyech. Of kijk ik scheel?

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |