en voor mij een reden om de psychopaat uit te hangen, ik ben toch niet verdacht..quote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:07 schreef Pagan het volgende:
Ben ik nu verdacht?
http://www.waarmaarraar.n(...)&utm_campaign=WMR.nu
Nee, ik claim gewoon dat het komt door mijn leeftijd.
Da's gewoon FUD zaaien om mensen die niet in de pas van de commercie willen lopen buiten de maatschappij te plaatsenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:07 schreef Pagan het volgende:
Ben ik nu verdacht?
http://www.waarmaarraar.n(...)&utm_campaign=WMR.nu
Nee, ik claim gewoon dat het komt door mijn leeftijd.
quote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:24 schreef Pagan het volgende:
Je kunt aan bijna geen actie of prijsvraag meer meedoen zonder facebook. Datamining.
Het merkteken van het Beest, waarvan iedereen verwachtte dat het een onderhuidse chip zou worden, blijkt nu een Facbook account te zijnquote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:24 schreef Pagan het volgende:
Je kunt aan bijna geen actie of prijsvraag meer meedoen zonder facebook. Datamining.
quote:
quote:Op donderdag 9 augustus 2012 12:32 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Het merkteken van het Beest, waarvan iedereen verwachtte dat het een onderhuidse chip zou worden, blijkt nu een Facbook account te zijn
Die's geil idd., die velgenquote:Op donderdag 9 augustus 2012 14:34 schreef oh-oh het volgende:
Miniem!
[ afbeelding ]
Die was echt vet fancy!
Ja, dat was ik. Over die boekenruil.quote:
Ik hoor net van Pagan dat de pagina vanmorgen niet ververst was, over de bunnys. Hij voelt zich nu erg lullig, dat ik hem er net op wees. Oh-Oh, sorry dus, zo kwam het echt erg lullig over.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:40 schreef oh-oh het volgende:
Omdat ik denk dat ze tegen die tijd ook dood is natuurlijk.
Ja, dat zul je altijd zien. Alles komt dan tegelijk.quote:Op donderdag 9 augustus 2012 11:58 schreef oh-oh het volgende:
Nou shit was meer dat Billy net binnen zat te schijten en dat Sjon ondertussen naast mijn stoel stond te kotsen. Ik ben in staat om de hele handel behalve Chico naar het asiel te doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
Je bent al een schat dat je het hebt geprobeerdquote:Op donderdag 9 augustus 2012 22:20 schreef oh-oh het volgende:
9-1![]()
Maakt niet uit Strega, of Pagan eigenlijk, het was vandaag onwijs hektisch op kantoor en dan ook nog alledrie de babies dood in een uur tijd of zo, ik zat onwijs te stressen![]()
De andere drie bij die vriendinnen leven wel nog, dus ik baal wel een beetje, vraag me af waar het mis ging, ze gingen ook alledrie hopla achter elkaar dood, heel sneu.
Ze waren denk ik gewoon onderkoeld, ze konden ieg ondanks kruikjes en lichaamswarmte en wrijven en noem maar op niet warm worden ineens.
Mja, het was het proberen waard, en ik ben weer een ervaring rijker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |