SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
TIMMAH1986 (Tim86)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Rijstbal (Rijstbal)
Harregarre(SuperHarregarre)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
v iSKiiLLz x (Kenarion)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
superhero 7000 (Walxie)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)Toefjes' toernooi:quote:KentdeBruin (detennismaster)
OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
ownernickk (Nickskuh)
c0sm0fifa (GuRBuH)
Duuc-nl (Duuc-nl)
psvunited (zerokil)
Jesserdt (Lindgren.)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Dopekoe (Dopekoe)
Rhahyrion (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
Pieter115 (wieisboos)
MaartenFM (MaartenFM)
mmootje (Poker4lifee)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
Sjineez (Rijst)
NL__Headsh0t (EVH001)
Mr_Don123 (RavioliPunch)quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 15:35 schreef Toefjes het volgende:
[..]
scherp. bye = vrije toegang tot de volgende ronde. Ik heb Quel maar ingeroosterd, nog niks gehoord van haar, maar dat zal wel goed komen. Zo niet, heeft haar tegenstander een bye naar de volgende ronde.
Je speelt zowel een uit- als een thuiswedstrijd, behalve in de finale.
Het schema:
Wieisboos
Nickskuh
JoodNL
Toefjes
Vijfvoor
Reemi
bye
Poker4lifee
GekkeGerrit
bye
Quel
Gurbuh
OmniRocket
Patje1987
GJE
Raviolipunch
Wedstrijden moeten voor zondagavond afgerond zijn, dit om het tempo in het toernooi er in te houden. Het schema blijft van kracht, net als een tennistoernooi.
Prijzengeld:
Eerste ronde uitschakeling: 1K
Kwartfinale uitschakeling: 3K
Halve finale uitschakeling: 7.5K
Finalist: 11K
Winnaar: 21K
Feyenoord Rotterdam
MBO ict hequote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:08 schreef Thorb het volgende:
@Fuszy ik denk dat je meer met excel kan dan de meeste mensen hier
En alles dat je ermee doet is fifa poultjes in elkaar zettenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:10 schreef Fuszy het volgende:
[..]
MBO ict he
Heb al 4 verschillende cursussen gevolgd mbt excel. ECDL examen op mbo, 2x op het hbo en een cursus van mijn stage
Op mijn stage heb ik er veel mee gedaan. Echt heel veel en ook tijdens deze vakantiebaan moet ik echt veel mensen helpen met excel of computerproblemen. Terwijl ik daar eigenlijk niet voor zit. Ze bellen IT niet eens meer, omdat ik ze beter kan helpenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:11 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
En alles dat je ermee doet is fifa poultjes in elkaar zetten![]()
Salarisverhoging aanvragenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:13 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Op mijn stage heb ik er veel mee gedaan. Echt heel veel en ook tijdens deze vakantiebaan moet ik echt veel mensen helpen met excel of computerproblemen. Terwijl ik daar eigenlijk niet voor zit. Ze bellen IT niet eens meer, omdat ik ze beter kan helpen
ja ja, per ongeluk, dat zeggen ze ook de hele tijd bij GTAquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:17 schreef Geluidssysteem het volgende:
Kevin die message
Ik drukte per ongeluk op invite.
Ja ik ging omlaag per ongelukquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:17 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
ja ja, per ongeluk, dat zeggen ze ook de hele tijd bij GTA
Wat wilde je dan doen!quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:18 schreef Geluidssysteem het volgende:
[..]
Ja ik ging omlaag per ongeluk,
Ik vond Godverdomse dagen op een godverdomse bol van Dimitri Verhulst wel tofquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:19 schreef Fuszy het volgende:
Lezen jullie weleens boeken? Ik heb het al heel lang niet meer gedaan, maar ik zit alweer ff in zo'n dip dat ik wat anders wil doen. Iemand tips?
die titelquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:20 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Ik vond Godverdomse dagen op een godverdomse bol van Dimitri Verhulst wel tof
Sowieso Dimitri Verhulstquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:20 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Ik vond Godverdomse dagen op een godverdomse bol van Dimitri Verhulst wel tof
Die wilde ik vorige keer ook al lenen toen was ie er alleen niet. En vandaag weer nietquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:21 schreef Thorb het volgende:
[..]
Sowieso Dimitri VerhulstHelaasheid der Dingen ook tof
Kan je het bereik van die cellen niet pakken en daar dan aangeven wat je op de assen wil hebben? Volgens mij kan je wel een selectie maken om bepaalde getallen bij elkaar te nemen in een groep.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:27 schreef Kamikazie het volgende:
Ik heb bij excel een hele grote lijst getallen (leeftijd van mensen) en moet die mooi in een grafiek krijgen, het liefst in groepen van 20-25 , 26-30, 31-35 etc . Nu kan ik dat wel handmatig doen maar wist niet of er een methode mee is dat excel dat voor je in groepen zet en het daarna mooi in een grafiek/diagram krijg?
picsquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:29 schreef Rijst het volgende:
Net terug van Skansen. Het weer was manne chill. Hele dag in de zon gechilled. Over een paar uur weer het nachtleven induiken![]()
![]()
Heb een CR7 kapsel nu
Ik kan je wel helpen hoor. Ik was een administratief medewerker paar jaar geleden. Welke Excel gebruik je?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:27 schreef Kamikazie het volgende:
Ik heb bij excel een hele grote lijst getallen (leeftijd van mensen) en moet die mooi in een grafiek krijgen, het liefst in groepen van 20-25 , 26-30, 31-35 etc . Nu kan ik dat wel handmatig doen maar wist niet of er een methode mee is dat excel dat voor je in groepen zet en het daarna mooi in een grafiek/diagram krijg?
wimbledon steeds niet kunnen winnen, en dan met de OS welquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:36 schreef Tim86 het volgende:
Ja, won net in een bizar goede wedstrijd van Djokovic. Nu tegen Federer
Lekker 4 pakjes boter in een bekertjequote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:39 schreef Geluidssysteem het volgende:
Ben & Jerry's ijs is écht genieten zeg.
Erg lekker, maar wel overrated en vooral overpriced. Welke smaak heb je?quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:39 schreef Geluidssysteem het volgende:
Ben & Jerry's ijs is écht genieten zeg.
Cookie Doughquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:40 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Erg lekker, maar wel overrated en vooral overpriced. Welke smaak heb je?
Jij hebt het vast nog nooit gegetenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:40 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Lekker 4 pakjes boter in een bekertje
Jawel, te vaak zelfs. Bij mijn ex hadden ze 6 van die halve liter bakken gewonnen met een of andere loterij. Aangezien ze daar met 3 man een melkallergie hadden, moest ik die elke keer opeten. Was wel lekker hoorquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:41 schreef Geluidssysteem het volgende:
[..]
Jij hebt het vast nog nooit gegeten
Wij hadden er ooit ook eens 6 gewonnenquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:42 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Jawel, te vaak zelfs. Bij mijn ex hadden ze 6 van die halve liter bakken gewonnen met een of andere loterij. Aangezien ze daar met 3 man een melkallergie hadden, moest ik die elke keer opeten. Was wel lekker hoor.
Cookie dough is overigens één van mijn favorieten
Oke, hier snap ik dus al niks vanquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:31 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Kan je het bereik van die cellen niet pakken en daar dan aangeven wat je op de assen wil hebben? Volgens mij kan je wel een selectie maken om bepaalde getallen bij elkaar te nemen in een groep.
Nou ja, ze hadden het over excel en ik zei ach joh zo moeilijk kan dat niet zijn ik doe dat wel ff. En daar ging ik dus de fout inquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:48 schreef Tim86 het volgende:
Waarom beloof je je moeder dit te doen als je zulke dingen al niet weet?
Je hebt rijen en kolommen in je excel bestand. Dus A t/m ... en 1/tm ...quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:46 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Oke, hier snap ik dus al niks vanBen best slecht in dit soort dingen
. Hoe moet ik dat dan aanpakken?
Daar gaat het inderdaad hele tijd fout. En als hij ze niet per groep pakt word het nogal een zooi want het zijn vrij veel nummers. Nou ja, ik google het wel even. In ieder geval bedanktquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 21:50 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Je hebt rijen en kolommen in je excel bestand. Dus A t/m ... en 1/tm ...
Waar je gegevens instaan, dat moet je dus selecteren als 'bereik'. Dat is vrij logisch lijkt me. Dan moet je volgens mij alleen nog maar aangeven wat je op je assen wil hebben. Die leeftijdscategorieën en misschien het aantal in die categorieën?
Alleen ik denk dat hij die leeftijden per nummer pakt, maar je moet ook kunnen aangeven dat hij bijvoorbeeld 20-25 pakt. Volgens mij moet je dat gewoon bij die instellingen van je grafiek kunnen aanpassen. Ik kan het niet proberen, omdat ik geen gegevens heb. Ook vrij weinig zin om dat zelf na te bootsen.
Prima voorgevel.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |