Klopt het is inderdaad een pup.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:14 schreef Miss_Isis het volgende:
Het is zo te zien in ieder geval nog een pup, lijkt me een kruising.
Ah, nee dan kom je niet veel verderquote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:15 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Klopt het is inderdaad een pup.
De foto komt van Lachjerot.nl, daar heb ik dus niet zoveel aan
Geen idee.... ik kan het niet achterhalen.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:25 schreef Deetch het volgende:
wat voor kleur tong? Als blauw dan zit er chow of sharpei door. verder beetje golden retriever of labrador?
Honger joh? Volwassene!quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:24 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Ja want ik vroeg welke kleur...... kleuter!
Dat dacht ik net ook.quote:
Mijn eerste idee ook.quote:
quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:46 schreef Miss_Isis het volgende:
Het is 100% zeker geen beagle () en geen ridgeback.
Het is volgens mij gewoon een mixje van soorten, en dan kun je nooit precies achterhalen wat er in zit. Ik denk dat een dierenarts je daar ook echt niet mee verder kan helpen.
Omdat ik (vorige week) nog in de veronderstelling was dat we weer een hond wilden aanschaffen.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 21:54 schreef Zomerjurkje het volgende:
Ik denk een kruising.
Waarom wil je het eigenlijk weten?
Nu niet meer?quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 16:20 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Omdat ik (vorige week) nog in de veronderstelling was dat we weer een hond wilden aanschaffen.
Klopt, nu niet meer. We hebben zaterdag bij een hondje gekeken maar mijn zoon is, in tegenstelling tot mijn dochter, geen echte fan van honden..... de keuze was toen snel gemaakt.quote:
Ah, vandaar. Jammer, maar beter als niet iedereen in het gezin er achter staatquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 21:23 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Klopt, nu niet meer. We hebben zaterdag bij een hondje gekeken maar mijn zoon is, in tegenstelling tot mijn dochter, geen echte fan van honden..... de keuze was toen snel gemaakt.
Precies. Onze vorige hond hebben we 5 jaar gehad en die heeft mijn zoon niet mee gemaakt.... dus voor de zekerheid hebben we afgelopen weekend maar eens veel kennissen en familie bezocht om te kijken hoe hij er mee omgaat..... helaas is hij geen liefhebberquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 21:26 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Ah, vandaar. Jammer, maar beter als niet iedereen in het gezin er achter staat
Ik ga mijn kind gewoon geen keus gevenquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 21:39 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Precies. Onze vorige hond hebben we 5 jaar gehad en die heeft mijn zoon niet mee gemaakt.... dus voor de zekerheid hebben we afgelopen weekend maar eens veel kennissen en familie bezocht om te kijken hoe hij er mee omgaat..... helaas is hij geen liefhebber
Tja.... kinderen gaan bij mij altijd nog voor beestenquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 22:01 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Ik ga mijn kind gewoon geen keus gevenhier drie honden (en een lading andere dieren) en mijn kinderen zullen zich hopelijk zonder morren aanpassen t.z.t. Zou er niet aan moeten denken om geen hond te hebben...
Uiteraard. Maar ik denk dat als een kind met beesten opgroeit hij/zij er aan gewend raakt. Dan hoef je niet in een situatie te komen waarin het kind geen huisdier wil (want niet anders gewend). Ik hoop in ieder geval dat mijn toekomstige kind zich aan deze redenatie gaat houdenquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 22:15 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Tja.... kinderen gaan bij mij altijd nog voor beesten
Is het niet een sharpei en een labrador? want een golden retriever heeft veel langere haren en andere kleur.quote:Op donderdag 2 augustus 2012 16:19 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Ah, nee dan kom je niet veel verder
Het doet me een beetje denken aan de pups die ik wel eens zie op van die animalcops programma'skruising vanallesennogwat (of met een iets lievere term, een 'cocktail d'amour'
). D'r zou iets van shar pei in kunnen zitten, het koppie doet me daar een beetje aan denken.
Edit: hier heeft-ie wel iets van weg vind ik:
[ afbeelding ]
Dat hondje is een sharpei/golden retriever mixje
Dat hondje in de quote heb ik van google, stond aangemerkt als sharpei/golden mix. De kleur en korte vacht kan ook van de sharpei kant komen natuurlijkquote:Op dinsdag 7 augustus 2012 22:27 schreef AppelCake het volgende:
[..]
Is het niet een sharpei en een labrador? want een golden retriever heeft veel langere haren en andere kleur.
Raar hondje.quote:Op dinsdag 7 augustus 2012 22:28 schreef Miss_Isis het volgende:
[..]
Dat hondje in de quote heb ik van google, stond aangemerkt als sharpei/golden mix. De kleur en korte vacht kan ook van de sharpei kant komen natuurlijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |