kijk es goed? Hooguit kapot lopen denk ik.. Hij komt er immers niet langs met de autoquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:29 schreef vosss het volgende:
Een grasveld pal voor je garage?
Ga je dat niet helemaal kapot rijden?
Ik weet niet hoor, maar hoe ik het zie zit aan het einde rechts zijn garage toch?quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:36 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
kijk es goed? Hooguit kapot lopen denk ik.. Hij komt er immers niet langs met de auto
dit helpt:quote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:38 schreef vosss het volgende:
[..]
Ik weet niet hoor, maar hoe ik het zie zit aan het einde rechts zijn garage toch?
En pal daarvoor ligt een stuk grond en hij zegt recht vooruit komt een grasveldje.
Ik neem aan dat dat stuk grond wat pal voor de garage ligt daarmee bedoeld wordt toch?
Dat zeg ik toch. Ik heb het over de foto, niet over de tekening ter verduidelijkingquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 16:42 schreef Tinos85 het volgende:
Nee je ziet het van rechts op dat plaatje.
Links op die tekening zit het grasveldje.
je kan ook stellen dat hij zijn huis van de achterkant nadertquote:Op dinsdag 16 oktober 2012 22:44 schreef Teslynd het volgende:
O nu ben ik toch weer helemaal in de war. De voordeur is toch aan de kant van de garage = achter het huis? Lekker onhandig. Of is het toch opzij?
Mijn ramen zijn bewust op het noorden gericht. Noorderlicht (het schijnt een vrije actief jaar te worden ook nog) vanuit bed bekijkenquote:Op woensdag 17 oktober 2012 11:26 schreef RanTheMan het volgende:
je kinderen hebben een beter uitzicht dan jij, slecht geregeld
mislukt steeds. Derde foto.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 10:49 schreef Bouwclone het volgende:
Uitzicht van een van de kinderkamers:
[ afbeelding ]
En mijn slaapkamer:![]()
Dat ding links? Is de garage van een enorme natuurstenen villa. Iets verder naar links en aan de andere kant hebben ze 3 verdiepingen met een glasfacade. Erg mooi!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |