je kan beter lijn B pakken dan stap je op het zelfde perron over bij chateletquote:Op maandag 13 augustus 2012 13:13 schreef greatgonzo het volgende:
Hoe werken die parnet's nu precies? Is dit één rit per kaartje, of één route? Van andere metropools weet ik dat je gewoon bij ingang van de metro een kaartje invoert, en vervolgens uitstapt op de plaats van bestemming. Dit allemaal met één kaart.
Voorbeeld: we komen met de trein op de Gare du nord, en moeten naar Torcy. Bij de Gare du nord dus opstappen op de D1, en vervolgens bij Chatelet les halles overstappen op de A4.
Betaal ik dan twee kaartjes, één kaartje of nog meer (Torcy is immers de 11e halte)?
voor eten bij Flunch, vanaf 5,45 warme hap, zoveel friet en groenten pakken als op je bord past.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 00:25 schreef Rnnz het volgende:
Hebben mensen nog budgettips voor Parijs? Gaat een duur halfjaar worden ben ik bang. :p
Haha leuk he, wel ideaal voor het Bois de Boulogne enzo.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 12:00 schreef wormtrein het volgende:
Leuk die Velib, heb er aardig mee rondgecrosst voor 1,70 op één dagIk voelde me helemaal in m'n element tussen de scheurende taxi's en bussen, totdat ik dacht 'even' naar de Arc de Triomphe te fietsen en midden op Place de la Concorde terecht kwam in de spits.
Waar haal je die betaalkaart voor die dingen nou ? Wij zijn er niet aan toe gekomen, maar ik zou nog achterhalen hoe het werkt, ben het vergeten ...quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 12:00 schreef wormtrein het volgende:
Leuk die Velib, heb er aardig mee rondgecrosst voor 1,70 op één dagIk voelde me helemaal in m'n element tussen de scheurende taxi's en bussen, totdat ik dacht 'even' naar de Arc de Triomphe te fietsen en midden op Place de la Concorde terecht kwam in de spits.
Gewoon telefoonnummer bellen toch wat er bijstaat en je CC gegevens invullen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 15:32 schreef elcastel het volgende:
[..]
Waar haal je die betaalkaart voor die dingen nou ? Wij zijn er niet aan toe gekomen, maar ik zou nog achterhalen hoe het werkt, ben het vergeten ...
je kan RER C nemen naar Versailles Rive Gauche , je kan 2 losse kaartjes kopen (geen gewoon metro kaartje) of een Mobile Card voor 1-4 zones (Versailles ligt in zone 4)quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:50 schreef QEX het volgende:
iemand ervaring met bezoeken kasteel versaille vanuit centrum parijs? (evt eigen gelegenheid met ov?) En evt hop on hop off bussen?
Bedankt, is zo;n mobile card zoiets als de oyster card in Londen? Bedoelde eigenlijk algemene ervaringen met hop on/off in parijs.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:56 schreef macca728 het volgende:
[..]
je kan RER C nemen naar Versailles Rive Gauche , je kan 2 losse kaartjes kopen (geen gewoon metro kaartje) of een Mobile Card voor 1-4 zones (Versailles ligt in zone 4)
Hop on/off buss komt daar niet
oh ok, zal het laatste niet doen, met de metro kan je overal wel makkelijk komen, maar voor 1ste keer kan je het doen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 21:00 schreef QEX het volgende:
[..]
Bedankt, is zo;n mobile card zoiets als de oyster card in Londen? Bedoelde eigenlijk algemene ervaringen met hop on/off in parijs.
Ja als je van lopen houdt, kan je ook best veel zien en de metro zie je echt overal bijna. Alleen even de kaart bestuderenquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 21:12 schreef QEX het volgende:
ik ga waarschijnlijk 3 dagen en heb een hotel in het 9 e arrondissement. Dus meeste is begreep ik wel dichtbij. En tegen ov en lopen heb ik niets, mits het te doen is. Vind het wel altijd erg fijn om ervaringen van anderen te horen, zeker als ze vaker geweest zijn.
Wij hebben hop on/hop off wel gedaan. Je krijgt er een goed beeld door waar alles ligt en kunt t beter in perspectief plaatsen. Voor de volgende keer zou ik niet meer doen maar dan weet je al waar alles ligt. Enige is de prijs die best hoog is (68 euro voor 2 personen voor 2 dagen, 1 dag is maar 5 euro pp goedkoper)quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 21:04 schreef macca728 het volgende:
[..]
oh ok, zal het laatste niet doen, met de metro kan je overal wel makkelijk komen, maar voor 1ste keer kan je het doen.
nee Mobilis is een dagkaart, iets goedkoper vaak, je kan ook Paris Visite card nemen
Ja voor de eerste keer kan je het zeker doen.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 07:45 schreef Jackal_Omega het volgende:
[..]
Wij hebben hop on/hop off wel gedaan. Je krijgt er een goed beeld door waar alles ligt en kunt t beter in perspectief plaatsen. Voor de volgende keer zou ik niet meer doen maar dan weet je al waar alles ligt. Enige is de prijs die best hoog is (68 euro voor 2 personen voor 2 dagen, 1 dag is maar 5 euro pp goedkoper)
Allereerste keer met de metro gegaan en dan heb je te weinig idee van de stad imho
Volgens mij moet je ook gewoon geluk hebben. Ik zat pas in een 3 sterren hotel tegenover de Tour Montparnasse voor 70 euro per nacht. Gevonden via Hotels.com.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 18:35 schreef QEX het volgende:
nog tips waar je het best online kan zoeken? vind namelijk best butget hotels maar als ik dan kijk naar beoordeling dan zijn die vaak slecht. (wil liever niet in hostel )
of in een rustige buurt gaan zitten buiten Parijs, La Defense bv. Heb je vaak beter voor minder geld dan centrum.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 18:42 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Volgens mij moet je ook gewoon geluk hebben. Ik zat pas in een 3 sterren hotel tegenover de Tour Montparnasse voor 70 euro per nacht. Gevonden via Hotels.com.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |