wat doet dat er nou toe. Je wil toch gewoon winnen. Boeit het dat iemand anders een fout maakt waardoor jij alsnog, volgens de regels, de winnaar bent? nee, geen fuck. Is het zuur voor die koreaanse? ja. Maar ja.quote:Op maandag 30 juli 2012 21:13 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Als je dondersgoed weet dat er iets niet in de haak is, dan zou ik niet zo reageren nee.
Haha. Doei.quote:Op maandag 30 juli 2012 21:15 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
[..]
wat doet dat er nou toe. Je wil toch gewoon winnen. Boeit het dat iemand anders een fout maakt waardoor jij alsnog, volgens de regels, de winnaar bent? nee, geen fuck. Is het zuur voor die koreaanse? ja. Maar ja.
Dat kan toch gewoon niet, echt een aanfluiting voor een olympische sport.quote:Op maandag 30 juli 2012 21:15 schreef marcodej het volgende:
Ok, net terug gekeken. Nu volledig.
Klok staat uiteindelijk op 1 seconde. Er wordt twee keer een dubbel gescoord (allebei een treffer), dus twee keer hervat. De commentatoren zijn dan al verbaast hoe lang een seconde kan duren. Klok gaat dan toch naar nul. Maar dan wordt de klok gereset.
Coach komt al uit zijn hok en zegt dat drie keer hervatten in een seconde niet kan.
Dan wordt toch verder gespeeld. Even een moment van twijfel en dan slaat de Duitse toe, Deze aanval lijkt op zich al langer te duren dan de eerste twee, waarbij ze gelijk ging. Coach wordt gek.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |