Omdat ze zin gebruikte betekent het dat ze zin heeftquote:Op zondag 29 juli 2012 14:39 schreef kingtoppie het volgende:
Ja, ze gebruikte het woord: ''zin'' wat is daarmee?
Vrienden delen toch alles?quote:Op zondag 29 juli 2012 14:43 schreef kingtoppie het volgende:
Vriend van me is er al overheen geweest geloof ik
Dat is een no go voor jou?quote:Op zondag 29 juli 2012 14:43 schreef kingtoppie het volgende:
Vriend van me is er al overheen geweest geloof ik
Vrouwen zelfse verhaal als het over mannen gaat. Heeft alles te maken met de asymmetrie van het gezicht. Hoe beter die klopt hoe knapper de persoon over het algemeen gevonden word.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:34 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Niet helemaal, maar veel mannen vallen wel op dezelfde vrouwen. Als er een mooie vrouw voorbij loopt zie je bijna elke man er naar kijken.
Dat is dus de symmetrie. A-symmetrisch is dus als het niet klopt.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:46 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Vrouwen zelfse verhaal als het over mannen gaat. Heeft alles te maken met de asymmetrie van het gezicht. Hoe beter die klopt hoe knapper de persoon over het algemeen gevonden word.
Jepjep, daarom ''kreeg'' hij haar ook eigenlijk, ging bewust niet achter haar aan die avond in de ''odessa''quote:
Neehoor, ze lijkt me harstikke leuk, en die vriend zei al dat hij er verder niks mee wilt dusja.quote:
Oh ja shitquote:Op zondag 29 juli 2012 14:47 schreef Fera het volgende:
[..]
Dat is dus de symmetrie. A-symmetrisch is dus als het niet klopt.
Geen ideequote:Op zondag 29 juli 2012 14:36 schreef MrMonkeyman het volgende:
Legitieme vraag: zouden lesbiennes deze manier van versieren ook moeten gebruiken?
Leiden... je leidt nog steeds niet?quote:Op zondag 29 juli 2012 14:38 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
[..]
Zal dan toch wel meevallen? Sowieso hebben ze vaak ook verschillende maten in lengte en breedte..
Maar ehm, ik heb gevraagd wanneer ze wilt.
''Ja niet goed, jij moet de datum plannen, dit dat''we zien het wel.
Ja inderdaad, een vrouw met een symmetrisch gezicht is het mooist.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:46 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Vrouwen zelfse verhaal als het over mannen gaat. Heeft alles te maken met de asymmetrie van het gezicht. Hoe beter die klopt hoe knapper de persoon over het algemeen gevonden word.
Fout, een persoon man of vrouw met een symmetrisch gezich vind de grote groep van de mensen het mooist.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:53 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ja inderdaad, een vrouw met een symmetrisch gezicht is het mooist.
Het kan een subtiele suggestie zijn ja. Ik overwoog het gebruik van woorden altijd wel bij contact leggen. Nu nog let ik erop, al gebruik ik het niet meer uit eigenbelang.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:41 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Omdat ze zin gebruikte betekent het dat ze zin heeft
Haha, held!quote:Op zondag 29 juli 2012 14:48 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Jepjep, daarom ''kreeg'' hij haar ook eigenlijk, ging bewust niet achter haar aan die avond in de ''odessa''
Gesneden koek dus.quote:[..]
Neehoor, ze lijkt me harstikke leuk, en die vriend zei al dat hij er verder niks mee wilt dusja.
Rechtsbovenin heb je de knop.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:55 schreef Mr.KnowNothing het volgende:
Ik wil dit topic niet meer volgen. -.-
Ook niet alleen aan mensenquote:Op zondag 29 juli 2012 14:55 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Fout, een persoon man of vrouw met een symmetrisch gezich vind de grote groep van de mensen het mooist.
Is dus niet gekoppeld aan alleen vrouwen
De gouden ratio, die is ook op het gezicht toegepast.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:56 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ook niet alleen aan mensen. De grieken hadden een bepaalde maat voor hun bouwwerken (een bepaalde schaal) , als je daaraan voldoet krijg je mooie gebouwen en ook mooie layouts en dergelijke.
Ik weet het, het fucked met je hersenen. Maar dat is stiekem ook de bedoeling om je eigen wereldbeeld telkens opnieuw om te gooienquote:Op zondag 29 juli 2012 14:55 schreef Mr.KnowNothing het volgende:
Ik wil dit topic niet meer volgen. -.-
Vrouwen die een 10 zijn willen geen man waarbij zijn sociale vaardigheden niet minstens op haar niveau zit.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:59 schreef kingtoppie het volgende:
Ja, accepteer dan eens dat een 6 een 10 bevonden kan worden door een 10?
quote:Op zondag 29 juli 2012 14:56 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ook niet alleen aan mensen. De grieken hadden een bepaalde maat voor hun bouwwerken (een bepaalde schaal) , als je daaraan voldoet krijg je mooie gebouwen en ook mooie layouts en dergelijke.
dit dus is op alles toe te passen.quote:Ooit gedacht dat een nummer mooi kon zijn? Er is een getal dat al ongeveer 2000 jaar geassocieerd wordt met schoonheid: het is de zogenaamde gulden snede. Dit getal is ongeveer 0,618. Als iets een ratio heeft van 1 staat tot 1,618 wordt dat als mooi beschouwd. Deze gulden snede is ook in kunst en in de natuur terug te vinden. Deze ratio kun je gebruiken om zogenaamde gouden figuren te maken, bijv een driehoek waarbij verhouding tussen lengte en hoogte gelijk is aan 1 : 1,618.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |