Ik lees elke dag de Turkse kranten, en geloof mij..na een tijdje dan ga je dit soort dingen in de Turkse samenleving normaal vinden.quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:30 schreef zarGon het volgende:
[..]
Vertel. Want zo niet-verrassend is dit niet.
Je overdrijft flink.quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:31 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
Ik lees elke dag de Turkse kranten, en geloof mij..na een tijdje dan ga je dit soort dingen in de Turkse samenleving normaal vinden.niet dat ik het goedkeur..
aan de lopende band verkrachtingen in Turkije. verkrachtingen komen vaker voor dan andere misdrijven in Turkije.. als ik een dochter heb dan mag ze van mij alleen op vakantie waar ze naar toe wil, behalve naar Turkije en zandbaklandenquote:
Ik weet niet hoe ze zich tijdens de wedstrijd hebben gedrage, maar Turkije liet tegen Zuid-Korea een hele belangrijke punt liggen. En dat merk je nu.quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:33 schreef EL_Presidente het volgende:
ik weet trouwens niet of het de moeite waard is om naar het volleybal te kijken, aangezien China en Korea het op een akkoordje hebben gegooid![]()
http://www.hurriyet.com.tr/spor/digersporlar/21154776.asp
jij was toch aleviet?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Destinee Hookerquote:Op zondag 5 augustus 2012 19:37 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe ze zich tijdens de wedstrijd hebben gedrage, maar Turkije liet tegen Zuid-Korea een hele belangrijke punt liggen. En dat merk je nu.
We moeten hoe dan ook twee sets winnen tegen de VS. Van wat ik heb gezien is dat min of meer onhaalbaar.
Zij heeft echt krachtige smashes. Wordt een beest net voor het smashen; ik schrok er zelfs van.quote:
quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:41 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
jij was toch aleviet?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:41 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
jij was toch aleviet?Nee hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hopen dat Servie van Brazilie wintquote:Op zondag 5 augustus 2012 19:44 schreef zarGon het volgende:
[..]
Zij heeft echt krachtige smashes. Wordt een beest net voor het smashen; ik schrok er zelfs van..
quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:46 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
hopen dat Servie van Brazilie wint
saus eten grappig vindenquote:Op zondag 5 augustus 2012 19:47 schreef zarGon het volgende:
[..].
Dat is iets grappiger dan (alleen) saus eten..
Ja, best grappig.quote:
knoflook verhoogt de libidoquote:Op zondag 5 augustus 2012 19:51 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ja, best grappig..
Als je nou voorstelde om samen te genieten van een avondmaal mét knoflook, okay. Maar 'yo chickie, laten we knoflook eten' klinkt gewoon gaar..
Jij bent soms inderdaad best een paard.quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:52 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
knoflook verhoogt de libidoAyça kan goed paardrijden.
![]()
dus dat komt wel goed
meer een lief veulentjequote:Op zondag 5 augustus 2012 19:54 schreef zarGon het volgende:
[..]
Jij bent soms inderdaad best een paard..
quote:Op zondag 5 augustus 2012 19:35 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
als ik een dochter heb dan mag ze van mij alleen op vakantie waar ze naar toe wil, behalve naar Turkije en zandbaklanden
Olm bak git.quote:Op zondag 5 augustus 2012 20:00 schreef EL_Presidente het volgende:
[..]
je wordt daar namelijk verkracht..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |