Ja dit dacht ik ook jaquote:Op vrijdag 27 juli 2012 21:10 schreef Leandra het volgende:
Tweede arrestatie in deze zaak? Badr was toch al de tweede arrestatie, een of andere "beul van Amsterdam" was deze week toch ook al aangehouden?
quote:.De arrestatie van de tweede verdachte was maandag,maar is nu pas bekendgemaakt.
Hou jij het bij Cynix ?quote:
Of het was Daphne's broerquote:Op zaterdag 28 juli 2012 10:37 schreef miss_dynastie het volgende:
Maar dan is wel helemaal duidelijk dat ie die Daphne niet heeft verlaten voor Estelle, want in december had 'ie al een ander vriendinnetje dus...
Zolang het geen tientallen worden.quote:
Neem ik het wel over. Toch niks te doen.quote:
Oh gezellig dat is bij mij in de straat gebeurdquote:Op zaterdag 28 juli 2012 10:22 schreef tong80 het volgende:
Professioneel klappenuitdeler Badr Hari zou in een Amsterdamse kroeg in de Lange Leidsedwarsstraat, 'de kleine Cooldown', al eerder iemand in elkaar hebben gebeukt, zo weet het Parool te melden. Het toenmalige slachtoffer was de broer van Hari's toenmalige vriendin.
In december zou de man ondermeer een kopstoot en klappen van Hari hebben gekregen en daarbij serieuze verwondingen aan zijn gezicht hebben opgelopen. Vrienden van Hari hebben de man vervolgens met ernstige bedreigingen weerhouden van het doen van aangifte. De recherche hoopt nu dat dit slachtoffer dat alsnog zal doen.
Hari's advocaat zou graag commentaar willen geven, maar kan dit naar eigen zeggen niet omdat justitie Hari beperkingen zou hebben opgelegd.
We gaan vrolijk verder.
Nieuwe dag, nieuwe kansen.
Kom je er wel eens ? Wat is het voor een tent ?quote:Op zaterdag 28 juli 2012 12:06 schreef Ole het volgende:
[..]
Oh gezellig dat is bij mij in de straat gebeurd
Dat is een tent waar ik altijd met een hele grote boog omheen loop. Hoog Sjonnie Anita gehalte en lekkere skihut muziekquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:08 schreef tong80 het volgende:
[..]
Kom je er wel eens ? Wat is het voor een tent ?
Dat is erg idd. Dan nog liever naar het café van Henk en Ingrid.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:28 schreef Ole het volgende:
[..]
Dat is een tent waar ik altijd met een hele grote boog omheen loop. Hoog Sjonnie Anita gehalte en lekkere skihut muziek
Ja, daar staat tenminste Hazes op!quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:52 schreef tong80 het volgende:
[..]
Dat is erg idd. Dan nog liever naar het café van Henk en Ingrid.
Je begrijpt 't.quote:
Leer mij Henk en Ingrid uit de Kinkerbuurt kennen!quote:
Ik woonde als klein jongetje in een straat/buurt dat de puddingbuurt of Peyton Place werd genoemd. Leer mij het straatleven en een volkswijk kennenquote:Op zaterdag 28 juli 2012 15:12 schreef Ole het volgende:
[..]
Leer mij Henk en Ingrid uit de Kinkerbuurt kennen!
Het zusje van zouzou?quote:Op zaterdag 28 juli 2012 16:33 schreef Ole het volgende:
OT: Ik heb trouwens weer een geweldige, zeer objectieve, site gevonden!
http://crime-bron.nl/crimebron-nieuws/waarom-badr-hari-opsluiten/
Daar lijkt het op he!quote:
quote:Waarom Badr Hari opsluiten?
26 juli 2012
By crimebron
0
Als een verdachte zich zelf meldt op het bureau om een verklaring af te leggen,waarom moet hij/zij dan de cel in?
Je bent toch onschuldig tot het tegendeel bewezen is ?
Is er enig onderzoeks belang door iemand in een cel te stoppen?
Het gaat slechts om een vechtpartijtje tijdens een uitgaansavond waarbij bijna iedereen wappie is.
Badr Hari heeft zich netjes gemeld en al vanaf dag 1 zich zelf beschikbaar gesteld voor de Politie.
Dus het stoken van John van den Heuvel ten spijte ,met het noemen van Arrestatieteams en dergelijke.
De agent van den Heuvel heeft letterlijk schijt aan de aangifte van Ficq tegen het Politieteam die inhoudelijk zaak details lekte naar de Telegraaf.
De rijksrecherche is een grote farce en zal nooit een agent belasten,in tegendeel zelfs.
Een mediastunt van de Politie ,een voorbeeld functie .
Gooi hem lekker in de cel ,kleineer de superster maar tot een ordinaire straatcrimineel.
Iets waar ze erg goed in zijn bij het OM.
Die clubeigenaar van AIR is een echte Judas en is er mede verantwoordelijk voor dat Badr de cel in is gevlogen.
Koen Everink zal zijn leven nooit meer mensen gaan vernederen en beledigingen.
Dat is in ieder geval iets wat duidelijk zal zijn.
Vechtsporter Badr Hari heeft zich gisteravond gemeld bij de politie. Hij is aangehouden en zal vandaag worden verhoord door de recherche. Dat heeft zijn advocaat Marnix van der Werf tegenover de NOS bevestigd.
Volgens Van der Werf legt Hari vandaag een verklaring af. Wat de vechtsporter gaat verklaren, wil Van der Werf niet zeggen. ‘Dat gaat hij eerst aan de rechercheurs vertellen. Hij geeft in ieder geval zijn volledige medewerking aan het onderzoek’, vertelt de raadsman aan de NOS.
De 27-jarige Hari wordt verdacht van zeker twee gevallen van zware mishandeling. Zo zou hij zakenman Koen Everink hebben mishandeld tijdens dancefeest Sensation White in de Amsterdam Arena. Ook de mede-eigenaar van een Amsterdamse club heeft aangifte gedaan tegen Hari. De ondernemer zou in zijn eigen zaak, Club Air, ernstig mishandeld zijn door Hari.
Hari was de afgelopen weken in het buitenland. Om te voorkomen dat hij bij terugkomst met veel tumult zou worden aangehouden, had Hari met het Openbaar Ministerie afgesproken dat hij zich zelf zou melden op een politiebureau.
Hari is een succesvolle kickbokser die zich in de grote K-1-toernooien profileert. K-1 is een combinatie van een aantal vechtsporten. Sinds enige tijd heeft hij een relatie met Estelle Cruijff, de ex van oud-voetballer Ruud Gullit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |