Hela, ik wist wel dat het vrij gezond is maar zo gezond wist ik nietquote:Op zondag 22 juli 2012 19:53 schreef Yveske het volgende:
Ketchup, tevens gezonder dan het eten van tomaat.
Wist jij dat...
Vijftien eetlepels ketchup per dag of 0,2 liter pastasaus kunnen bijdragen aan het terugdringen van de risico’s op verschillende soorten kanker en hart- en vaatziekten.
quote:Op zondag 22 juli 2012 19:53 schreef Yveske het volgende:
Ketchup, tevens gezonder dan het eten van tomaat.
Wist jij dat...
Vijftien eetlepels ketchup per dag of 0,2 liter pastasaus kunnen bijdragen aan het terugdringen van de risico’s op verschillende soorten kanker en hart- en vaatziekten.
quote:Huilen is gezond
Waarom huil jij?
Van kindsaf aan wordt ons geleerd om onze emoties in toom te houden. Als we als baby of peuter huilden, werden we stil gesust. Toch is huilen heel belangrijk. Het is een uitlaatklep voor spanningen en opgekropt verdriet. Huilen zou zelfs het lichaam zuiveren van toxines en het herstel van lichaam en geest bevorderen. To weep is to make less the depth of grief, schreef Shakespeare.
Ook bij Heinz, ’s werelds grootste tomatenverwerker, weten ze tegenwoordig dat tomatenproducten kunnen helpen in de strijd tegen tegen kanker. Sinds kort staat er op het etiket van de de fles ketchup dat de inhoud lycopeen bevat. De persinformatie meldt: ‘Er komt steeds meer bewijs dat er een verband bestaat tussen voedsel dat rijk is aan verwerkte tomaten en een verlaagde kans op borstkanker, baarmoederhalskanker, prostaatkanker, dikkedarmkanker en hartkwalen.’quote:Op zondag 22 juli 2012 23:49 schreef mtchel112 het volgende:
[..]jij bedoelt tomatenpuree denk ik, de gemiddelde ketchup uit de super bevat vrij veel suikers ( ja suikers ja!)
Eens is. Vandaag nog nieuwe fles gekocht zelfs.quote:
Eet dan tomatenpuree als je het voor de lycopeen doet, ketchup bevat vrij veel suikers alleen denkt men daar niet aan bij het horen vd term ketchupquote:Op zondag 22 juli 2012 23:54 schreef Yveske het volgende:
[..]
Ook bij Heinz, ’s werelds grootste tomatenverwerker, weten ze tegenwoordig dat tomatenproducten kunnen helpen in de strijd tegen tegen kanker. Sinds kort staat er op het etiket van de de fles ketchup dat de inhoud lycopeen bevat. De persinformatie meldt: ‘Er komt steeds meer bewijs dat er een verband bestaat tussen voedsel dat rijk is aan verwerkte tomaten en een verlaagde kans op borstkanker, baarmoederhalskanker, prostaatkanker, dikkedarmkanker en hartkwalen.’
Heinz financiert, onder meer in de VS en Canada, wetenschappelijk onderzoek naar de gezonde werking van lycopeen. Dat het waarschijnlijk beschermend werkt erkent ook de Wageningen Universiteit. Lycopeen is een antioxidant, net als de vitamines A, E en bètacaroteen. Het zit onder meer in watermeloen, grapefruit en papaja, maar tomaten spannen de kroon. Honderd milligram verse tomaat bevat een paar milligram lycopeen. In ketchup zit zelfs viermaal zoveel. Bovendien neemt het lichaam uit verwerkte tomatenproducten meer lycopeen op dan uit verse tomaten omdat de cellen zijn stukgeslagen. Wie meer wil weten over de gezondheidseffecten van tomaten kan bij Heinz een folder aanvragen.
(Bron: de Volkskrant)
quote:
Werkelijk nog nooit gezien, terwijl ik zo een beetje elk curry heb uitgeprobeerd. Is dit iets uit een ander land buiten Nederland of zo? Groningen of Limburg of zo? iig niet binnen Nederland, of wel?quote:
quote:
En zout. Veel zout is niet goed voor je. Tomatenpuree is idd hartstikke gezond.quote:Op zondag 22 juli 2012 23:49 schreef mtchel112 het volgende:
[..]jij bedoelt tomatenpuree denk ik, de gemiddelde ketchup uit de super bevat vrij veel suikers ( ja suikers ja!)
Ik wilde je net vragen of die patatje op PP gebaseerd was maar je eindzin dringt nu pas goed door...quote:Op zondag 29 juli 2012 18:07 schreef LangeJan het volgende:
Laatst had ik een nog een patatje Paaij gegeten. Dat is hetzelfde als een patatje Speciaal.
Maar dan zonder Curry
Moet de ketchup van een bepaalde merk zijn?quote:Op zondag 29 juli 2012 22:09 schreef Fopje het volgende:
Vandaag een boterham met ei met hela curry gehad en 1 met ketchup.
Tomaten Ketchup blijft toch de saus der sauzen.
quote:Op maandag 30 juli 2012 07:41 schreef J.Appleseed het volgende:
Hela Curry Kruiden Ketchup Original
[ afbeelding ]
probeer dit eensquote:Op maandag 30 juli 2012 10:33 schreef Nerdmans het volgende:
Ingredienten kopieeren, workshopje saus doen en zelf KEIHARD maken.
YEAH
checkquote:Op maandag 30 juli 2012 12:31 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
probeer dit eens
6 eetlepels tomatenketchup, 1 eetlepel keukenstroop en een theelepel 5 kruidenpoeder.
30 seconden verwarmen in de magnetron, roeren en af laten koelen.
Een voudige versie van curry
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |