Wij gebruiken ook chamodent. Ik laat het door een wattenstaafje absorberen en smeer het daarmee op het tandvlees. Daarna nog twee druppeltjes ofzo los in haar mond.quote:Op zondag 22 juli 2012 08:58 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Wat is de werking van chamodent dan? Ik gebruik alleen dentinox maar dat breng je rechtstreeks op het tandvlees zodat het verdooft. Maar als je gewoon druppelt in de mond lijkt het effect me minder?
*gewoon nieuwsgierig*
Bedankt voor het meedenken DFquote:Op zaterdag 21 juli 2012 21:55 schreef Deepfreeze het volgende:
Dat is best rap, 2 tandjes al Fee..
Krijgt hij nog iets in de late fles, rijstebloem? Anders misschien zonder proberen? Of gewoon nog een half uurtje spelen na de fles?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zit nu dus eigenlijk bijna overal, behalve haar gezicht is nog ongeschonden... Maar wat het nou is?Als ik op internet lees over de 6de ziekte, dan zou ze 3 dagen hoge koorts gehad moeten hebben. Ze heeft wel koorts gehad, maar hoog? 38.2 is niet hoog toch? Bij hoge koorts denk ik aan 39+ Het jeukt niet (voor zover ik dat kan bepalen uiteraard
) en ze is niet hangerig of iets dergelijks. Speelt gewoon lekker etc etc.
Morgen toch maar langs ha (alweer...)?Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
Maat 1 heb ik 2weken gebruikt en mt 2 tot 6 weken, daarna mt 3 (mt 3 omdat die beter veel poep kon opvangen ivm hogere aansluiting bij de rugquote:Op zondag 22 juli 2012 19:00 schreef Kwisted het volgende:
Even een vraagje aan de ervaren moeders hier. Wat heb ik allemaal nodig voor de verzorging van mijn kindje straks? Ik heb alvast 3 pakken pampers gehaald in maatje 1 en 2. Maar als ik kijk naar de verzorgingsproducten weet ik niet waar ik moet beginnen. Shampoo, douchgel of 2 in 1. Haargel of haarolie. Massage olie of bodylotion. En wat voor zalf is goed voor de billetjes? En heb ik dan iets van talkpoeder nodig? Ik zie door de bomen de bos niet meer! Heeft er iemand tips voor een starterskit
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik had van een zuster in het ziekenhuis boxershorts gekregen voor thuis. Dan blijven de surfplanken beter zitten. Helaas waren ze wel wit.quote:Op zondag 22 juli 2012 19:44 schreef Zoë23 het volgende:
Zoogcompressen idd! Etos vind ik het fijnst
En zwarte onderbroekenhaha
Ja das ook handig!quote:Op zondag 22 juli 2012 20:04 schreef Xanteh het volgende:
[..]
Ik had van een zuster in het ziekenhuis boxershorts gekregen voor thuis. Dan blijven de surfplanken beter zitten. Helaas waren ze wel wit.
welk merk billendoekjes is fijn als ik geen zwitsal wil? Die geur van die doekjes vind ik zo zwaar aanwezig op mijn handen de uren erna..quote:Op zondag 22 juli 2012 21:03 schreef Marjolijntje het volgende:
Billendoekjes!! En ik vond de eerste dagen de netbroekjes ook het fijnst
Oh, en wij gebruiken ook veel badolie.
Is het slim om melkpoeder (noem je dat zo??) in huis te hebben voor het geval de borstvoeding niet lukt?quote:Op zondag 22 juli 2012 21:06 schreef Faithz het volgende:
Babyvoedingen ik ben 3 keer op pad geweest voor surfplanken en zoogcompressen. Waren niet aan te slepen hier..
Wij hebben van die geurloze doekjes van kruidvat, maar die gebruiken we alleen voor handjes en gezicht. Geen idee of die ook fijn zijn voor de billetjes?quote:Op zondag 22 juli 2012 21:07 schreef Kwisted het volgende:
[..]
welk merk billendoekjes is fijn als ik geen zwitsal wil? Die geur van die doekjes vind ik zo zwaar aanwezig op mijn handen de uren erna..
Bij mij duurde het een dag of 5 voor de borstboeding op gang kwam.. En wij hadden niets in huis en hebben een nacht lang met een krijsende baby rondgelopen: want honger...quote:Op zondag 22 juli 2012 21:09 schreef Kwisted het volgende:
[..]
Is het slim om melkpoeder (noem je dat zo??) in huis te hebben voor het geval de borstvoeding niet lukt?
Mijn mini kan niet eens tegen Pampers. Daarbij vind ik ze ook zo snel stinken als ze nat zijnquote:Op zondag 22 juli 2012 21:09 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Wij houden van zwitsal. Pampers vonden wij veel te nat! Aldi waren ook prima maar plakten wat erg aan elkaar wat irritant is meen ik me te herinneren.
De nachtapotheek bij ons had alleen die hypo allergeen troep. Normale verkopen ze niet.quote:Op zondag 22 juli 2012 21:15 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Niet dat je het van mij niet in huis moet halen hoor maar Nirak dan heeft de nachtapotheek bij het ziekenhuis het toch wel als het goed is?
Kijk, dat wist ik dus nietquote:Op zondag 22 juli 2012 21:15 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Niet dat je het van mij niet in huis moet halen hoor maar Nirak dan heeft de nachtapotheek bij het ziekenhuis het toch wel als het goed is?
Ik koop die altijd van de Action, 1 euro voor een pak, ze laten goed van elkaar los en zijn wat dikker als andere doekjes.quote:Op zondag 22 juli 2012 21:07 schreef Kwisted het volgende:
[..]
welk merk billendoekjes is fijn als ik geen zwitsal wil? Die geur van die doekjes vind ik zo zwaar aanwezig op mijn handen de uren erna..
Is hypo allergeen troep?quote:Op zondag 22 juli 2012 21:18 schreef Tally het volgende:
[..]
De nachtapotheek bij ons had alleen die hypo allergeen troep. Normale verkopen ze niet.
Ja daar heb je 's nachts zin inquote:Op zondag 22 juli 2012 21:15 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Niet dat je het van mij niet in huis moet halen hoor maar Nirak dan heeft de nachtapotheek bij het ziekenhuis het toch wel als het goed is?
Het heeft mijn voorkeur ook niet maar dan weet jij of een ander dat voor de volgende keerquote:Op zondag 22 juli 2012 21:19 schreef Nirak het volgende:
[..]
Kijk, dat wist ik dus nietMaar dan moet je dus wel in de nacht naar het zkh rijden, moet ook net in de buurt zijn...
Laten ze nou precies hypoallergeen aanraden als je ook borstvoeding wilt geven...quote:Op zondag 22 juli 2012 21:18 schreef Tally het volgende:
[..]
De nachtapotheek bij ons had alleen die hypo allergeen troep. Normale verkopen ze niet.
Owh okay. Nou de doekjes kan ze alles hebben behalve waar olie in zitquote:Op zondag 22 juli 2012 21:19 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Luiers of doekjes tally? Ik had het over de doekjes in dit geval. Maar de luiers ben ik ook vanaf gestapt nu. Bij de kleine maatjes vond ik ze wel heel fijn.
Voor iemand die het nodig heeft niet.quote:
Er zijn mensen die de 'verleiding' niet in huis willen hebben maar uiteindelijk wel omhoog zitten.quote:Op zondag 22 juli 2012 21:20 schreef Faithz het volgende:
[..]
Ja daar heb je 's nachts zin in
Die ellende kun je, je dus ook besparen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |