Ayipsin broer, beni alan kiz yasadi.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 03:39 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Zout houd vocht vast.
Hamurunu kendin actin felan? Yooooooooooooook yaw
Qua gezondheid niet echt, maar als het werkt voor jou.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 03:47 schreef waaromniet1988 het volgende:
Is zout nu goed of slecht?
Ik eet namelijk chips in de nacht en drink 1 liter water
Je lichaam bevat zout, het is goed. Je moet alleen niet overdrijven.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 03:47 schreef waaromniet1988 het volgende:
Is zout nu goed of slecht?
Ik eet namelijk chips in de nacht en drink 1 liter water
't Zal wel een broodje kaas worden, als je nu nog niet weet wat je wil.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 21:39 schreef Peunage het volgende:
Ik weet het niet. Maar ik wil weer eten bij restaurant Meram in A'dam. Al hun eten is lekker
Ik hoef niet te kokenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 21:41 schreef Bilge het volgende:
[..]
't Zal wel een broodje kaas worden, als je nu nog niet weet wat je wil.
Meram, mwah. Interieur enzo is ok, maar eten zelf valt wel mee, zo goed is het ook weer niet. Ik heb het dan over Meram in R'dam.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 21:39 schreef Peunage het volgende:
Ik weet het niet. Maar ik wil weer eten bij restaurant Meram in A'dam. Al hun eten is lekker
Je kan nog altijd wat bestellenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 21:41 schreef Bilge het volgende:
[..]
't Zal wel een broodje kaas worden, als je nu nog niet weet wat je wil.
Nee ik heb het over A'dam Zuid Oost.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 21:45 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Meram, mwah. Interieur enzo is ok, maar eten zelf valt wel mee, zo goed is het ook weer niet. Ik heb het dan over Meram in R'dam.
La, ik sta al dagen alleen op en eet al dagen alleen. Wat samenquote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:40 schreef Bilge het volgende:
Over het ramadangevoel: ik denk dat ook niet-moslims dit kunnen ervaren, netzoals veel ongelovige Nederlanders het kerstgevoel kennen. Het gaat vooral om samen zijn: samen vroeg opstaan (of verslapen), samen honger lijden, samen de tafel dekken en samen eten, in plaats van dat iedereen zijn eigen gangetje gaat. Diegenen die het ramadangevoel missen voelen zich misschien eenzaam?
Och arme. * Bilge aait Xabanquote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:43 schreef xaban06 het volgende:
[..]
La, ik sta al dagen alleen op en eet al dagen alleen. Wat samen
Ik ben getrouwd ja. Vrouw is al paar dagen in het ziekenhuis met kleine.quote:Op dinsdag 24 juli 2012 22:49 schreef Bilge het volgende:
[..]
Och arme. * Bilge aait XabanJij was toch getrouwd. Vast vrouwlief niet?
Mooie column over het ramadangevoel van een zuster:
http://www.wijblijvenhier.nl/1651/mijn-ramadangevoel/
Samenvatting in gewone mensentaal please?quote:Op woensdag 25 juli 2012 13:55 schreef Arcadia het volgende:
http://www.alanaragon.com(...)mittent-fasting.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |