Juist!quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:13 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Nogal een verschil tussen niet durven en niet mogen.
Mwa als het verschil in de tijdrit weer zo groot is had hij het alsnog niet gehaald.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:12 schreef Drebbelman het volgende:
[..]
weet niet of hij had kunnen winnen, maar zeker meer ritten kunnen winnen.
Wiggins heeft geluk dat Froome moet wachten, Anders had Froome zeker weten de tour gewonnenquote:Op donderdag 19 juli 2012 17:14 schreef The_Avatar het volgende:
kap es met zeuren commentatoren. Froome is gewoon geen kopman. klaar.
Hij laat zich naaien, gewoon gaan man..zeg maar dat je oortje stuk was...dit is de grootste bullshit sinds Barrichello die Schumacher voor moest laten gaanquote:Op donderdag 19 juli 2012 17:15 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Die Froome wordt echt keihard genaaid deze tour
Piti lijkt me.quote:
Iddquote:Op donderdag 19 juli 2012 17:15 schreef DeeBee het volgende:
Ja, prachtig gevecht Herbert, knechten die hun remmen opzichtig moeten dichtknijpen, echt genieten!
Teamorders in de sportquote:Op donderdag 19 juli 2012 17:16 schreef LoganMCV het volgende:
[..]
Hij laat zich naaien, gewoon gaan man..zeg maar dat je oortje stuk was...dit is de grootste bullshit sinds Barrichello die Schumacher voor moest laten gaan
Wacht eerst morgen maar eens af. Het is niet dat Froome hier zomaar een minuut op Wiggins had gepakt.quote:Op donderdag 19 juli 2012 17:15 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Ja, maar is het dan nog een gele trui voor de beste?
Froome kon dit eerder al en waarschijnlijk op de andere bergetappes ook. Maar hij werd teruggeroepen. Hij had gewoon kunnen winnen.
Kijk naar de vuelta.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |