^^ dit, beiden.quote:Op maandag 16 juli 2012 07:11 schreef rozecroc het volgende:
Ik kan je alvast verklappen mensen niet gaan reageren vóórdat je je tekst in duidelijk leesbare alinea's hebt opgedeeld.
Verder, scheiden van je man, hij verdient beter dan deze achterbakse huichelarij.
Waarom geldt dat alleen voor haar? Hij is dat toch net zo goed?quote:Op maandag 16 juli 2012 08:13 schreef HyperViper het volgende:
Die vent gaat echt niet voor jou kiezen. Jij bent slechts een neukertje, labiel en niet te vertrouwen, geen relatie materiaal.
Lekker ook tegenover je man en kinderen. Beetje rondsletten en niets doen aan het ware probleem.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom geldt dat alleen voor haar? Hij is dat toch net zo goed?
Al die negativiteit.
Gewoon lekker van en met elkaar genieten op de momenten dat het kan. Prima en houd het zo.
Het ware probleem lost zich niet op door je vent dan maar in te ruilen voor iemand die aan de andere kant van de wereld zit. Deze minnaar is niet de oplossing, maar een symptoom. Ik ben het met E_M eens, houd het gewoon lekker zo en ga af en toe op vakantie.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:30 schreef rapelsen het volgende:
[..]
Lekker ook tegenover je man en kinderen. Beetje rondsletten en niets doen aan het ware probleem.
Natuurlijk, maar dat neemt hij waarschijnlijk niet mee in zijn beslissing.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:20 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Waarom geldt dat alleen voor haar? Hij is dat toch net zo goed?
Dat dus. Je zal maar zo'n slet als moeder hebben, goed voor je ontwikkeling.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:30 schreef rapelsen het volgende:
[..]
Lekker ook tegenover je man en kinderen. Beetje rondsletten en niets doen aan het ware probleem.
Natuurlijk, de moeder is nu direct de meest gore greppelslet die er rondloopt en heeft deze normen en waarden zeker weten overgedragen in de opvoeding van haar twee kinderenquote:Op maandag 16 juli 2012 08:48 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat dus. Je zal maar zo'n slet als moeder hebben, goed voor je ontwikkeling.
De moeder is inderdaad een gore greppelslet. Als jij dat niet kunt laten heb ik met je te doen, wanhopig stuk verdriet.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:50 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Natuurlijk, de moeder is nu direct de meest gore greppelslet die er rondloopt en heeft deze normen en waarden zeker weten overgedragen in de opvoeding van haar twee kinderen
Godverdomme, wat een onzinAlsof je niet een keer buiten de deur kunt neuken of op iemand anders verliefd kunt worden. Dat overkomt de meeste mensen wel eens.
Als vreemdgaan al een reden is om je ongeschikt als ouder te maken dan zijn er heel veel ongeschikte vaders.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:51 schreef HyperViper het volgende:
[..]
De moeder is inderdaad een gore greppelslet. Als jij dat niet kunt laten heb ik met je te doen, wanhopig stuk verdriet.
Prima.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als vreemdgaan al een reden is om je ongeschikt als ouder te maken dan zijn er heel veel ongeschikte vaders.
Zullen we hen hun rechten ook maar gelijk ontnemen?
Van één keertje naast de pot pissen? Ik geloof trouwens dat jij sowieso al met twee maten meet dus jouw geloofwaardigheid ligt toch al naast TS in dezelfde greppel.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:51 schreef HyperViper het volgende:
[..]
De moeder is inderdaad een gore greppelslet. Als jij dat niet kunt laten heb ik met je te doen, wanhopig stuk verdriet.
Moeders gaan niet vreemd?quote:Op maandag 16 juli 2012 08:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als vreemdgaan al een reden is om je ongeschikt als ouder te maken dan zijn er heel veel ongeschikte vaders.
Zullen we hen hun rechten ook maar gelijk ontnemen?
Hoezo? Daar heb ik het over duidelijke afspraken. Denk je dat de man van TS weet dat zij de slet uithangt? Ik denk het niet. Leer lezen.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:56 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Van één keertje naast de pot pissen? Ik geloof trouwens dat jij sowieso al met twee maten meet dus jouw geloofwaardigheid ligt toch al naast TS in dezelfde greppel.
Monogaam zijn
Er is een prachtig gezegde voor deze en andere gevallen:quote:Op maandag 16 juli 2012 09:00 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Hoezo? Daar heb ik het over duidelijke afspraken. Denk je dat de man van TS weet dat zij de slet uithangt? Ik denk het niet. Leer lezen.
Dus enkel het ontbreken van de afspraak maakt haar een slet van het ergste soort? Misschien moet je de tijdmachine de volgende keer instellen op 1412 in plaats van 2012.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:00 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Hoezo? Daar heb ik het over duidelijk afspraken. Denk je dat de man van TS weet dat zij de slet uithangt? Ik denk het niet. Leer lezen.
Tot ze haar kut vol ziektes heeft zitten. Wat niet weet wat niet deert mijn reet, dat is bocht wat ruggengraatloze losers zichzelf wijsmaken.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:04 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Er is een prachtig gezegde voor deze en andere gevallen:
"Wat niet weet, wat niet deert"
Daar hebben ze toch al even geleden condooms voor uitgevonden.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:05 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Tot ze haar kut vol ziektes heeft zitten. Wat niet weet wat niet deert mijn reet, dat is bocht wat ruggengraatloze losers zichzelf wijsmaken.
Dat zeg ik niet, maar hij vergeet bij het diskwalificeren van de vreemdgaande moeder als geschikte ouder kennelijk even dat er minimaal net zo veel, en mogelijk zelfs meer vaders vreemdgaan.quote:
Nee gewoon een slet.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:05 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dus enkel het ontbreken van de afspraak maakt haar een slet van het ergste soort?
Ik vind van wel. Het is goedkoop en oneerlijk naar de ander die jaren heeft gestoken in de relatie.quote:In lange huwelijken kan het gewoon gebeuren dat je niet meer voor de ander warm loopt. Dat behoor je gewoon te vertellen, maar het niet vertellen is geen doodzonde en dan ben je zeker geen slet.
Dat heb jij niet te bepalen, met je grote waffel. Ik vind van niet, basta. Dat jij een geen ruggengraat hebt hoef jij niet te spiegelen op mij.quote:Als ze in 20 jaar huwelijk elke paar maanden met een ander zou neuken dan heb je een punt. Nu ben je gewoon lichtgeraakt en begrijp je volgens mij niet goed dat na jaren van huwelijk het gewoon kan gebeuren dat je iemand anders leuk vindt.
Dom om een moeder die gewoon een pleziertje zoekt (en vindt; good for her) te diskwalificeren, maar het onderwerp is de TS, moeder en vreemdgaander, niet "vreemdgaande vaders".quote:Op maandag 16 juli 2012 09:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet, maar hij vergeet bij het diskwalificeren van de vreemdgaande moeder als geschikte ouder kennelijk even dat er minimaal net zo veel, en mogelijk zelfs meer vaders vreemdgaan.
Ik moet maar vertrouwen dat zij die in de hitte van het moment ook maar gebruikt? Laat mij niet lachen.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:06 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Daar hebben ze toch al even geleden condooms voor uitgevonden.
Dat je gewoon afspraken hebt met elkaar? Dat je partner tijd en energie in de relatie steekt in de veronderstelling dat jij dat ook doet en eerlijk bent?quote:Onveilige seks met vreemdgaan is een klotezonde. Maar veilig. wat is precies het probleem?
Dan is elke vorm van bedrog, uitmaken of twijfel aan een relatie oneerlijk naar de ander.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:08 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik vind van wel. Het is goedkoop en oneerlijk naar de ander die jaren heeft gestoken in de relatie.
Jij bent niet zo goed in discussiëren, volgens mij? Ik vind ook wel eens iets maar weet mijn punt doorgaans over te brengen zonder de ander een grote bek te verwijten of gebrek aan ruggengraat.quote:Dat heb jij niet te bepalen, met je grote waffel. Ik vind van niet, basta. Dat jij een geen ruggengraat hebt hoef jij niet te spiegelen op mij.
Degene met wie moeder vreemdgaat is ook een vader, maar het is imho sowieso al ongepast om TS voor van alles en nogwat uit te schelden.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:08 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dom om een moeder die gewoon een pleziertje zoekt (en vindt; good for her) te diskwalificeren, maar het onderwerp is de TS, moeder en vreemdgaander, niet "vreemdgaande vaders".
En dat er meer mannen dan vrouwen zouden vreemdgaan lijkt me onlogisch. Vrouwen kunnen het alleen beter verbergen.
En terecht.
Ben jij goudeerlijk tegen je vriendin als ze je vraagt; "ben ik te dik/lelijk/staat dit jurkje me/etc."?quote:Op maandag 16 juli 2012 09:10 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik moet maar vertrouwen dat zij die in de hitte van het moment ook maar gebruikt? Laat mij niet lachen.
[..]
Dat je gewoon afspraken hebt met elkaar? Dat je partner tijd en energie in de relatie steekt in de veronderstelling dat jij dat ook doet en eerlijk bent?
Dat mag je ook even beargumenteren, want slaat nergens op. Als je het uitmaakt bespaar je jouw partner juist tijd die hij anders zou verspillen aan jou als je niet eerlijk zou zijn.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:10 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dan is elke vorm van bedrog, uitmaken of twijfel aan een relatie oneerlijk naar de ander.
Jij wel? Waar zijn je argumenten? Met je grote waffel. Lekker roeptoeteren kan iedereen.quote:[..]
Jij bent niet zo goed in discussiëren, volgens mij?
Je weet niet over te brengen, dat doe je door middel van argumenten. dwaas.quote:Ik vind ook wel eens iets maar weet mijn punt doorgaans over te brengen zonder de ander een grote bek te verwijten of gebrek aan ruggengraat.
Dat jij selectief voor de vrouw en tegen de man kiest. was al even bekend ja.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
Degene met wie moeder vreemdgaat is ook een vader, maar het is imho sowieso al ongepast om TS voor van alles en nogwat uit te schelden.
Ja.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:12 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ben jij goudeerlijk tegen je vriendin als ze je vraagt; "ben ik te dik/lelijk/staat dit jurkje me/etc."?
Oneerlijkheid is denk ik eerder de kwestie. Als je duidelijke afspraken maakt kun je een heleboel bereiken.quote:Er heerst zo'n bekrompen gedachte om seks met andere mensen als je een relatie/huwelijk hebt. Precies die bekrompenheid leidt tot zinloze scheidingen.
Absoluut mee eens. Maar wees er dan eerlijk over, dat doe ik ook. Ik wil ook graag andere smaken proberen, maar niet achter de rug om van mijn vriendin.quote:Je kunt prima van 1 iemand houden (met je hart) en seks hebben met een ander (met je lul/kut).
Dat moeilijkdoen ook altijd.
Ehhh... Ja.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:12 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ben jij goudeerlijk tegen je vriendin als ze je vraagt; "ben ik te dik/lelijk/staat dit jurkje me/etc."?
Deze uitspraak lijkt me alles te zeggen...quote:Op maandag 16 juli 2012 07:07 schreef jannah het volgende:
Kiezen voor hem is niet kiezen voor mezelf, vrees ik.
Nee, dat doe ik niet, en in dit topic al helemaal niet, ik reageerde op de opmerkingen van HV dat de moeder ongeschikt zou zijn als ouder omdat ze vreemdgaat.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:13 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Dat jij selectief voor de vrouw en tegen de man kiest. was al even bekend ja.
Nergens voor nodig, maar d'r zal wel ergens een traumaatje bij je zitten.
Simpel. Als ik veel tijd in een relatie steek en die ander ziet het niet meer zitten dan is dat nog per definitie oneerlijk van alle tijd die ik er in heb gestoken. Als zij nu voor de draad komt met haar vreemdgaan dan heeft haar vent toch ook tijden moeite gestoken in een relatie die toch al gedoemd was op de klippen te lopen?quote:Op maandag 16 juli 2012 09:13 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat mag je ook even beargumenteren, want slaat nergens op. Als je het uitmaakt bespaar je jouw partner juist tijd die hij anders zou verspillen aan jou als je niet eerlijk zou zijn.
Wees gewoon eerlijk tegen je man en gun hem ook een zuivere nieuwe relatie. Je handelt echt te egoïstisch voor woorden.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:15 schreef jannah het volgende:
Ik ben een beetje overdonderd van de vele reacties. Het is de eerste keer dat ik iets post op een forum, ben dus nog groen achter mijn oren wat dat betreft. Een heel aantal reacties vind ik erg verhelderend. Zelfs al weet ik eigenlijk wel wat ik moet doen, het is goed een spiegel voorgehouden te krijgen, zelfs al is het niet leuk om het te lezen.
Ik wil even reageren op wat sommigen schreven:
- ik ben meer dan 20 jaar getrouwd en heb nooit eerder een scheve schaats gereden. Het is dus niet zo dat ik een beetje 'rondwip' of met de eerste de beste het bed in duik.
- ik keur zeker niet goed wat ik doe. Ik weet idd dat het het beste zou zijn er gewoon mee te kappen. Maar het feit dat het voor mij diep gaat, ik ben echt wel verliefd op die man, maakt dat ik het nog niet heb gedaan.
- het zou best kunnen dat het een vlucht uit de werkelijkheid is, en een symptoom van iets anders. Het klopt dat ik ook gewoon de confrontatie in mijn eigen huwelijk had kunnen aangaan, en dan was dit waarschijnlijk niet gebeurd. Maar ik ben altijd slecht geweest om over gevoelens te praten, ik kan het gewoon niet. Zal wel iets van vroeger of zo zijn. En ik heb de - op dat moment- waarschijnlijk makkelijkste weg met de minste weerstand gevolgd
- ik heb met de gedachte gespeeld om het luchtig te houden en van de gelegenheid gebruik te maken als ik m nog ns zie, en verder niets, zoals E-M suggereerde. Maar ik denk niet dat ik zo in elkaar zit. Het moet alles of niets zijn. En nu is het geen van beiden, vlees noch vis, noch in mijn huwelijk noch met mijn minnaar.
Ik weet - rationeel - dat ik er dit weekend eigenlijk mee moet kappen. Ik hoop alleen dat ik er de moed toe vind. En naar mijn man toe, natuurlijk voel ik me rot, hij verdient dit langs geen kanten. Maar ook hij heeft bijgedragen (of niet) aan waar we vandaag staan.
Het was pas gedoemd toen zij besloot vreemd te gaan. Jezus man denk eens na.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:19 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Simpel. Als ik veel tijd in een relatie steek en die ander ziet het niet meer zitten dan is dat nog per definitie oneerlijk van alle tijd die ik er in heb gestoken. Als zij nu voor de draad komt met haar vreemdgaan dan heeft haar vent toch ook tijden moeite gestoken in een relatie die toch al gedoemd was op de klippen te lopen?
Ja en? Dat is geen reden om dan maar oneerlijk te zijn richting hem. Dan geef je gewoon aan wat je dwars zit en wat je wil. Nogmaals, denk eens na.quote:Bovendien kan je niet beoordelen hoeveel moeite meneer nog in de relatie steekt. Voor hetzelfde geld zit hij elk avond met een zak chips en zijn hand in zijn broek TV te kijken en wisselt hij geen woord met zijn vrouw.
Makkelijk ook in stand te houden, met hem en zijn oudemannen-kwaaltjes 8.000 km verderop. Die roze bril verdwijnt gegarandeerd als sneeuw voor de zon zodra je elke dag met zijn bejaarde leven wordt geconfronteerd.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:15 schreef jannah het volgende:
Maar het feit dat het voor mij diep gaat, ik ben echt wel verliefd op die man, maakt dat ik het nog niet heb gedaan.
De relatie gaat niet pas bergafwaarts op het moment dat iemand vreemdgaat. Dat begint al veel eerder. Als je dik tevreden bent en erg gelukkig dan was die vent gewoon voorbij gelopen en had ze niet eens gedacht aan vreemdgaan. Dat vreemdgaan is maar een symptoom van een ongelukkig huwelijk.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:21 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Het was pas gedoemd toen zij besloot vreemd te gaan. Jezus man denk eens na.
[..]
Ja en? Dat is geen reden om dan maar oneerlijk te zijn richting hem. Dan geef je gewoon aan wat je dwarszit en wat je wil. Nogmaals, denk eens na.
Minste weerstand? Denk die van de meeste, in plaats van het contact met jezelf aan te gaan heb je je daar tegen verzet door je op iets extern te richten en je geluk daaruit te willen halen.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:15 schreef jannah het volgende:
- het zou best kunnen dat het een vlucht uit de werkelijkheid is, en een symptoom van iets anders. Het klopt dat ik ook gewoon de confrontatie in mijn eigen huwelijk had kunnen aangaan, en dan was dit waarschijnlijk niet gebeurd. Maar ik ben altijd slecht geweest om over gevoelens te praten, ik kan het gewoon niet. Zal wel iets van vroeger of zo zijn. En ik heb de - op dat moment- waarschijnlijk makkelijkste weg met de minste weerstand gevolgd
Ik ben hartstikke gelukkig met mijn vriendin en alsnog wil ik met genoeg andere vrouwen neuken. Daar ben ik ook gewoon eerlijk over. Niets met symptomen van ongeluk te maken. Maar in dit specifieke geval is het denk ik zeer zeker aan de orde ja, dat wel.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:25 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
De relatie gaat niet pas bergafwaarts op het moment dat iemand vreemdgaat. Dat begint al veel eerder. Als je dik tevreden bent en erg gelukkig dan was die vent gewoon voorbij gelopen en had ze niet eens gedacht aan vreemdgaan. Dat vreemdgaan is maar een symptoom van een ongelukkig huwelijk.
Hier heb je gelijk in, het vreemdgaan is inderdaad niet de trigger geweest. Ze had inderdaad al veel eerder eerlijk moeten zijn, dat had een hoop ellende bespaard. Maar ik vind het wel een zuiver plan om haar man nu op de hoogte te stellen, zo kan ook hij gewoon een verse start maken. Met een leuke vrouw.quote:Ik ben het met je eens dat, als je iets van je huwelijk wilt maken, je er gewoon eerlijk over moet zijn. Maar ik vind het allerminst vreemd dat zij buiten de deur neukt omdat het na meer dan 20 jaar huwelijk heel goed mogelijk is. Ik vind het veel verwijtbaarder dat ze dus al een tijd niet gelukkig was en het op dat moment niet heeft besproken dan dat ze nu met een ander aan het neuken is. Die relatie had al rock bottom bereikt voordat zij besloot vreemd te gaan. Beter had ze haar vent er toen mee geconfronteerd in plaats van dat ze nu moet vertellen dat ze niet gelukkig is en al een nieuwe klaar heeft staan.
Bron ?quote:Op maandag 16 juli 2012 08:10 schreef El_Matador het volgende:
de mens is niet gemaakt om monogaam te zijn
Er gaan net zoveel moeders vreemd als vaders.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:55 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als vreemdgaan al een reden is om je ongeschikt als ouder te maken dan zijn er heel veel ongeschikte vaders.
Als je ergens mee zit moet je dat bespreekbaar maken en niet nu net doen alsof hij mede-verantwoordelijk is voor je slippertje.quote:Op maandag 16 juli 2012 09:15 schreef jannah het volgende:
Ik weet - rationeel - dat ik er dit weekend eigenlijk mee moet kappen. Ik hoop alleen dat ik er de moed toe vind. En naar mijn man toe, natuurlijk voel ik me rot, hij verdient dit langs geen kanten. Maar ook hij heeft bijgedragen (of niet) aan waar we vandaag staan.
Dat inderdaad. Hoe walgelijk om het ook nog deels in de schoenen van je man proberen te schuiven. Neem verdomme je eigen verantwoording, feeks. En dat heeft kinderen.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:22 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Als je ergens mee zit moet je dat bespreekbaar maken en niet nu net doen alsof hij mede-verantwoordelijk is voor je slippertje.
Okay judge dredd take a chill pill.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:34 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Hoe walgelijk om het ook nog deels in de schoenen van je man proberen te schuiven. Neem verdomme je eigen verantwoording, feeks. En dat heeft kinderen.Gun je man de waarheid en een oprechtere vriendin, doe voor de verandering nog iets goeds.
Wordt het dan niet tijd dat je voor de korte termijn even de grootste hobbel neemt, en doet wat het beste is, in plaats van het gemakkelijkst?quote:Op maandag 16 juli 2012 09:15 schreef jannah het volgende:
En ik heb de - op dat moment- waarschijnlijk makkelijkste weg met de minste weerstand gevolgd
quote:Op maandag 16 juli 2012 11:39 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Okay judge dredd take a chill pill.
Het lijkt wel een typisch vrouwenkwaaltje te zijn, zo vaak als ik dit excuus aangevoerd zie worden. Het is telkens "de relatie liep al niet lekker", "ik kreeg niet genoeg aandacht'' óf ''hij behandelde me niet goed''. In elk geval wordt de man telkens minimaal medeverantwoordelijk gemaakt om een dergelijke actie voor haarzelf te kunnen rechtvaardigen. Communiceren lijkt wel een vies woord.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:34 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Hoe walgelijk om het ook nog deels in de schoenen van je man proberen te schuiven. Neem verdomme je eigen verantwoording, feeks. En dat heeft kinderen.Gun je man de waarheid en een oprechtere vriendin, doe voor de verandering nog iets goeds.
En bij mannen krijg je dan bullshit als ''we zijn niet gemaakt om monogaam te zijn.''quote:Op maandag 16 juli 2012 11:41 schreef rozecroc het volgende:
[..]
Het lijkt wel een typisch vrouwenkwaaltje te zijn, zo vaak als ik dit excuus aangevoerd zie worden. Het is telkens "de relatie liep al niet lekker", "ik kreeg niet genoeg aandacht'' óf ''hij behandelde me niet goed''. In elk geval wordt de man telkens minimaal medeverantwoordelijk gemaakt om een dergelijke actie voor haarzelf te kunnen rechtvaardigen. Communiceren lijkt wel een vies woord.
Ondanks dat die stelling best eens zou kunnen kloppen voor een deel van de mannen, blijf ik het inderdaad wel een lame excuus vinden.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:46 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
En bij mannen krijg je dan bullshit als ''we zijn niet gemaakt om monogaam te zijn.''
Ik heb nooit gehoord van mannen die dat als reden gaven om hun vrouw te bedonderen. Meeste mannen die dat zeggen neuken lekker rond. Gelijk hebben ze.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:46 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
En bij mannen krijg je dan bullshit als ''we zijn niet gemaakt om monogaam te zijn.''
Ik zag er al eentje op de 1e pagina.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:50 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik heb nooit gehoord van mannen die dat als reden gaven om hun vrouw te bedonderen. Meeste mannen die dat zeggen neuken lekker rond. Gelijk hebben ze.
Tuurlijk klopt die stelling niet, dat bepaalt iedereen helemaal zelf lijkt me.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:49 schreef rozecroc het volgende:
[..]
Ondanks dat die stelling best eens zou kunnen kloppen voor een deel van de mannen, blijf ik het inderdaad wel een lame excuus vinden.
We hebben het hier over mensen die achteraf na de daad met zo'n excuus komen. niet over users op een forum.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:51 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik zag er al eentje op de 1e pagina.
Oh.quote:Op maandag 16 juli 2012 11:53 schreef HyperViper het volgende:
[..]
We hebben het hier over mensen die achteraf na de daad met zo'n excuus komen. niet over users op een forum.
Ik meen dat het wel of niet monogaam zijn ten dele een biologische grondslag heeft, namelijk het oxytocine (hechtingshormoon) gehalte in de hersenen. Dieren waarbij de concentratie erg hoog is, zijn monogaam. Ik ben geen deskundige, maar ik zou mij zo kunnen voorstellen dat er een drempelwaarde bestaat en dat een bepaald aantal mannen daaronder vallen. Weet je van jezelf dat je niet monogaam bent, wat op zich geen schande is, dan vind ik persoonlijk dat je partner er wel van op de hoogte mag brengen hoe je ermee denkt om te gaan.quote:Tuurlijk klopt die stelling niet, dat bepaalt iedereen helemaal zelf lijkt me.
Je vergeet deze:quote:Op maandag 16 juli 2012 12:00 schreef summer2bird het volgende:
Je kan
- Bij die mario blijven, hij gaat over 20 jaar dood en is allang weer vreemdgegaan met een ander
- Het verzwijgen en mario dumpen, en je huwelijk proberen te "redden"
- Het vertellen en je huwelijk nog 1 kans proberen te geven
- Scheiden en beidde mannen dumpen
Heeft deze TS jou persoonlijk wat aangedaan ofzo?quote:Op maandag 16 juli 2012 11:34 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat inderdaad. Hoe walgelijk om het ook nog deels in de schoenen van je man proberen te schuiven. Neem verdomme je eigen verantwoording, feeks. En dat heeft kinderen.Gun je man de waarheid en een oprechtere vriendin, doe voor de verandering nog iets goeds.
Ik zou het als ik haar man was ook fijn vinden om te weten waar ik aan toe ben en een nieuwe relatie kunnen beginnen met een vrouw die het wel waard is. Ik breng het misschien grof, maar daar heb ik schijt aan. Wat TS haar kinderen en man aandoet is veel slechter. Onnodig? De waarheid is hard. Als je je als TS gedraag ben je in mijn ogen een goedkope hoer. En als je dan ook nog de verantwoording deels in de schoenen van je man durft te schuiven dan ben je wat mij betreft een walgelijk persoon. Onnodig? Ik vind van niet.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:02 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Heeft deze TS jou persoonlijk wat aangedaan ofzo?
Zou je bijna wel denken als je ziet hoe heftig je reageert en je onnodig aan het schelden bent.
TS: als je al weet dat je niet met die man door zal gaan, zou ik hem in het weekend niet zien. Dit maakt het nog moeilijker. Ik zou hem liever een brief schrijven met je uitleg en afscheid. Maar ja, dat is wat ik zou doen
Als ze dat geheim kan houden ja, meestal komen zulke zaken wel uit. Dan kun je het beter zelf gezegd hebben.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:12 schreef El_Matador het volgende:
TS doet haar man en kinderen helemaal niets aan, zeker niet als ze gewoon haar mond houdt over dit heerlijke avontuurtje.
Wie zegt trouwens dat die 'mario' dat zal willen...?quote:Op maandag 16 juli 2012 12:00 schreef summer2bird het volgende:
- Bij die mario blijven, hij gaat over 20 jaar dood en is allang weer vreemdgegaan met een ander
Al je mails wissen, niets zeggen en als je het echt te link vindt, het contact verbreken.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:18 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Als ze dat geheim kan houden ja, meestal komen zulke zaken wel uit. Dan kun je het beter zelf gezegd hebben.
Welkom in de echte wereld.quote:Op maandag 16 juli 2012 08:30 schreef rapelsen het volgende:
[..]
Lekker ook tegenover je man en kinderen. Beetje rondsletten en niets doen aan het ware probleem.
Dat soort zaken doelde ik op inderdaad. Een foutje is zo gemaakt.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:21 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Al je mails wissen, niets zeggen en als je het echt te link vindt, het contact verbreken.
Ik denk veel. Je neemt toch ook niet altijd bananenijs? Smaken zijn er om geproefd te worden.quote:Waarom zou het uitkomen? Heb je enig idee hoeveel mensen vreemdgaan?![]()
Geef dat dan wel even aan voor je kinderen met iemand neemt. Je partner kan er anders over denken.quote:Zolang veilig, niets mis mee.
Iedereen denkt anders; moet je het per se met je partner eens zijn over alles?quote:Op maandag 16 juli 2012 12:23 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Dat soort zaken doelde ik op inderdaad. Een foutje is zo gemaakt.
[..]
Ik denk veel. Je neemt toch ook niet altijd bananenijs? Smaken zijn er om geproefd te worden.
[..]
Geef dat dan wel even aan voor je kinderen met iemand neemt. Je partner kan er anders over denken.
Ah, weer zo'n bekend ''excuus'' van een schuinsmarcheerder.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:12 schreef El_Matador het volgende:
TS doet haar man en kinderen helemaal niets aan, zeker niet als ze gewoon haar mond houdt over dit heerlijke avontuurtje.
Er zijn nog altijd meer mensen die niet vreemdgaan dan wel.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Welkom in de echte wereld.
Natuurlijk hoef je het niet met elkaar eens te zijn over alles. Maar ik wil wel graag duidelijk hebben hoe mijn partner daar over denkt, als zij is zoals jij dan wil ik dat graag weten. Rondneuken is prima, maar doe je niet anders voor tegenover je partner dan dat je bent. Hoe jij handelt is iets voor zwakke mannen zonder ruggengraat, de confrontatie uit de weg gaan puur uit egoïsme en onvermogen om de situatie te kunnen besturen. Het is walgelijk tegenover je partner.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:26 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Iedereen denkt anders; moet je het per se met je partner eens zijn over alles?
Dat soort dingen gebeuren, zeker na jaren huwelijk.
Hier is vreemdgaan heel normaal.
Het wel of niet eens zijn is wat anders dan iemand niet in de gelegenheid te stellen om het al dan niet eens te kunnen zijn. In het laatste geval komt de partner direct ook voor een keuze te staan.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:26 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Iedereen denkt anders; moet je het per se met je partner eens zijn over alles?
Dat soort dingen gebeuren, zeker na jaren huwelijk.
Hier is vreemdgaan heel normaal.
Amen.quote:[b]Op maandag 16 juli 2012 12:29 schreef . Hoe jij handelt is iets voor zwakke mannen zonder ruggengraat, de confrontatie uit de weg gaan puur uit egoïsme en onvermogen om de situatie te kunnen besturen. Het is walgelijk tegenover je partner.
Fixed.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:27 schreef PBateman1978 het volgende:
Er zijn nog altijd meer mensendie het niet toegeven dat ze vreemdgaan dan wel.
Ik baseer me liever op onderzoeken dan op een uitspraak van jou.quote:
quote:Uit ander onderzoek blijkt dat de kans dat je tijdens een vaste relatie te maken krijgt met overspel, ergens tussen de 40 en 76 procent ligt.
En dat zijn dan nog alleen degenen die het toegevenquote:Vrouwen verwennen minnaar meer dan eigen partner
ROTTERDAM - Vrouwen verwennen hun minnaar meer in bed dan hun vaste partner. 59% trekt voor haar minnaar de meest sexy lingerie aan. 54% is tijdens de seks met hun minnaar ongeremder.
Zo draaien ze hun hand niet om voor anale en orale seks, ingewikkelde/andere standjes en seks met speeltjes. Dat blijkt uit de vreemdgaan-enquête van Vrouwonline.nl onder 694 vrouwen.
Ook deinzen de vreemdgangsters niet terug voor seks in de auto met hun 'parttime lover' (16%). Andere geliefde locaties zijn een hotel (14%), in het huis van een bekende (6%), bij de minnaar thuis (29%) en in het eigen huis (18%). De vaste partner heeft een behoorlijk minder spannend seksleven en wordt daarom flink benadeeld. Toch geeft een kleine 40% aan dat het seksleven met haar vaste partner is opgebloeid sinds de minnaar in het spel is.
Minnaar op het werk populairst
Opvallend is dat er relatief veel vrouwen hun minnaars op het werk vinden (26%) gevolgd door via vrienden en kennissen (20%) en uitgaan (17%). Toch wordt er op het werk erg weinig gesekst met de minnaar.
Trouw
Meer dan de helft van de vrouwen gaat vreemd. Dit doen zij om zich gelukkig, gewaardeerd of gewoon zichzelf te voelen. Onverwachts blijken de 'vreemdgangsters' erg trouw: 40% doet het met een vaste minnaar, tegenover 18% die het met 'losse scharrels' doet. Bij 37% was het een eenmalige actie.
Spannender of liever?
Hun minnaar moet vooral spannend of een ander type dan hun partner zijn. Slechts een kleine minderheid valt voor haar minnaar, omdat hij liever is dan haar vaste partner. Op de vraag hoe deze vrouwen het zouden vinden als hun partner vreemd zou gaan, antwoordt 64% met ronduit 'k@t'.
Online vreemdgaan telt niet
Wat valt er eigenlijk onder vreemdgaan? Volgens 46% is seks met een ander vreemdgaan. 31% vindt zoenen met een ander al vreemdgaan en voor 16% is dat verliefd zijn op een ander. Online vreemdgaan telt trouwens voor 29% niet als vreemdgaan. (MDS)
Van de 694 vrouwen, poe hee.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:40 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
En dat zijn dan nog alleen degenen die het toegeven
Dus jij vindt dat je alles kunt flikken (niet alleen vreemdgaan dus) zolang het maar niet gemerkt wordt?quote:Op maandag 16 juli 2012 09:04 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Er is een prachtig gezegde voor deze en andere gevallen:
"Wat niet weet, wat niet deert"
Jouw analytisch denkvermogenquote:Op maandag 16 juli 2012 12:48 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat je alles kunt flikken (niet alleen vreemdgaan dus) zolang het maar niet gemerkt wordt?
Binnen 5 jaar heb jij ook stiekum andermans pielemoos in je mondje gehad.quote:Op maandag 16 juli 2012 12:44 schreef motorbloempje het volgende:
Het enige dat je zou moeten doen is scheiden van je man; die verdient beter. Wat je verder doet zal me aan m'n anus oxideren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |