SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En natuurlijk de Avondetappe in vogelvlucht.
Voor verhalen van de crew: http://backstage.united4all.nl/Backstage/Home.html
En foto's van dezelfde groep: http://www.flickr.com/photos/unitedmp/sets/72157630295074790/
Muziek van de Avondetappe 2012: http://t.co/s889lXTY (Spotify)
Was het niet zo dat in 2005, het jaar waarin hij zijn laatste tour binnen sleepte, 70% van de top 10 veroordeeld was om doping? Dan zou je dus kunnen zeggen dat hij op gelijke wetten de tour heeft gewonnen.quote:Op zondag 15 juli 2012 23:45 schreef Panthera. het volgende:
Maar goed, Armstrong. Wel duidelijk dat dat niet helemaal zuivere koffie was, genoeg duidelijke bewijzen daarvoor.
Ook wel duidelijk waarom veel mensen toch fan van hem zijn, hij heeft zeker een bepaald soort charisma.
Ach, ze kunnen ook alles onder het tapijt schuiven zoals in andere sporten.quote:Op zondag 15 juli 2012 23:47 schreef TheVulture het volgende:
De wielersport zal nooit geloofwaardig worden als je steeds dezelfde medische begeleiding naar boven ziet komen bij de ploegen die dan ineens prima presteren
Weet ik toch niet? Ze zoeken gewoon iets.quote:Op zondag 15 juli 2012 23:49 schreef JC14 het volgende:
[..]
Ja ok, maar waarom hebben ze dat nooit '100% zeker' kunnen maken?
Sorry, maar wellicht wist je het of zo of wist je meer. Iets wat ik bv. nog niet weet.quote:Op zondag 15 juli 2012 23:49 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Weet ik toch niet? Ze zoeken gewoon iets.
een of andere tv presentator die een beetje Spaans kan.quote:
Retroactief in zijn Tour 99 staal EPO gevonden inderdaad.quote:Op zondag 15 juli 2012 23:46 schreef JC14 het volgende:
[..]
Idd. Daarom ook. En trouwens, er is ook in de jaren 90 geen enkel bewijs. Alleen één staal waar lange tijd twijfel over was? Of vergis ik me?
Als je met dagzeges tevreden bent ja. Voor Rabo was Sanchez een goed ronderenner (alg klassement).quote:Op zondag 15 juli 2012 23:49 schreef TheVulture het volgende:
Sanchez is wel een gouden renner voor de Rabobankploeg gebleken de afgelopen jaren
Ah bedanktquote:Op zondag 15 juli 2012 23:50 schreef Oidipous het volgende:
[..]
Doorgaans een voetbalverslaggever op locatie voor de NOS.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |