quote:
Nee, dat was heul erg lang geleden "noodzaak" omdat je toen eerder de sjaak was omdat elk ander leger dan het leger van je eigen land als verraad gold. In enkele gevallen is het aan te raden, maar verder niet echt. Althans, dit is wat ik er van weet/gehoord heb.
Het vreemdelingen legioen is niet meer zo "romantisch" als dat het vroeger was. Ook niet iedere jan lul komt er voor in aanmerking, iets van 1 op 5/1 op 6 redt het uiteindelijk als ik het mij goed herinner,.
Je vecht overigens wel onder de franse vlag en kan als buitenlander maximaal tot Majoor worden gepromoveerd (dus niet als officier, daar moet je echt Frans voor zijn). Je kan wel na een paar jaar tot Fransoos genationaliseerd worden, wellicht dat het dan wel mogelijk is om verder door te promoveren.
Het is overigens wel erg hard werken, 't is niet voor niets een elite eenheid. "Normale" soldaten zijn er niets bij vergeleken qua opleiding en werkethiek.
One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got in my pajamas, I don't know.