abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_114096331
quote:
1s.gif Op donderdag 12 juli 2012 07:34 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Hari is en was altijd al een schande voor de sport. Vanaf dag 1 stront vervelend, irritant, crimineel en haatdragend. Totaal onvergelijkbaar met mannen als Overeem, Bonsjakie, Schildt, Jerommeke ed

Deze eindigt als een Brilleman...

Mensen die jij noemt en bv Ernesto Hoost hebben idd echt hun best gedaan om de sport in een beter daglicht te zetten. Mensen als Hari zorgen er voor dat al dit werk voor niets was/is. Ze hadden die gast al lang moeten schorsen voor heel lang.
Deze week was er nog iets van Bananensplit op tv met Remy Bonjasky. Ik zei nog tegen mijn vriendin: "Dat geintje hadden ze beter niet met Hari kunnen uithalen, levensgevaarlijk"

En dat deze gast als een Brilleman eindigt ben ik het ook mee eens, dat heb ik echt letterlijk vaak zo gedacht :)
Oh I'm sorry, did I break your concentration?
pi_114096358
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 08:00 schreef Kentoet het volgende:

[..]

Mensen die jij noemt en bv Ernesto Hoost hebben idd echt hun best gedaan om de sport in een beter daglicht te zetten. Mensen als Hari zorgen er voor dat al dit werk voor niets was/is. Ze hadden die gast al lang moeten schorsen voor heel lang.
Deze week was er nog iets van Bananensplit op tv met Remy Bonjasky. Ik zei nog tegen mijn vriendin: "Dat geintje hadden ze beter niet met Hari kunnen uithalen, levensgevaarlijk"

En dat deze gast als een Brilleman eindigt ben ik het ook mee eens, dat heb ik echt letterlijk vaak zo gedacht :)
Pas geleden ook al gespot met Holleeder: http://www.telegraaf.nl/p(...)met_Holleeder__.html

Als ik Gullit was zou ik mn kinderen per direct weghalen.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114096408
quote:
1s.gif Op donderdag 12 juli 2012 08:04 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Pas geleden ook al gespot met Holleeder: http://www.telegraaf.nl/p(...)met_Holleeder__.html

Als ik Gullit was zou ik mn kinderen per direct weghalen.
Ik las het ja :')

Maar die Gullit zit sowieso in een wat "lastige" situatie... Echt kut toch, als je ex met zo iemand verder gaat.
Oh I'm sorry, did I break your concentration?
pi_114096473
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 08:09 schreef Kentoet het volgende:

[..]

Ik las het ja :')

Maar die Gullit zit sowieso in een wat "lastige" situatie... Echt kut toch, als je ex met zo iemand verder gaat.

Typerend dit ook voor z'n gedrag.... Zag dat toen en wist al weer genoeg. Op ruim 5 minuten gaat ie ook beuken... :')


Tja. Gullit is maatjes met Bonsjakie toch, misschien kan die hem helpen... :P
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114096540
quote:
AMSTERDAM, donderdag
Het net sluit zich rond de daders van de zware mishandeling afgelopen weekeinde in de Amsterdam ArenA, waarbij mogelijk ook vechtsporter Badr Hari is betrokken.
Als een net zich sluit dan zit iemand in dat net of buiten dat net lijkt me.

quote:
Bij een zeer uitvoerig en deels forensisch sporenonderzoek in de skybox waar reisondernemer Koen Everink invalide werd geslagen en geschopt, is onder meer de theedoek teruggevonden, die volgens sommige getuigen na het incident om de hand van Badr Hari werd gezien.
Is het nu al meervoud?

quote:
Volgens de vechtsporter zou hij daarmee glazen hebben afgedroogd, maar de politie trekt die verklaring in twijfel. Het terugvinden van de theedoek is van groot belang, omdat die dan net als de kleding van Badr Hari door forensische experts kan worden onderzocht.
Had Hari al niet gezegd dat dat van die glazen afdrogen nergens op sloeg? Waarom komt dat nu dan terug? En waarom wordt gedaan alsof dat zijn verklaring is?

quote:
De politie werkt inmiddels met tien rechercheurs aan de zaak. Uit getuigenverklaringen is duidelijk dat minstens twee, maar mogelijk drie mannen bij de mishandeling zijn betrokken. „Koen Everink heeft zich geen enkel moment verweerd”, aldus een getuige. „Hij heeft niet alleen klappen en schoppen gehad, maar ook een keiharde kopstoot.”
Dus mogelijk een derde man, en mogelijk Badr Hari. Zou Hari dan de mogelijke derde man zijn? Hij was daar met Estelle, dus kwam hij daar dan 1 of 2 vrienden tegen? Of waren het twee andere transportondernemersvriendjes, op het randje van boven en onderwereld? Als je Badr Hari uitnodigt, zijn de rest van de genodigden dan van de korfbalclub? Dus stond het op zich los van hem, maar als agresieve Marokkaan ging hij natuurlijk onmiddellijk meedoen zodra hij iemand op de grond zag liggen? Of kenden ze elkaar?

quote:
Van een onzer verslaggevers
AMSTERDAM, donderdag
De situatie van Koen Everink na zijn mishandeling is nog altijd ernstig, maar licht verbeterd. Hij heeft inmiddels een aantal keren kort met de recherche gesproken en informatie verstrekt. De topman van een reisonderneming blijft bij de lezing dat Badr Hari een van zijn aanvallers is.

„Koen is nog altijd aangeslagen en erg emotioneel als hij over de gebeurtenissen praat”, aldus een zegsman uit zijn directe omgeving gisteren tegenover deze krant. „Hij wil niets liever dan dat de daders worden gepakt en hoopt dat getuigen de waarheid willen vertellen.” De Amsterdamse politie heeft ook zogeheten familierechercheurs ingezet, die Koen Everink en zijn verwanten bijstaan.
Ik kan daar niet uit destilleren dat hij Hari als een van de daders heeft aangewezen.

quote:
In kennelijke pogingen ontlastende verklaringen over de dader(s) af te leggen hebben sommige getuigen aantoonbaar gelogen. Zo hebben sommige bezoekers in eerste instantie gezegd dat ze in de box aanwezig waren, terwijl ze in werkelijkheid in andere ruimtes in het stadion stonden of andersom.
Maar dat betrof natuurlijk geen getuigen die hadden gemerkt dat er een vechtpartij was en die Hari hadden gezien en dachten dat 1+1=2 hier opging?

quote:
Aan de hand van camerabeelden van de gang van de skybox krijgt de politie steeds meer zicht op wie nu wel of niet in de ruimte aanwezig waren. In een later stadium wordt besloten of wellicht videobeelden van vluchtende daders worden prijsgegeven. Een hoge bron bij justitie legde gisteren uit waarom besloten is Badr Hari met zijn vriendin Estelle Cruijff gewoon op vakantie te laten gaan:
Heeft justitie niet gewoon een persvoorlichter voor zulke teksten?

quote:
„Dat wekt misschien bevreemding, maar op dit moment is er onvoldoende reden hem aan te houden. Het onderzoek is nog in volle gang. Afhankelijk van het verloop ervan wordt besloten of hij wordt aangemerkt als verdachte en, in het verlengde daarvan, wordt aangehouden.”
Het lijkt me dat als Hari ter plekke was, wat niet wordt betwist, en dat als het slachtoffer hem als dader aanwijst hij gewoon verdachte is en in voorlopige hechtenis wordt genomen. In ieder geval tot hij een verklaring heeft afgelegd.

Als het nou een box met verder alleen maar hockeyers is en er wordt iemand door één ander heel effectief in elkaar getrapt dan is er een scenario heel erg waarschijnlijk wanneer er een kickboxer met gebrekkige zelfbeheersing aanwezig was. Ook dan staat niet vast wat er gebeurd is natuurlijk, maar dan ligt één scenario wel heel erg voor de hand.

Maar nu lijkt het zo te zijn dat er in ieder geval 2 of 3 gewelddadige types in die box aanwezig waren. Dat pleit niet voor de gastenlijst van de transportondernemer, maar als er dan in ieder geval één andere geweldpleger was dan onze Badr, en het was niet Estelle, wat maakt dan dat Badr wel betrokken geweest moet zijn? Justitie is er in ieder geval niet van overtuigd.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_114096572
Heeft ie nou beweerd dat ie de vaat heeft gedaan in die skybox? :D _O- :')
pi_114096632
Estelle zal zich nog eens achter de oren krabben als ze zich gaat afvragen waarom ze Ruud ingeruild heeft. Hij was dan misschien niet trouw, maar deed verder geen vlieg kwaad.
Of is dit nou zoiets als "vrouwen willen een fout vriendje" :D
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.
pi_114096693
quote:
1s.gif Op donderdag 12 juli 2012 08:16 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]


Typerend dit ook voor z'n gedrag.... Zag dat toen en wist al weer genoeg. Op ruim 5 minuten gaat ie ook beuken... :')

Leuk om te zien dit, vooral met in het achterhoofd natuurlijk de match zelf ;)

Ontopic: hij heeft de schijn wel erg tegen. En dat afdrogen, ik denk niet dat hij dat vaak zomaar doet op een feestje, maar dat is natuurlijk pure speculatie.
Oh I'm sorry, did I break your concentration?
pi_114096712
Hmmmmm. Wie-0-wie zou ik nou moeten geloven. Een mij onbekend mens met een schone lei of een agressieve K-1 vechter met een zeer discutabele reputatie. Moeilijk, moeilijk.
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_114097293
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 08:21 schreef Weltschmerz het volgende:

Ik kan daar niet uit destilleren dat hij Hari als een van de daders heeft aangewezen.

quote:
De topman van een reisonderneming blijft bij de lezing dat Badr Hari een van zijn aanvallers is.
Nee totaal niet, maar goed dat je geen chemicus bent. Verder is het slachtoffer natuurlijk een Marokkanen-hatende Telegraaf-tokkie die het puur doet om Badr, de arme nobele Marokaan die gediscrimineerd wordt (zijn hele leven al) in een kwaad daglicht te zetten. Want wie zou dat nou niet doen? Je bent net het ziekenhuis ingetrapt en dan ga je valselijk een K1-boxer met een strafblad voor geweldpleging en schorsingen in de sport aan zijn broek beschuldigen. Want dat is dan in je belang.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114097377
quote:
1s.gif Op donderdag 12 juli 2012 07:34 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Hari is en was altijd al een schande voor de sport. Vanaf dag 1 stront vervelend, irritant, crimineel en haatdragend. Totaal onvergelijkbaar met mannen als Overeem, Bonsjakie, Schildt, Jerommeke ed

Deze eindigt als een Brilleman...

Is een type als Badr juist niet de rede dat mensen graag naar deze sport kijken? Ik denk dat mensen liever een bad-boy zien dan een zacht gekookt eitje.
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
pi_114097454
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 09:12 schreef DroogDok het volgende:

[..]

Is een type als Badr juist niet de rede dat mensen graag naar deze sport kijken? Ik denk dat mensen liever een bad-boy zien dan een zacht gekookt eitje.
Nou nee. De meesten houden niet van zich misdragende, vervelende etterbakken. Zie die persconferentie, iedereen doet gewoon normaal, ze lachen onderling. Men is bezig met sport. Komt zo'n Hari zich exact als de gemiddelde kut-Marokkaan gedragen: ongeïnteresseerd, mensen beledigend op onzin (leeftijd of zo :') ), scheld andere sporten uit (MMA bij Overeem en daagt hem uit tot een K1 EN MMA gevecht, verliest het K1 gevecht in de 1e rond en durft dan niet meer zijn afspraak na te komen door op te komen dagen voor een MMA gevecht). Hij is crimineel, kan zich zowel IN als buiten de ring niet gedragen (onsportief gedrag, natrappen op de grond etc). Het is echt een strontvervelend teringjoch en dat is niet voor niets. Hij haalt iedereen het bloed onder de nagels vandaan en als hij dan verliest dat gaat hij verongelijkt zitten doen (net als nu).
Ik ben een grote K1-fan en kijk graag, maar echt alle andere spelers zijn sportief tegen elkaar, Badr is de enige etterbak.

Verder zie ik niet in hoe je mensen als Schildt, Bonsjakie, Overeem ed als zacht ei kan betitelen.....
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114097643
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 09:16 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Nou nee. De meesten houden niet van zich misdragende, vervelende etterbakken. Zie die persconferentie, iedereen doet gewoon normaal, ze lachen onderling. Men is bezig met sport. Komt zo'n Hari zich exact als de gemiddelde kut-Marokkaan gedragen: ongeïnteresseerd, mensen beledigend op onzin (leeftijd of zo :') ), scheld andere sporten uit (MMA bij Overeem en daagt hem uit tot een K1 EN MMA gevecht, verliest het K1 gevecht in de 1e rond en durft dan niet meer zijn afspraak na te komen door op te komen dagen voor een MMA gevecht). Hij is crimineel, kan zich zowel IN als buiten de ring niet gedragen (onsportief gedrag, natrappen op de grond etc). Het is echt een strontvervelend teringjoch en dat is niet voor niets. Hij haalt iedereen het bloed onder de nagels vandaan en als hij dan verliest dat gaat hij verongelijkt zitten doen (net als nu).
Ik ben een grote K1-fan en kijk graag, maar echt alle andere spelers zijn sportief tegen elkaar, Badr is de enige etterbak.

Verder zie ik niet in hoe je mensen als Schildt, Bonsjakie, Overeem ed als zacht ei kan betitelen.....
Het lijkt me juist dat zonder types als Badr het een beetje saai wordt, er is niemand meer om op de kankeren. Een sport heeft enfents terribles nodig.

Nodig is dan misschien overdreven, maar het houdt het wel interessant.
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
pi_114097644
quote:
Estelles ex Ruud Gullit is dinsdag eveneens op het vliegtuig gestapt. Hij viert vakantie met de twee kinderen van het voormalig echtpaar.
Heel goed en als ik hem was zou ik voorlopig niet met ze terug komen.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114097730
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 09:25 schreef DroogDok het volgende:

[..]

Het lijkt me juist dat zonder types als Badr het een beetje saai wordt, er is niemand meer om op de kankeren. Een sport heeft enfents terribles nodig.

Nodig is dan misschien overdreven, maar het houdt het wel interessant.
Hm, nu ja. Dat kan, ik zie dat anders. Ik vind gewoon het ultieme vechten wat die gasten doen gaaf om te zien, maar verder waren het allemaal sympathieke gasten. Beetje gek doen is leuk, maar bij Badr was het gewoon pure haat wat je vaak zag.

Kijk dan echte sportmensen zoals Jerome La Banner _O_
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114097853
quote:
10s.gif Op donderdag 12 juli 2012 09:08 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

[..]

Nee totaal niet, maar goed dat je geen chemicus bent. Verder is het slachtoffer natuurlijk een Marokkanen-hatende Telegraaf-tokkie die het puur doet om Badr, de arme nobele Marokaan die gediscrimineerd wordt (zijn hele leven al) in een kwaad daglicht te zetten. Want wie zou dat nou niet doen? Je bent net het ziekenhuis ingetrapt en dan ga je valselijk een K1-boxer met een strafblad voor geweldpleging en schorsingen in de sport aan zijn broek beschuldigen. Want dat is dan in je belang.
Volgens mij ligt het slachtoffer behoorlijk gewond in het ziekenhuis en wordt hij beveiligd. Dan lijkt het mij vrij onwaarschijnlijk dat een journalist hem te spreken krijgt en dan kan optekenen dat Badr een van de daders was, maar er niet in slaagt een letterlijk citaat te produceren, om dan vervolgens 2 dagen later terug te komen met de vraag of hij bij zijn lezing blijft, waarop het antwoord dan ja is weer zonder dat er een citaat uitkomt wat in de krant geplaatst kan worden.

Verder lijkt het me uiterst ondwaarschijnlijk dat wanneer het slachtoffer iemand als dader aanwijst en de politie vaststelt dat hij daar aanwezig was en dus de dader had kunnen zijn, ze hem niet als verdachte aanwijzen maar op vakantie laten gaan.

Dus dat de krant van niet zo uitgeslapen Nederland van het slachtoffer heeft gehoord dat die Hari als een van de daders heeft aangewezen lijkt mij ongeloofwaardig. Dat Hari heeft beweerd dat hij aan het afdrogen was lijkt mij ook volstrekt ongeloofwaardig, en dat de Telegraaf niet op de hoogte is van het feit dat Hari dat weersproken lijkt mij ook ongeloofwaardig. Dat deze krant vaak de feiten manipuleert en verdraait om de criminaliteit onder Marokkanen nog erger te maken dan die is heeft hier niet zo veel mee te maken denk ik, het gaat hier vast meer om de BN-factor en de reputatie als bad boy. Ze weten hoe makkelijk het nieuws naar binnen glijdt bij hun achterlijke lezers, zoals dit topic ook weer illustreert.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_114097945
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 09:37 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Volgens mij ligt het slachtoffer behoorlijk gewond in het ziekenhuis en wordt hij beveiligd. Dan lijkt het mij vrij onwaarschijnlijk dat een journalist hem te spreken krijgt en dan kan optekenen dat Badr een van de daders was, maar er niet in slaagt een letterlijk citaat te produceren, om dan vervolgens 2 dagen later terug te komen met de vraag of hij bij zijn lezing blijft, waarop het antwoord dan ja is weer zonder dat er een citaat uitkomt wat in de krant geplaatst kan worden.

Verder lijkt het me uiterst ondwaarschijnlijk dat wanneer het slachtoffer iemand als dader aanwijst en de politie vaststelt dat hij daar aanwezig was en dus de dader had kunnen zijn, ze hem niet als verdachte aanwijzen maar op vakantie laten gaan.

Dus dat de krant van niet zo uitgeslapen Nederland van het slachtoffer heeft gehoord dat die Hari als een van de daders heeft aangewezen lijkt mij ongeloofwaardig. Dat Hari heeft beweerd dat hij aan het afdrogen was lijkt mij ook volstrekt ongeloofwaardig, en dat de Telegraaf niet op de hoogte is van het feit dat Hari dat weersproken lijkt mij ook ongeloofwaardig. Dat deze krant vaak de feiten manipuleert en verdraait om de criminaliteit onder Marokkanen nog erger te maken dan die is heeft hier niet zo veel mee te maken denk ik, het gaat hier vast meer om de BN-factor en de reputatie als bad boy. Ze weten hoe makkelijk het nieuws naar binnen glijdt bij hun achterlijke lezers, zoals dit topic ook weer illustreert.
Ja man, het is allemaal heel ongeloofwaardig, maar jouw volledig uit de duim gezogen statements zijn dat niet _O_
De politie heeft al gezegd dat het onderzoek nog niet ver genoeg gevorderd was om hem tegen te houden, helaas. Badr heeft dit geintje ook eens vaker geflikt toen hij verdachte was van die knokpartij met die uitsmijter.

Denk je dat het slachtoffer geen telefoon heeft of zo? :D Man, hij heeft hem nb zelf als dader aangewezen en NOG weet jij er een zielig Marokkanen-telegraaf verhaal van te maken. Echt ongelofelijk, wat een obsessie! :D
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114098165
Op Badrs facebook zijn Estelle en hij geen vrienden. Hmmm...
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114098391
En ook voor de vorige zaak wordt hij nu weer onderzocht: http://www.zijonline.nl/2(...)e-mishandelingszaak/

Ook dat zal wel te maken hebben met het Marokkanen-hatende-gedrag van de Telegraaf-tokkies van het OM.

Zijn de K1-scheidsrechters ook Marokkanen-hatende Telegraaf-tokkies eigenlijk?
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114098485
quote:
10s.gif Op donderdag 12 juli 2012 09:41 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:

[..]

Ja man, het is allemaal heel ongeloofwaardig, maar jouw volledig uit de duim gezogen statements zijn dat niet _O_
De politie heeft al gezegd dat het onderzoek nog niet ver genoeg gevorderd was om hem tegen te houden, helaas.
De politie heeft getuigen gehoord en beelden bekeken, en het slachtoffer gehoord. Dat betekent of dat het slachtoffer heeft verklaard dat Hari een van de daders was en justitie omgekocht of bedreigd is of zo en hem daarom niet als verdachte aanmerkt. Of dat het slachtoffer dat helemaal niet verklaard heeft maar het slechts een conclusie van een journalist was op basis van iets anders dan diens eigen verklaring. Gezien het ontbreken van enig citaat of de claim wanneer wie met het slachtoffer heeft gesproken lijkt het laatste me waarschijnlijker dan het eerste.

quote:
Denk je dat het slachtoffer geen telefoon heeft of zo? :D Man, hij heeft hem nb zelf als dader aangewezen en NOG weet jij er een zielig Marokkanen-telegraaf verhaal van te maken. Echt ongelofelijk, wat een obsessie! :D
Zoals ik al aangaf zoek ik dit meer in de privéhoek van de Telegraaf.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  donderdag 12 juli 2012 @ 10:06:27 #96
92926 Joipoidoipoipoi
met broedsel incl. grote zus!
pi_114098560
Ach ja, met zo veel getuigen komt de waarheid sowieso wel boven tafel. :)
Ze zullen echt niet allemaal hun mond houden en waarschijnlijk zullen er ook wel iets van camerabeelden zijn (niet van de skybox, maar wel van daarbuiten).

quote:
6s.gif Op donderdag 12 juli 2012 09:50 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Op Badrs facebook zijn Estelle en hij geen vrienden. Hmmm...
Dat zegt niks. Echte vrienden hebben namelijk helemaal geen Facebook nodig om contact met elkaar te onderhouden. :)

Facebook... :')
"If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
pi_114098624
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 10:04 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

De politie heeft getuigen gehoord en beelden bekeken, en het slachtoffer gehoord. Dat betekent of dat het slachtoffer heeft verklaard dat Hari een van de daders was en justitie omgekocht of bedreigd is of zo en hem daarom niet als verdachte aanmerkt. Of dat het slachtoffer dat helemaal niet verklaard heeft maar het slechts een conclusie van een journalist was op basis van iets anders dan diens eigen verklaring. Gezien het ontbreken van enig citaat of de claim wanneer wie met het slachtoffer heeft gesproken lijkt het laatste me waarschijnlijker dan het eerste.

[..]

Zoals ik al aangaf zoek ik dit meer in de privéhoek van de Telegraaf.
Ja uiteraard ligt het allemaal aan de Telegraaf. Badr is hem gewoon dinsdag gepeerd nadat maandag de boel uitkwam en op dat moment was er nog te weinig bewijs.
quote:
Dat Badr Hari, met Estelle, nu op vakantie in het verre buitenland is mag vreemd lijken, maar volgens justitie is er op dit moment nog altijd onvoldoende reden om hem aan te houden omdat het onderzoek nog in volle gang is.
De kans dat Badr dit gedaan heeft is onnoemenlijk veel groter als dat hij het niet gedaan heeft.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
pi_114098650
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juli 2012 10:06 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
Ach ja, met zo veel getuigen komt de waarheid sowieso wel boven tafel. :)
Ze zullen echt niet allemaal hun mond houden en waarschijnlijk zullen er ook wel iets van camerabeelden zijn (niet van de skybox, maar wel van daarbuiten).

[..]

Dat zegt niks. Echte vrienden hebben namelijk helemaal geen Facebook nodig om contact met elkaar te onderhouden. :)

Facebook... :')
Als jouw broer echt traint op de dezelfde school als Badr deed, dan weet je trouwens dondersgoed wat voor opgewonden en crimineel standje meneer Hari is.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
  donderdag 12 juli 2012 @ 10:19:01 #99
92926 Joipoidoipoipoi
met broedsel incl. grote zus!
pi_114098900
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 10:09 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Als jouw broer echt traint op de dezelfde school als Badr deed,
Ja, dat is echt, maar ik ga hier niet met de bewijzen strooien. Alhoewel hij daar meer training geeft dan dat hij zelf traint. En als jij zo vaak naar K1-wedstrijden kijkt, zul je hem vast heel vaak in beeld gezien hebben. Aangezien hij een vaste trainer is van een van de K1-vechters is hij ook altijd te zien tijdens de entree van de desbetreffende vechter aan het begin van de wedstrijd.

quote:
dan weet je trouwens dondersgoed wat voor opgewonden en crimineel standje meneer Hari is.
Ik heb gezegd dat ze elkaar kennen. Ik heb nooit beweerd dat het vrienden van elkaar zijn (en of ze elkaar op Facebook hebben zou ik niet weten :')), dus het is niet zo dat ik met mijn broer uitgebreid over Badr Hari zit te praten. En wat jij zegt, daar hoef je hem toch niet persoonlijk voor te kennen? Maar dat is toch ook nog steeds geen bewijs of hij het wel of niet gedaan heeft?
"If you don't stop lying about me, I'll start telling the truth about you."
pi_114099449
quote:
7s.gif Op donderdag 12 juli 2012 10:19 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:

[..]

Ja, dat is echt, maar ik ga hier niet met de bewijzen strooien. Alhoewel hij daar meer training geeft dan dat hij zelf traint. En als jij zo vaak naar K1-wedstrijden kijkt, zul je hem vast heel vaak in beeld gezien hebben. Aangezien hij een vaste trainer is van een van de K1-vechters is hij ook altijd te zien tijdens de entree van de desbetreffende vechter aan het begin van de wedstrijd.

[..]

Ik heb gezegd dat ze elkaar kennen. Ik heb nooit beweerd dat het vrienden van elkaar zijn (en of ze elkaar op Facebook hebben zou ik niet weten :')), dus het is niet zo dat ik met mijn broer uitgebreid over Badr Hari zit te praten. En wat jij zegt, daar hoef je hem toch niet persoonlijk voor te kennen? Maar dat is toch ook nog steeds geen bewijs of hij het wel of niet gedaan heeft?
Nou, ik zeggen, bel hem eens en vraag of de verhalen die over meneertje Hari de ronde doen de waarheid zijn of niet 8-)

En nee, uiteraard zegt het niet gelijk dat hij het wel of niet gedaan heeft, maar de schijn is, zeker nu het slachtoffer nb hem aanwijst, wel heel erg tegen hem.

Ook de verwondingen: voet eraf wegens gebroken enkel wijzen op Badrs typische low-kicks (zijn favoriete trap). Dat doet een niet getraind vechter niet zo snel. Ik zet mijn geld op Badr Hari als dader w/
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')