tja, zo kan je redeneren, en zo redeneerde radioshack ook. Maar ik vind strijden voor het behoud van een zesde plaats nogal voor losers.quote:Op woensdag 11 juli 2012 21:23 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat was gewoon het enige logische wat ze konden doen. Sky boeit het niet veel of Van den Broeck een halve minuut of een minuut pakt dan kun je als Radioshack wel heel stoer niets gaan doen, maar dan geef je Van den Broeck de plekken van Monfort en Zubeldia cadeau omdat Porte gewoon eigen tempo zou zijn blijven rijden.
Ze hebben ook niemand meer die realistisch gezien een gooi naar winst of podium kan doen dus is er ook geen reden om een plek weg te geven om Porte een heel klein beetje meer te vermoeien.
Zeiden we dat ook niet in '99. Ach, wie klopt die Armstrong nu helemaal, Alex Zülle? En dat nog door een valpartij in de eerste week. Volgend jaar komen de echte kampioenen terug, Ullrich en Pantaniquote:Op woensdag 11 juli 2012 22:05 schreef Leatherface het volgende:
Volgend jaar zijn Contador en Andy Schleck normaliter weer van de partij. Mits zij hun oude niveau halen en het parcours iets vriendelijker is voor klimmers, lijken me dat weer grote kandidaten voor de eindzege.
Ja, dat werd inderdaad in 1999 gezegd. Ik weet alleen niet of je Contador en Andy Schleck wel één op één kunt vergelijken met Ullrich en Pantani eind jaren negentig. Tot het begin van het Armstrong-tijdperk werden Ullrich en Pantani wel beschouwd als dé ronderenners, maar het is toch een andere tijd. Contador en Andy Schleck werden tot de Tour van vorig jaar ook gezien als het beste van het beste op rondegebied, maar Evans doorbrak vorig jaar in juli al die hegemonie. Daarbij natuurlijk opgemerkt dat Contador daar enigszins voorbij zijn vormpiek was door zijn Giro dat jaar. Schleck reed wel ongeveer op niveau, maar maakte tactische fouten. Door tal van omstandigheden waren er de laatste jaren veel open Tours,waar overheersing van twee renners in de lijn van de verwachting lag.quote:Op woensdag 11 juli 2012 22:35 schreef Ereinion het volgende:
[..]
Zeiden we dat ook niet in '99. Ach, wie klopt die Armstrong nu helemaal, Alex Zülle? En dat nog door een valpartij in de eerste week. Volgend jaar komen de echte kampioenen terug, Ullrich en Pantani
Wiggins zie ik als eenmalig, maar het zou me ook niet verbazen als Froome de komende vijf jaar de Tour wint.
Bij Sporza is er eerst nog het journaal.quote:Op woensdag 11 juli 2012 22:43 schreef Nober het volgende:
Beloki ging dat doen...
Zie trouwens dat ze morgen om 13:00 uur beginnen (NOS, Eurosport) en om 13:30 uur bij Sporza.
Ik heb nog steeds het idee dat een goede contador het op dit parcours wel had gewonnen van een goede wiggins.quote:Op woensdag 11 juli 2012 22:54 schreef Leatherface het volgende:
Al met al was sinds het einde van het Lance-tijdperk de uitkomst vaak anders dan velen hadden verwacht.
In pakweg 2004 zagen velen Cunego en Valverde nog als mogelijke Tour-winnaars. Zij hebben dat nooit in kunnen lossen. Pereiro won op bizarre wijze. Zo'n scenario zal wel nooit meer voorkomen. Contador won vervolgens twee Tours. Hij is de man die er misschien wel vier of vijf kon winnen en hij leek op die weg, maar de Astana-perikelen en zijn clenbuterol-geval bepaalden anders. Sastre en Evans wonnen dankzij (tijdelijke) nivellering en Andy Schleck kreeg de gele trui in de schoot geworpen.
Nu krijgen we dus een Tour-winnaar bij absentie van Contador en Andy Schleck. Hoewel Wiggins en Evans het op dit parcours waarschijnlijk sowieso wel zouden winnen.
13:00 is denk ik beetje voorbeschouwen. om 13:20 begint immers pas de etappequote:Op woensdag 11 juli 2012 22:43 schreef Nober het volgende:
Beloki ging dat doen...
Zie trouwens dat ze morgen om 13:00 uur beginnen (NOS, Eurosport) en om 13:30 uur bij Sporza.
Denk juist dat het goed is, dat de laatste kilometers niet te steil zijn. Anders zou iedereen daarop wachten. Nu gaan ze (hopelijk) eerder aanvallen.quote:Op donderdag 12 juli 2012 09:32 schreef MaleDuck het volgende:
Gezien de laatste km's op de laatste klim gaan we waarschijnlijk vandaag weer veel horen hier:
Wat een saaie rit zeg...
Dat is ook wel mogelijk trouwens...quote:Op donderdag 12 juli 2012 09:44 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Denk juist dat het goed is, dat de laatste kilometers niet te steil zijn. Anders zou iedereen daarop wachten. Nu gaan ze (hopelijk) eerder aanvallen.
Volgens mij finishte het groepje Wiggins precies (ongeveerquote:Op donderdag 12 juli 2012 09:44 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Dat is ook wel mogelijk trouwens...
en de finish van de favorieten was gister trouwens eerder dan 17.15
17:12 - finishquote:Op donderdag 12 juli 2012 09:46 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Volgens mij eindigde het groepje Wiggins precies (ongeveer) om 17:15 uur.
twitter:s_kruijswijk twitterde op donderdag 12-07-2012 om 10:06:173 HC climbs on the program. Try to be in the break today, but I think there will be a lot more guys. I need more power than yesterday! reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |