abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_114102065
Wow Zoe vind het zo apart, dat ze nu al een hele nacht doorslaapt. Dat doet de mijne nog niet. Moet ik ook wel toegeven, dat ik hem echt graag nog een keer s'nachts voed omdat ik bang ben voor mijn productie. En de laatste 2 nachten heb ik hem uitdeindelijk uit bed gevist en aangelegd, na zo'n 5-6 uur. Dus wie weet had hij wel langer geslapen.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_114102684
balen van sommige nachten zeg..
NTS, Chris sliep bij de oppas soms ook (idioot) lang.. En dan thuis de wakkertijd inhalen. Hopelijk eenmalig voor jou..

Beterschap voor wie het nodig heeft..

En vermaandagen bij Zoe en Phaidra *O*

Meestal doen we het douchen samen. Maar als ik alleen ben, gebruik ik de wasmand:
Wasmand vullen met handdoek en badcape. Baby erin (met luier!)
Dan oppakken, douchen, en terug leggen in de cape. Lekker inpakken. Dan zelf heel snel afdrogen en badjas aan.
Als Daan dan zijn kleren aan heeft, droog ik mezelf verder af..
pi_114106858
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 12:04 schreef Tinuviel het volgende:
Wow Zoe vind het zo apart, dat ze nu al een hele nacht doorslaapt. Dat doet de mijne nog niet. Moet ik ook wel toegeven, dat ik hem echt graag nog een keer s'nachts voed omdat ik bang ben voor mijn productie. En de laatste 2 nachten heb ik hem uitdeindelijk uit bed gevist en aangelegd, na zo'n 5-6 uur. Dus wie weet had hij wel langer geslapen.
Sinds ze in dr ledikant slaapt (en die staat ook bij een andere muur dan de wieg, laatst hadden we het ook over stand van het bedje enz) slaapt ze veel beter

Smorgens drinkt ze veel en dan smiddags zitten er vaak meer uren tussen en svonds drinkt ze weer veel. Dus de productie regelt ze zelf wel denk ik. :?

Ja misschien had hij idd wel langer geslapen, je kunt eventueel snachts ook kolven ivm de productie?
pi_114107063
Poezebeest
Beterschap!

Sam
Wat vervelend die test! :( kan me voorstellen dat je er niet op zit te wachten.
Met de kinderwagenbak heb ik hetzelfde probleem. Overdag ligt ze of in de box, of bij mij. Ik probeer nu de middagslaapjes boven in het ledikant..
Is wel ff wennen voor dr :9 dan blijf ik even boven, bijv was opvouwen terwijl ik op bed zit. Dan hoef ik ook niet iedere keer naar boven, en als ze echt slaapt ga ik naar beneden.
De kinderwagenbak kan voor het wandelen wel maar verder gebruik ik m dus niet meer.


We hebben een hangdag :9 mevrouw wil nergens liggen alleen bij mij.
pi_114107744
Zoë hier worden alle slaapjes in het ledikantje gedaan ook als ze in de box in slaap valt word ze naar bed gebracht;) Hier zal het dus echt voor het wandelen zijn en aangezien we dat wel vrij veel doen met dr hoop ik dat het geen probleem is want ik denk niet lang te kunnen dragen als ze heel veel zwaarder is vanwegen mijn rug en bekken.

Lisa gaat volgende week woensdag proefdraaien op het kdv:O

Hier ook hangdag. maar dan voor mij;) Lisa slaapt heel veel vandaag drinkt ook wat minder denk ziekjes ofzo dus ik ben lekker uitzendinggemist aan het kijken.

Zoë hier ging ze trouwens ook vanaf het moment dat ze haar ledikant in ging doorslapen. of dat ze die eerste nacht nou ook geslapen heeft of ik haar niet gehoord weet ik neit maar nu slaapt ze wel door haha.
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_114108548
Sam
Ik hoop dat ze beide nog even in de kinderwagenbak kunnen :9 haha
Mijn moeder heeft zo'n hele oude, die bakken zijn echt gigantisch! Vind ze heerlijk om in te liggen, zit ook een echt matras in enz.

Denk dat ze last van dr buikje heeft, ze heeft minder vaak ontlasting maar vaker achter elkaar, en vandaag nog maar een klein beetje.

-O-
Heb bloedverlies, dacht dat het wel een tijdje zou wegblijven door bv maar helaas :9 baarmoeder doet ook zeer :(
pi_114119249
M'n mini is van dr rug naar dr zij gerold :o ze is al een tijdje met dr beentjes aan t afzetten. Nu met resultaat.
pi_114119692
Zoë leuk om te zien hoe ze zich ontwikkelen he! hier doet ze dat nu ook een week of 2 maar word boos omdat ze niet terug kan hihi.
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_114119878
Haha ja. Soms duurt het even voor ze iets een 2e keer doet, soms echt toevalstreffers maar echt super om allemaal nieuwe dingen te zien :)
  donderdag 12 juli 2012 @ 18:58:40 #85
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_114119924
Leuk Zoe! Minder leuk van je baarmoeder en de bende. Weet je zeker dat het ongesteldheid is?

Mijn moppie is echt zwaar verkouden (aldus mijn zus, want ik heb haar nog niet gezien, ze sliep al toen ik thuis kwam). Maar ze was er niet minder vrolijk van vandaag, mijn zus heeft weer heerlijk genoten van d'r O+ EN....ze schijnt langs de tafel te hebben geschuifeld! *O* Vanmorgen leek dat ook al een beetje zo, maar blijkbaar heeft dat toch doorgezet! Maar eerst zelf zien natuurlijk he? :P
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_114120280
Susie
Dat weet ik niet, het is niet veel bloed
Ik weet zo niet wie het laatst zei, phaidra? Dat de bm nog moet genezen enz

Of zou ik de vk/arts moeten bellen?

*O* voor jou mini! Wat gaat t snel zeg!

Edit: ik las iets over hormonen en licht bloedverlies tijdens bv.
En dat je lichte bloedingen enz kunt krijgen als de nachtvoeding weg valt omdat bep. hormonen dan niet meer onderdrukt worden.

[ Bericht 26% gewijzigd door Zoë23 op 12-07-2012 19:13:57 ]
pi_114123423
Zoe wat leuk van het draaien.

Susie, ik wed dat je niet kunt afwachten om het zelf te zien hoe je meisje met vasthouden loopt :). Beterschap voor haar verkoudheid. Fijn dat ze er in ieder geval geen last van heeft.

Wij hadden eerder visite van lief zijn tante, zijn neefje en nichtje. Ze waren allemaal heel erg verkocht toen ze L. Zagen. Zelfs de stoere, grote neef van een jaar of 15/16 :).
Volgens onze buurvrouw is L. ook al gedraaid van rug naar zij of zij naar buik. Ik heb het zelf nog niet zo goed gezien.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
  donderdag 12 juli 2012 @ 20:41:23 #88
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_114124812
ja, wil het ook graag zelf zien hoor, maar aan de andere kant...doe es rustig aan! Je bent nog baby zeg maar! :D

En leuk is dat he? Die grote neven! Alhoewel neef van 18 het met name leuk vind om aan haar bolle wangen te zitten...maar doet dat dan ook weer om lief te pesten, omdat die er eens boos om is geworden :D Onze meis is echt een benjamin, de eerst volgende is namelijk al 10!

Ik weet het niet Zoe, maar als je pijn hebt? Misschien is er een telefonisch spreekuur ofzo?
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_114126948
Susie, je baby gaat hard!!

Rustig aan Zoe, anders effe bij de VK/gyn of huisarts checken..
pi_114130296
Susie, jou meisje is ook een vlugge :)

Zoe, had jee eerder ook menstruatiepijn, of is dit nieuw voor je? Voor de zekerheid kun je het even laten checken als je jezelf er niet prettig bij voelt.

Hier een kindje dat om 2100 uur in de avond nog niet moe is... Maar inmiddels slaapt hij :)

http://i147.photobucket.com/albums/r305/Nirak81/a8e917b6.mp4
  donderdag 12 juli 2012 @ 22:38:07 #91
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_114131065
Oh, kan filmpje op mobiel niet zien, hoor alleen een vrouwelijk persoon met een zachte g :D ;)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_114131663
quote:
0s.gif Op donderdag 12 juli 2012 22:38 schreef Susie het volgende:
Oh, kan filmpje op mobiel niet zien, hoor alleen een vrouwelijk persoon met een zachte g :D ;)
That's me :P

Het is een jongetje die over/door een blokkenkar heen klimt, onze klimgeit: heerlijk!
pi_114133288
Rowan wil hier ook niet slapen nog. Ergens pijn denk ik maar ik kan niks vinden. Ik hoop toch dat die zo weer wil gaan slapen.
pi_114133527
Als je aan pijn denkt zou ik een zetpil proberen, 15 minuutjes knuffelen en weer lekker in bed leggen of bij jou in slaap laten vallen.
Hier is slapen gaan geen probleem, maar na een uur wordt hij wakker en dan wil hij niet meer: overstuur. Dan is het tegenwoordig 15 tot 60 minuten ermee rommelen en als hij dan zijn lange slaap te pakken heeft gaat het wel weer. Het is denk ik ook een beetje de leeftijd, dat niet willen slapen.
pi_114133679
Hij sliep ook goed van 7 tot 9 :) maar na 10en is het wel drama.

Als ik hem weglegde was het echt keihard krijsen.
10 minuut geleden zetpil gegeven.
pi_114141043
Meissie vervelend voor je kleintje en jezelf. Ik hoop dat het later goed ging.

Zoe wat vervelend van dat bloedverlies. Hoe lang is het nu al zo? Heb je de ha al gebeld?

Even een vraagje: slapen c.q sliepen jullie babytjes van rond de 2 maanden s'avonds tussen de laatste 2 voedingen ook slecht? Als ik hem om 19/ 20 uur voed kan ik hem bijnaniet naar bed krijgen. Na de daaropvolgende voeding 22- 22.30- 23 uur slaapt ij dan wel in zijn bedje. Is/ was dat bij jullie ook zo? Hebben jullie tips?
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_114141050
Tinu, wil hij niet gewoon clusteren? Dat is heel gewoon nl. Gewoon lekker bij je houden, over n poosje gaat t wel weer anders.
  vrijdag 13 juli 2012 @ 07:56:11 #98
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_114141226
Volgens mij heb ik toen ook wel zo gezeten, idd tot een uur of 11...
Hier met de nodige voorzorgsmaatregelen (Luuf, neusspray, ui naast bed :P ) een goede nacht! Zelfs na 5.30 wakker geworden, okeeeee, 5.45, maar alle kwartiertjes meegenomen he?! :P Anouk zojuist afgezet op kdv inclusief snotneus :P, ik mag weer werken! Fijne dag!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  vrijdag 13 juli 2012 @ 08:15:06 #99
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_114141345
Goedemorgen....

we hebben vannacht de avond/nachtfles maar laten vervallen. Ik heb bijna elk uur op de klok gezien, ervan overtuigd dat Midas toch nog wel een keer uigehongerd wakker zou worden of in complete paniek dat we hem zouden vergeten. Maar meneer heeft van 20:30 - 07:30 geslapen :o

Zo naar het cb, ben erg benieuwd!
pi_114141490
Bleie, ja vaak drinkt hij in die tijd ook vaker. Vind het soms gewoon nog lastig. Dan denk ik, dat hij net heeft gedronken en vast wel zo onrustig is omdat hij krampjes heeft en dan is het gewoon honger. Of hij had wel krampjes, die dan overgingen in honger.

Kyara succes bij het cb. Ben benieuwd. Midas krijgt nu geen prikjes ofwel?
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')