Dat wordt toch saaiquote:
ja mijn club begint failliet te rakenquote:Op maandag 9 juli 2012 20:36 schreef Ajacied422 het volgende:
Ah, Mijn zoektocht naar een nieuwe AML begon hopeloos, maar hij is binnen![]()
![]()
![]()
quote:Op maandag 9 juli 2012 20:37 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
ja mijn club begint failliet te rakenstapte vorig jaar in zonder te weten dat zij daar spelers hebben lopen die voor 88k per week voetballen in de championship
Daar vind ik dus geen zak aan; zodra de echte spelers verdwijnen haak ik af.quote:
MIETJEquote:Op maandag 9 juli 2012 20:38 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Daar vind ik dus geen zak aan; zodra de echte spelers verdwijnen haak ik af.
+1quote:Op maandag 9 juli 2012 20:39 schreef Doublepain het volgende:
Saralis per week hebben![]()
die van mij staat op jaar en is veel handiger
Daarom, FIFA 12, PS3quote:Op maandag 9 juli 2012 20:39 schreef Littlerabbit het volgende:
Ik heb respect voor het geduld wat jullie kunnen opbrengen ik heb FM echt 3 kansen gegeven maar haak keer op keer af na al die interview onzin.
Heb ook met sc Veendam gespeeld hoor. Was fuckin dichtbij promotie. Maar in de blessuretijd scoorde cambuur nog een goal waardoor ik in de jupiler bleefquote:Op maandag 9 juli 2012 20:38 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Nee jij, het makkelijkste team uit heel FM12 coachen.
quote:Op maandag 9 juli 2012 20:40 schreef Doublepain het volgende:
[Football Manager] #104: Waar de paal het zwaar heeft.
quote:Op maandag 9 juli 2012 20:40 schreef Doublepain het volgende:
[Football Manager] #104: Waar de paal het zwaar heeft.
Je kunt ver gaan in het financieel wurgen van je club; als die deals over 48 maanden, dat leuke 'lonen-transferbudget"-schuifje.quote:Op maandag 9 juli 2012 20:37 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
ja mijn club begint failliet te rakenstapte vorig jaar in zonder te weten dat zij daar spelers hebben lopen die voor 88k per week voetballen in de championship
talentjes oppikken voor 40k en vervolgens verkopen voor 19 miljoen, is toch mooi man.quote:Op maandag 9 juli 2012 20:38 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Nee jij, het makkelijkste team uit heel FM12 coachen.
Ik vind dat wel interessantquote:Op maandag 9 juli 2012 20:41 schreef GGMM het volgende:
Sowieso is het leuk om over je eigen FM game te vertellen, maar naar iemand anders z'n gezever luisteren is gewoon geen reet aan.
Dat zou wel baas zijn ja, maar dat kan idd nietquote:Op maandag 9 juli 2012 20:42 schreef ajacied4lf het volgende:
een FM competitie met deze SC zou toch geweldig zijn.
Helaas is dat niet mogelijk volgens mij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |