dat is hyping, hij zegt er toch altijd "only on PPV" er achteraanquote:Op zaterdag 7 juli 2012 10:05 schreef Happel het volgende:
Sonnen is al maanden bezig om heel Brazilië, Silva's familie en weet ik veel af te kraken. En dan gaan ze hier janken, omdat Silva bij de weigh-ins een klein schoudertikje geeft.
quote:Op zaterdag 7 juli 2012 11:31 schreef Tazmaniac het volgende:
Oproep aan Cardizzle, roepdeman, Wammes, Sinji, Brawler, jajong & Fenomeno --> picks maken of verzaken!
Mocht ik van bovenstaande namen iemand's picks overzien hebben hoor ik het wel
Eerst lelijke snollen posten en nu geil je hierop. Sjonge jonge. Het gaat wel heel erg bergafwaarts met jou.quote:
quote:Op zaterdag 7 juli 2012 20:12 schreef McNulty het volgende:
[..]
Eerst lelijke snollen posten en nu geil je hierop. Sjonge jonge. Het gaat wel heel erg bergafwaarts met jou.
twitter:MMAjunkieJohn twitterde op zaterdag 07-07-2012 om 20:23:10Sounds like VADA testing might not happen in Penn-MacDonald. Business interests make postfight release of results needed - VADA not willing. reageer retweet
Ik wil graag m'n pick wijzigen naar DHK ipv Maiaquote:Op zaterdag 7 juli 2012 12:57 schreef Fenomeno het volgende:
Anderson Silva vs. Chael Sonnen
Murder/beatdown/domination whatever, Sonnen's gonna get chin checked
Forrest Griffin vs. Tito Ortiz
UD of late TKO door bodyshots
Cung Le vs. Patrick Côté
Cung wint R1 waarna hij gassed en Cote de laatste 2 rondes met een eventuele finish pakt, mogelijk FOTN.
Dong Hyun Kim vs. Demian Maia
Moeilijke, als Maia's cardio het gaat houden wint hij, DHK's striking is imo overrated door die 213 front kicks die hij in z'n laatste gevecht gooide, als je dat tegen Maia niet perfect doet tript hij je en Maia on top = death.
Chad Mendes vs. Cody McKenzie
Wie de fuck heeft deze match up gemaakt
Ivan Menjivar vs. Mike Easton
Lastige, ga toch voor Menjivar, denk dat hij wat completer is.
Goede takedownquote:Op zaterdag 7 juli 2012 20:13 schreef THEFXR het volgende:
dat schoulderklopje betekende niet zoveel,lol
What the what... 4?quote:Op zaterdag 7 juli 2012 19:06 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Shit man, we hebben 4 verschillende picks. Not good, not good.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |