Harde jongen inderdaad.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:22 schreef reddevil1408 het volgende:
35 km met een gebroken heup....ik meld me gelijk ziek...
Onderschat je Tankink niet een beetje?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:25 schreef Ooku het volgende:
Hopelijk dat ll Sanchez en kruiswijk wat beter worden van de week, zodat ze als meesterknechten kunnen dienen in de bergen. Laat de tank mollema en gesink maar beschermen op het vlakke
Offer dan Renshaw op, daarnaast heb je ook nog Maarten Wynants.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:25 schreef Ooku het volgende:
Hopelijk dat ll Sanchez en kruiswijk wat beter worden van de week, zodat ze als meesterknechten kunnen dienen in de bergen. Laat de tank mollema en gesink maar beschermen op het vlakke
Je zou in de eerste, nerveuze, etappes er wel iets meer rekening mee kunnen houden.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:28 schreef Guard het volgende:
Zucht, nu is het fout van de parcourbouwer dat er rotondes liggen in Frankrijk.
Voortaan dan maar de tour de france volledig op de route de soleil rijden?
En vervolgens klagen dat Cav met 16 vingers in zen neus de etappe wint?quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:29 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Je zou in de eerste, nerveuze, etappes er wel iets meer rekening mee kunnen houden.
Hij handelt gewoon conform de regelgevingquote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:30 schreef reddevil1408 het volgende:
Die kerel heeft zich zojuist voor een miljoenen publiek belachelijk gemaakt.
Moeten ze aan de eigen grens doen! Komt dat klootjes volk hier geen rotzooi halen.quote:Op dinsdag 3 juli 2012 23:30 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Hij handelt gewoon conform de regelgeving
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |