Herman vd Zandt. Baasquote:Op woensdag 4 juli 2012 00:01 schreef JC14 het volgende:
Trouwens, Mart stopt natuurlijk. Maar weet iemand al wie de opvolger wordt? Of wie een opvolgster...
Ik zeg Dione de Graaff.
En gelijk heeft ie, drank is er om te drinken.quote:Op woensdag 4 juli 2012 01:31 schreef Eenskijken het volgende:
Rofl mart had op 't einde zijn glas al zowat leeg. De ouwe zuiperd![]()
Fantastische jongen, die terpstra trouwens. Lijkt wel een beetje op mijEcht zo'n typische noord-hollandse houding van 'ach, ik doe m'n best en ik zie wel'
quote:Op woensdag 4 juli 2012 08:57 schreef Guard het volgende:
[..]
En gelijk heeft ie, drank is er om te drinken.
Daarin lijkt ie wel een beetje op mij, echt een typische Bourgondische houding van 'ach ik geniet van het leven en ik zie wel'
Vind het ook maar magertjes voor een gerenommeerd wielerjournalist, hij voegt idd niet zo veel toe.quote:Op woensdag 4 juli 2012 10:53 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik vind wagendorp maar weinig toegevoegde waarde hebben. En dan ook nog er lekker naast zitten met zijn onverantwoorde bocht (die volgens mcewen en de samenvatting goed te doen was), koers van 100 km etc. En dat even zogenaamd de ziel van Hoogerland ontleden na dat interviewtje vond ik misplaatst en gênant. Sowieso is dat hele item tot nu toe redelijk belachelijk.
Vind het overigens wel weer genieten, dit programma.
Helaas, geen natwordende Mart en wegwaaidende parasols enzotwitter:NOSavondetappe twitterde op woensdag 04-07-2012 om 21:18:03Grote plensbuien en hevig onweer teisteren de uitzendlocatie van vanavond. Technische mensen nu razend druk met ombouwen naar binnenlocatie. reageer retweet
Zonde, dat was 1 of 2 jaar geleden echt geweldige tv.quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:22 schreef Pino112 het volgende:
Helaas, geen natwordende Mart en wegwaaidende parasols enzotwitter:NOSavondetappe twitterde op woensdag 04-07-2012 om 21:18:03Grote plensbuien en hevig onweer teisteren de uitzendlocatie van vanavond. Technische mensen nu razend druk met ombouwen naar binnenlocatie. reageer retweet
.
Inderdaad jaquote:Op woensdag 4 juli 2012 21:24 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Zonde, dat was 1 of 2 jaar geleden echt geweldige tv.
Dat zal een unaniem belachelijk groot succes worden, senk joe!quote:Op woensdag 4 juli 2012 22:21 schreef LeTourdeFrance het volgende:
Eerst het programma van Ivo Niehe, daarna Mart Smeets. Het is wel 'grote ego-avond' op Nederland 1. Lijkt me lachen als die twee samen een programma gaan presenteren.
Zeer interessant, krijg een goed beeld zoquote:Op woensdag 4 juli 2012 22:20 schreef Kapitein_Schavuit het volgende:
Altijd leuk, foto's van achter de schermen: http://www.flickr.com/photos/unitedmp/sets/72157630295074790/
Dan vind je deze ook wel interessant, van dezelfde groep: http://backstage.united4all.nl/Backstage/Home.htmlquote:Op woensdag 4 juli 2012 22:32 schreef knep het volgende:
[..]
Zeer interessant, krijg een goed beeld zo.
Haha ja. Zeer slechte kwaliteit maar het geeft wel een indicatie.quote:Op woensdag 4 juli 2012 21:24 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Zonde, dat was 1 of 2 jaar geleden echt geweldige tv.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |