Ze kregen eerst 2x per dag blik maar veel mensen zeiden me dat brok beter is voor de tanden ofzo. Maar eerlijk ik vind ze er nu beter uitzien dan eerst.quote:Op maandag 16 juli 2012 16:28 schreef WinnieWana het volgende:
Ik heb de gevogelte.
Maar je kan ook dit pakket bestellen. 3 smaakjes. kan je uitproberen. helaas hebben ze niet kleiner dan 1kg
http://www.zooplus.nl/shop/katten/kattenvoer_droog/smilla/223456
Maar de meeste katten vinden kip wel lekker dus daarom had ik eerst 1 kg van de gevogelte genomen. Ik heb twee katten dus zo op. En zelfs de meest kieskeurige kat (zelfs speciale kattensnoepjes zijn hem te min) eet het. Dus daarna 4 kg besteld.
[..]
Je hoeft je toch helemaal niet te verontschuldigen. Belangrijker is dat de katten nu een fijn huisje hebben en aandacht en liefde krijgen.
Ik vind zelf je katten een prima vacht hebben. Meestal zie je aan de vacht dat een kat een huismerk brok eet, En je geeft ze geen vergif ofzo hoor. Zoals ik al zei over de kat waarmee ik opgroeide. Die kreeg ook het goedkoopste wat er was. Brokken vol granen en waarschijnlijk ook suiker en van die grote (erg smerig ruikende ) blikken tompoes. Nooit ziek, nooit slechte tanden gehad en toch 19 geworden.
En hoeveel gram vlees geef je ze elke dag?quote:Op maandag 16 juli 2012 16:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ze kregen eerst 2x per dag blik maar veel mensen zeiden me dat brok beter is voor de tanden ofzo. Maar eerlijk ik vind ze er nu beter uitzien dan eerst.
We zijn op zoek naar een ander huisje dat wel. Want allergie wordt alsmaar erger.
Sorry voor de topic kaap zal het nu laten
Ik heb even je topic omhoog gekicktquote:Op maandag 16 juli 2012 16:38 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ze kregen eerst 2x per dag blik maar veel mensen zeiden me dat brok beter is voor de tanden ofzo. Maar eerlijk ik vind ze er nu beter uitzien dan eerst.
We zijn op zoek naar een ander huisje dat wel. Want allergie wordt alsmaar erger.
Sorry voor de topic kaap zal het nu laten
Ze krijgen niet iedere dag vlees. En gram moet ik ff opzoeken als ik thuis ben.quote:Op maandag 16 juli 2012 16:40 schreef HSG het volgende:
[..]
En hoeveel gram vlees geef je ze elke dag?
Dankjewel ik zal er rekening mee houden :-)quote:Op maandag 16 juli 2012 16:44 schreef WinnieWana het volgende:
[..]
Ik heb even je topic omhoog gekickt![]()
Het is trouwens echt een fabel dat brokken goed voor tanden zou zijn. Als jij iets hards eet zoals beschuit of een hard bolletje zijn je tanden dan schoon? Granen in brokken blijven juist plakken aan de tanden en veroorzaken veel tandplak. Sommige katten zijn er wel stukken gevoeliger voor dan andere. Sammy had met een jaar al tandplak en mijn andere kat zijn hele leven niet.
Ja dat doet die van mij ook. Mauwen, rennen, krabpaal gebruiken, over langs schuren. Als ik thuis ben ga ik eerst mijn ding doen en dan krijgt de kat eten.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 16:07 schreef WinnieWana het volgende:
Is het niet gewoon zijn dagelijks gekdoe moment? of een vraag om aandacht?
De meeste katten hebben wel een moment op de dag dat ze gek doen. Rennen, miauwen, overal langscheuren. Kan duren van 5 minuten tot een uur. Jonge katten hebben meerdere gekke vijf minuten per dag.
Een kat kent geen wraak ofzoiets. Dus waarschijnlijk een vorm van aandacht vragen. Als je boos wordt en er iets van zegt heeft de kat aandacht.
Wat doe je als je thuiskomt? Ga je gelijk eten maken en opeten zonder de kat aandacht te geven? Of speel/knuffel je eerst met de kat?
Ik zal de tip meenemen.quote:Op donderdag 19 juli 2012 22:13 schreef Cat22 het volgende:
Klinkt goed allemaal! Als de kat tevreden is met de eet arrangementen kun je het prima zo laten.
Mijn team zou dat absoluut niet goedkeuren van me.![]()
Als hij erg druk en aandachtvragerig is zou het best kunnen zijn dat hij eerst eten en/of aandacht nodig heeft. Die zou ik hem dan geven, kun jij daarna rustig koken en eten.
Er is wat raars gebeurd. Hij heeft vannacht op de gang gepoept. Het had een rare kleur maar het was geen diarree. Verder is hij niet actief terwijl hij anders elke ochtend voor de slaapkamerdeur loopt de mauwen en ligt er een beetje futloos bij.quote:Op donderdag 19 juli 2012 22:13 schreef Cat22 het volgende:
Klinkt goed allemaal! Als de kat tevreden is met de eet arrangementen kun je het prima zo laten.
Mijn team zou dat absoluut niet goedkeuren van me.![]()
Als hij erg druk en aandachtvragerig is zou het best kunnen zijn dat hij eerst eten en/of aandacht nodig heeft. Die zou ik hem dan geven, kun jij daarna rustig koken en eten.
Nou ja lusteloos. Hij is niet actief totdat ik natvoer voor zijn neus neerlegde begon hij wel te eten. Al ging dat niet op normaal tempo. Ik ben momenteel op mijn werk dus ik kijk wel even hoe hij is wanneer ik weer thuis ben. Hij heeft iig alle tijd om veel te slapen.quote:Op vrijdag 20 juli 2012 07:56 schreef Lienekien het volgende:
Lusteloos is een slecht teken. Ik zou daar snel achteraan gaan.
Prima hoor. 's middags was hij weer helemaal de oude en vanochtend zat hij alweer bij de slaapkamerdeur te blèren.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |