En normaal gedrag van de mens is om zijn leefomgeving veilig te maken door alle agressieve beesten in de buurt uit te roeien. Gore dierenliefhebbers die de natuur niet hun gang laten gaan.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:16 schreef HetKlusKonijn het volgende:
[..]
Precies. Ongelooflijk om hier weer eens te lezen hoe ver sommige mensen van de natuur afstaan.
Een zwaan (of twee) verdedigt zijn/haar territorium en doet dat behoorlijk fel ja, zeker als er een nest is/kuikentjes zijn. Volstrekt normaal gedrag van dat beest.
Misschien een tip: leer je kinderen eens normaal omgaan met de natuur, dus de dieren te respecteren. Als ze aggressief naar je worden, dan doe je dus een stapje terug en laat ze verder met rust.
Mensen die altijd maar denken dat de natuur voor ze moet wijken...
Mag die zwaan best doen, maar dan moet hij niet janken als hij een klap terug krijgt.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:27 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
En hij mag dus wel zijn kroost beschermen, maar die zwaan niet...
Vaak gaat die ander vrij snel daarna dood.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 12:29 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Als één dood gaat is het een ander verhaal, dan is de kans dik aanwezig dat ze een nieuwe partner krijgen.
Veilig maken is wat anders dan dieren doden...quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:27 schreef Klaploper het volgende:
[..]
En normaal gedrag van de mens is om zijn leefomgeving veilig te maken door alle agressieve beesten in de buurt uit te roeien. Gore dierenliefhebbers die de natuur niet hun gang laten gaan.
Terecht.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:04 schreef KwadeAfdronk het volgende:
zwanen vallen mensen aan als ze jongen of een nest hebben ja
Nee, Jij maakt leuke seriemoordenaars in de dopquote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:28 schreef Insomnia_ het volgende:
Ik hoop trouwens dat jullie dierengeilers later geen kinderen krijgen, jullie hebben jullie prioriteiten duidelijk ontzettend verkeerd liggen.
Een zwaan mag zijn kinderen niet verdedigen?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:26 schreef Insomnia_ het volgende:
Een mens mag zijn territorium (in dit geval kinderen) niet verdedigen?
Mag 'ie wel, en ik begrijp ook dat ie dat doet.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:31 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Een zwaan mag zijn kinderen niet verdedigen?
I rest my case
Boewhahahahaquote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:28 schreef Insomnia_ het volgende:
Ik hoop trouwens dat jullie dierengeilers later geen kinderen krijgen, jullie hebben jullie prioriteiten duidelijk ontzettend verkeerd liggen.
Als een zwaan een kind aanvalt om zijn kutte-eieren te beschermen mag het, maar andersom niet?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:31 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Een zwaan mag zijn kinderen niet verdedigen?
I rest my case
Doe eens normaal, jij wilt toch ook niet dat je kinderen doodgeschopt worden omdat de vader van het vriendje dat ze pesten toevallig net wat groter en sterker is.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:32 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Mag 'ie wel, en ik begrijp ook dat ie dat doet.
Maar dan kan die wel een paar tikken verwachten, en een paar tikken van een mens kunnen al snel dodelijk zijn voor een zwaan.
Een zwaan aanvallen vanwege je kutkinderen? Ik vind dat je als mens je hersens moet gebruiken. Dat is alles wat ik zeg.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:33 schreef Klaploper het volgende:
Als een zwaan een kind aanvalt om zijn kutte-eieren te beschermen mag het, maar andersom niet?
Appels met peren etc.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:33 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Doe eens normaal, jij wilt toch ook niet dat je kinderen doodgeschoten worden omdat de vader van het vriendje dat ze pesten toevallig net wat groter en sterker is.
Inderdaad, gewoon leren dat ze bij zoiets niet in de buurt moeten komen.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:34 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Een zwaan aanvallen vanwege je kutkinderen? Ik vind dat je als mens je hersens moet gebruiken. Dat is alles wat ik zeg.
Als de vader van een kind waar mijn kind ruzie mee heeft mijn kind aanvalt, kan hij een klap terug verwachten.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:33 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Doe eens normaal, jij wilt toch ook niet dat je kinderen doodgeschopt worden omdat de vader van het vriendje dat ze pesten toevallig net wat groter en sterker is.
Gebruik je hersenen ipv een dier dood te maken. Genoeg andere manieren om het dier weg te houden.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:35 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Appels met peren etc.
Ooit een agressieve zwaan proberen weg te krijgen, met een corrigerende tik krijg je die niet weg hoor
Noem ze eens op. Zwanen krijg je echt niet zo makkelijk weg.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:36 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Gebruik je hersenen ipv een dier dood te maken. Genoeg andere manieren om het dier weg te houden.
Bel met de politie of dierenbescherming...google eens op internet. Zwanen worden echt wel vaker verplaatst, dus er zal vast een mogelijkheid zijn.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:37 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Noem ze eens op. Zwanen krijg je echt niet zo makkelijk weg.
Uiteraard is voorkomen beter, maar op het moment dat je kind wordt aangevallen ga jij rustig de politie bellen?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:42 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Bel met de politie of dierenbescherming...google eens op internet. Zwanen worden echt wel vaker verplaatst, dus er zal vast een mogelijkheid zijn.
Ik heb bij nadere beschouwing inderdaad liever niet dat iemand een zwaan aanvalt vanwege zijn kutkinderen. Ik hou namelijk niet van kutkinderen. En kinderen met een Bokito-like vader, hebben over het algemeen niet mijn voorkeur.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:34 schreef ElisaB het volgende:
Een zwaan aanvallen vanwege je kutkinderen?
Dit ja.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:37 schreef Specularium het volgende:
Het verhaal over dat ze je arm kunnen breken deed het bij mij wel goed om daar niet in de buurt te komen.
Jij moet het echt uitgespeld hebben hèquote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:43 schreef Insomnia_ het volgende:
Uiteraard is voorkomen beter, maar op het moment dat je kind wordt aangevallen ga jij rustig de politie bellen?![]()
Je houdt niet van je eigen kindjes?quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:44 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik heb bij nadere beschouwing inderdaad liever niet dat iemand een zwaan aanvalt vanwege zijn kutkinderen. Ik hou namelijk niet van kutkinderen. En kinderen met een Bokito-like vader, hebben over het algemeen niet mijn voorkeur.
Moet je het wel nu doen.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:39 schreef Klaploper het volgende:
Ik ga even langs het park, een zwaan opzoeken. Jullie maken me agressief.
Voorkomen ja, prima.quote:Op zaterdag 30 juni 2012 13:45 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Jij moet het echt uitgespeld hebben hè
Mijn pappa en mamma hebben mij vroeger geleerd uit de buurt te blijven van zwanen. Als de zwanen in het dorp eieren hadden, gingen wij als kinderen gewoon ergens anders spelen. Opgelost zonder een druppeltje bloed.
Kan ik prima hoor. Hou er echter ook van m'n eigen conclusies te trekken.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |