Ik sta ook op rond half 7 of ietsjes later en ga altijd rond half 1 of 1 uur naar bed.quote:Op donderdag 28 juni 2012 23:58 schreef sig000 het volgende:
Hallo en welterusten, ben het niet meer gewend dat opstaan om 6:30u. en nu 3 dagen achter elkaar.
Moest jij daar niet onwijs aan wennen weerquote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:17 schreef Leandra het volgende:
Als de kleine voor 07.00 uur wakker is dan beschouw ik dat als 's nachts, en dan kan hij krijgen wat hij nodig heeft, maar daarna weer gewoon z'n bed in.
En ik nu ook![]()
Dan hebben ze al tandjes gek !quote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:27 schreef golfer het volgende:
Hoe lang ga je door met borstvoeding?
Er is zo'n club van vrouwen die het volhouden tot hun kinderen een jaar of 5 zijn?
Nah je groeit er ook in mee natuurlijkquote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:25 schreef Leandra het volgende:
Mwah, ik ben redelijk go with the flow, en hij is nu degene die de flow bepaalt.... maar op zich is dat niet zo'n probleem, ik had geen vaste flow ofzo
Overigens is dat niet helemaal waar, want ik ben wel een gewoontedier bij uitstek, maar op een of andere manier heb ik daar bij mijn kinderen veel minder moeite mee, die horen gewoon bij mij, dus ik zie het niet echt als aanpassen voor een ander, maar meer als aanpassen voor een deel van mij.
Ik heb mijn 8u slaap echt nodig en doe dat liefst in de ochtend omdat ik dan minst productief ben.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:22 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik sta ook op rond half 7 of ietsjes later en ga altijd rond half 1 of 1 uur naar bed.
Mot je toch vol kunnen houwe ouwe, slaap is overrated
Ah joh, gewoon doorgaan tot 7 jaar:quote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:30 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Dan hebben ze al tandjes gek !![]()
hoewel daar natuurlijk wel iets aan te doen is
sjezusquote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:36 schreef golfer het volgende:
[..]
Ah joh, gewoon doorgaan tot 7 jaar:
[ afbeelding ]
je moet er niet bij gaan zittenquote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:39 schreef sig000 het volgende:
Waar ik nu werk is er een borstvoedingscafe, daar gaan vrouwen gezellig met elkaar die kleine jankende broekscheiters aan de tiet laten lurken.
Ik blijf het toch wat vreemd vinden.
Ook tot ze een jaar of 7 zijnquote:Op vrijdag 29 juni 2012 00:39 schreef sig000 het volgende:
Waar ik nu werk is er een borstvoedingscafe, daar gaan vrouwen gezellig met elkaar die kleine jankende broekscheiters aan de tiet laten lurken.
Ik blijf het toch wat vreemd vinden.
De jouwe heten Hella?quote:Op vrijdag 29 juni 2012 16:33 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Hihi....
[ afbeelding ]
Zat bij de post
Die had je voor het toernooi moeten hebbenquote:Op vrijdag 29 juni 2012 16:38 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Hellas staat daar![]()
the official greek t shirt for the Euro 2012
jajajaja, nou enquote:Op vrijdag 29 juni 2012 16:39 schreef chufi het volgende:
[..]
Die had je voor het toernooi moeten hebben
Het staat je goedquote:Op vrijdag 29 juni 2012 16:39 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
jajajaja, nou en![]()
ik vin hem leuk
Joh.quote:
Flauw.quote:
Wit toch?quote:Op vrijdag 29 juni 2012 16:56 schreef chufi het volgende:
[..]
Dan komen wel een keer langs om te kijken, ook blauw neem ik aan?
Nah... ik doe niet open !quote:Op vrijdag 29 juni 2012 17:03 schreef chufi het volgende:
[..]
Daarom ga ik langs om het te controleren
Dan mag je me de foto ook opsturenquote:Op vrijdag 29 juni 2012 17:04 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nah... ik doe niet open !
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |