Hier gisteren Ziggo abonnement geupgrade, vandaag 5x zo snel internet.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:02 schreef .Neovo. het volgende:
Vanaf 8 augustus heb ik dus sneller internet. Wil dus even weten hoever het is met de bestelling:
[..]
Vul ik de gegevens in, krijg ik dit.
[..]![]()
Nu weet ik dus niet wanneer ze met dat modem op de stoep staan. Zal morgen of maandag wel zijn dan, aangezien KPN die meuk een paar dagen eerder levert dan dat het abonnement ingaat.
Welke trojan/virus is dit? Kun je dat achterhalen?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 03:29 schreef Pizza_Boom het volgende:
Iemand hier ervaring met het herstellen van bestandsrecordsegmenten? Sinds een paar dagen (te weten, sinds een andere gebruiker van het netwerk klakkeloos is wezen downloaden opzijn computer, achter dezelfde router en trojan meldingen van de virusscanner negeerde, dus ik vrees voor een virus via LAN) heb ik last van een trager wordende computer en niet reagerende spullen. Gister was al erg, maar vandaag sloeg alles. Mappen worden niet geopend, systeemherstelpunten heeft ie niet (vreemd er wordt iedere 1 of 2 dagen een punt aangemaakt), partitie C (samen met partitie D en E op een 1 TB hdd) wordt niet gevonden in het defragmenteren van schrijven en na het draaien van een opstart repair met originele bootdisk, worden bij het opstarten nog steeds meldingen gegeven dat C een corrupte schijf is o.i.d., iig, er moet gecheckt worden. Bij het checken blijven er bestandsrecordsegmenten komen die niet kunnen worden gelezen.
Inmiddels heb ik alle externe disken via eSATA en USB afgekoppeld en zijn beide PC's ook van het internet losgekoppeld. Echter, ook al gebruik ik voornamelijk een eSATA HDD voor opslag, ook op C staat nog zooi die zeker bewaard moet blijven. Daarom even in de SC, wellicht ergens handige tips/korte tips/noem het op.
Alvast bedankt!
Ik krijg een nieuw modem aangezien het huidige modem de nieuwe snelheid niet kan halenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 04:47 schreef Quotidien het volgende:
[..]
Hier gisteren Ziggo abonnement geupgrade, vandaag 5x zo snel internet.Gewoon telefonisch gedaan.
Hij is wel mooi qua uiterlijk. Bezelloos.quote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:02 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
De LG IPS237L, pas een week geleden gepresenteerd maar wel al aanwezig op de website van LG Nederland.
Waarom ze niet weten wanneer 'ie komt is mij een raadsel... inmiddels wel al even naar de MyCom en Dixons gemaild. MyCom geeft nl. aan dat 'ie binnen 4 à 10 dagen binnen gaat zijn.
[ afbeelding ]
bezelloos is wel mooi, maar dan had die onderkant dat imho ook moeten zijnquote:Op vrijdag 3 augustus 2012 19:02 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
De LG IPS237L, pas een week geleden gepresenteerd maar wel al aanwezig op de website van LG Nederland.
Waarom ze niet weten wanneer 'ie komt is mij een raadsel... inmiddels wel al even naar de MyCom en Dixons gemaild. MyCom geeft nl. aan dat 'ie binnen 4 à 10 dagen binnen gaat zijn.
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 08:38 schreef Dimens het volgende:
[..]
Hij is wel mooi qua uiterlijk. Bezelloos.
Hmm, ja. Bezelloos is 'ie niet echt, want LG wil nog wel eens overdrijven op de persfoto's zo blijkt. Maar ach, hij ziet er nog steeds geweldig goed uitquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 09:26 schreef mschol het volgende:
[..]
bezelloos is wel mooi, maar dan had die onderkant dat imho ook moeten zijn
en waarom ze niet weten wanneer hij komt is redelijk makkelijk in te vullen: ding is nieuw, en productie moet op gang komen
als ik zo het zie, issie wel 'fysiek' bezelloos maar zit de bezel verwerkt in het scherm, waardoor het dus 1 glad oppervlakte isquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:23 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
[..]
Hmm, ja. Bezelloos is 'ie niet echt, want LG wil nog wel eens overdrijven op de persfoto's zo blijkt. Maar ach, hij ziet er nog steeds geweldig goed uit
Dat laatste kan overigens wel kloppen. Ik hoop dat 'ie voor 20 augustus toch wel binnen is eigenlijk
[ afbeelding ]
Klopt als een bus. De bezel in het scherm is dan zo'n 8 mm als ik naar deze foto kijk.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:34 schreef mschol het volgende:
[..]
als ik zo het zie, issie wel 'fysiek' bezelloos maar zit de bezel verwerkt in het scherm, waardoor het dus 1 glad oppervlakte is
ik kon zo snel niet vinden hoe groot die rand is die je overhoud, daar ben ik eigenlijk wel benieuwd naar..
ik vond mij 2 samsung 2443BW al heel aardig met hun bezels toendertijd
7mm smaller dan die ik hebquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:38 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Klopt als een bus. De bezel in het scherm is dan zo'n 8 mm als ik naar deze foto kijk.
[ afbeelding ]
'k Ben benieuwd hoelang het duurt voordat men die 1,2 mm bezel effectief kan waarmaken in de consumentenmarkt. Dan zullen we gegarandeerd veel mooie displays gaan krijgenquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 10:41 schreef mschol het volgende:
[..]
7mm smaller dan die ik heb, das best heftig
Op dit moment nog niet gelukt. Voorlopig lijkt de schade wel dusdanig beperkt, dat het weer draait, maar daarvoor heeft het wel de hele nacht repairinstalls e.d. staan draaien. Er wordt nu in ieder geval een algehele backup van C gemaakt op een externe HDD.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 05:47 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Welke trojan/virus is dit? Kun je dat achterhalen?
Je zult echt dat virus moeten slopen man. Of gewoon een heel schone reïnstall gaan doen. Save je bestanden en wipe het schoon, je weet niet hoeveel belangrijke bestanden er getroffen zijn.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 12:34 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Op dit moment nog niet gelukt. Voorlopig lijkt de schade wel dusdanig beperkt, dat het weer draait, maar daarvoor heeft het wel de hele nacht repairinstalls e.d. staan draaien. Er wordt nu in ieder geval een algehele backup van C gemaakt op een externe HDD.
Volgende, nieuwe probleem, op de PC die getroffen was met het virus zelf: De videokaart geeft aan te weinig voeding te krijgen. Is nieuw voor me, exacte voeding weet ik niet, maar voor de config is die zeer ruim bemeten.
De computer die geïnfecteerd was heeft 2x gedraaid met de virusscanner, eerste keer werden er behoorlijk wat geïnfecteerde bestanden gevonden, tweede ronde 0. De computer waar ik dit vanaf typ gaat vannacht dit programma in. Echter zit hier een agressievere virusscanner in.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 16:03 schreef Amoeba het volgende:
[..]
Je zult echt dat virus moeten slopen man. Of gewoon een heel schone reïnstall gaan doen. Save je bestanden en wipe het schoon, je weet niet hoeveel belangrijke bestanden er getroffen zijn.
Je gaat dus al een nieuwe PC kopen?quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 17:17 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
De computer die geïnfecteerd was heeft 2x gedraaid met de virusscanner, eerste keer werden er behoorlijk wat geïnfecteerde bestanden gevonden, tweede ronde 0. De computer waar ik dit vanaf typ gaat vannacht dit programma in. Echter zit hier een agressievere virusscanner in.
Opvallend, de PC is alleen maandag en dinsdagochtend gebruikt, 14k files/opdrachten/etc. gescand (die binnenkwamen, dus valt wel mee), 59x een infectie. Dat vond ik wel veel. Ter vergelijking, ik heb 2 miljoen scans gehad het afgelopen jaar en totaal 72 infecties opgelopen, waarvan ik zelfs weet waar het in zit...
Ik bedacht me vanmiddag trouwens ook dat ik dinsdag of woensdagavond ook mijn navigatiesysteem voor het eerst heb geüpdatet en daarvoor ook software heb moeten installeren. Valt, helaas, samen met de virusmeldingen van de andere computer waardoor ik dus nog steeds de exacte oorzaak van de corrupte bestandsrecordsegmenten niet weet.
Clean install wil ik gaan doen, wil echter eerst een goede HDD zoeken (heb er nog tig liggen, weet alleen niet wat erop staat) om daarop een vaste back-up te laten draaien. En even iene miene mutte of ik bij 32bit blijf of dat ik naar 64 ga (al dan niet in combinatie met een upgrade van de rest van het systeem). Alhoewel ik mij afvraag of dat nuttig gaat zijn, er komt een Inspiron 15R SE (i7 2.5 ghz, 8 GB RAM, 2 GB video, W7) aan.
[ afbeelding ]
LG doet voorkomen dat het het tweede is, maar feitelijk is het het eerste. Nog steeds het scherm met de dunste bezel op de markt, hoor.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:46 schreef Bart het volgende:
Ja zeg wat is het nou.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bij de eerste denk ik: 'niets bijzonders'. Bij de tweede denk ik:.
dat eerste lijkt niet bijzonder, tot je ziet hoe ze het doen... (zonder fysieke bezels)quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 20:46 schreef Bart het volgende:
Ja zeg wat is het nou.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Bij de eerste denk ik: 'niets bijzonders'. Bij de tweede denk ik:.
Vind het wel schandalig dan hoor, dat tweede plaatje.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 22:07 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
LG doet voorkomen dat het het tweede is, maar feitelijk is het het eerste. Nog steeds het scherm met de dunste bezel op de markt, hoor.
Dat is het ook wel, ja. Een Duitser maakt er enorme ophef over, dat gaat ook wel een beetje verquote:Op zaterdag 4 augustus 2012 22:09 schreef Bart het volgende:
[..]
Vind het wel schandalig dan hoor, dat tweede plaatje.
Ik ben wel erg benieuwd naar hoe het in het echt uitziet.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 22:09 schreef mschol het volgende:
[..]
dat eerste lijkt niet bijzonder, tot je ziet hoe ze het doen... (zonder fysieke bezels)
het zou mij niks verbazen als de 2de manier ook gedaan kan worden..
Nieuwe laptop, vandaar dat ik erover denk de tower ook een upgrade te geven.quote:Op zaterdag 4 augustus 2012 22:03 schreef Amoeba het volgende:
Zijn jullie nog steeds over dat IPS scherm bezig zonder bezels?
[..]
Je gaat dus al een nieuwe PC kopen?
En correct, 59 infecties is heel veel. Het lijkt erop dat het virus zich over je hele systeem nestelt, en dat is niet leuk.
Alsof jij wat anders in huis hebt dan Panasonic plasma-tv'squote:
Ja. Toen was ik nog onwetend.quote:Op zondag 5 augustus 2012 00:23 schreef Bart het volgende:
[..]
Alsof jij wat anders in huis hebt dan Panasonic plasma-tv's.
quote:
Is ook alweer bijna twee jaar oud. Ben pas sinds een jaar of zo nog eens goed naar plasma gaan kijken.quote:
Hmm.quote:Op zondag 5 augustus 2012 00:25 schreef Dimens het volgende:
[..]
Is ook alweer bijna twee jaar oud. Ben pas sinds een jaar of zo nog eens goed naar plasma gaan kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |