Als je ze met haarzakjes en al eruit hebt getrokken waarschijnlijk niet (schopje LIF?). Maar daar kom je alleen achter als je het een tijd lang de kans geeft om te groeien en je woede op een andere manier leert uiten.quote:Op woensdag 27 juni 2012 11:57 schreef Sandy80 het volgende:
Ik heb hulp, gebruik ook medicatie. Jammer genoeg heb ik soms nog steeds uitbarstingen. Wel gaat het beter. Ik ben erg gesteld op mijn haar, maar op zo'n moment wordt het zwart voor mijn ogenBetekent het nu dat ik geen dikke volle bos meer kan krijgen..
Ben je nou een man of een vrouw?quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:04 schreef Sandy80 het volgende:
Ik weet eerlijk gezegd niet of ik het met haarzakje en al eruit heb getrokken. Dat maakt dus wel verschil? Milimeteren is geen optie! Ik heb best lang haar, wel boven mijn kont zegmaar. Vind uiterlijk en haar erg belangrijk, maar zelfs dat helpt soms niet om te stoppen. Maar nu ik dit hoor, schrik ik me rot!
Er zijn ook mannen die Sandy heten ( Friendsquote:Op woensdag 27 juni 2012 12:07 schreef Sandy80 het volgende:
Meeste mannen hebben geen lang haar en mijn naam is ook vrouwelijk
Op je icoon na is het tegenwoordig geen garantie meer, zowel voor het lange haar, als de naamquote:Op woensdag 27 juni 2012 12:07 schreef Sandy80 het volgende:
Meeste mannen hebben geen lang haar en mijn naam is ook vrouwelijk
Daar moet je ook nog de rest van je leven mee door.quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:43 schreef Silenus het volgende:
Probeer aan iets anders te trekken als je boos bent? Je vingers ofzo, weet ik veel.
Trichotillomanie.quote:Op woensdag 27 juni 2012 12:47 schreef Sandy80 het volgende:
Heb de aflevering gezien net. Zij trekt een voor een dwangmatig haar haar uit voor zover ik begrijp. Het filmpje loopt steeds vast! Ik heb het alleen tijdens woedeaanvallen. En ik ben niet kaal. Heb nog best veel haar. Wel dunner helaas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |