Wat grappig toch dat die moeilijke periodes zo duidelijk gevolgd worden door betere waarin nog steeds een groei in de ontwikkeling is te zien. Toch nog steeds een soort sprongetjes.
Knap van L dat ze 's nachts ook droog is. Ik denk dat als we terug zijn van vakantie ik het eens actief ga promoten en misschien eens proberen.
Letters vind S ook heel interessant en cijfers. Ze blijkt alle cijfers t/m 9 te kennen :0 ik wist het niet, maar ze lepelde ze zo op, in willekeurige volgorde, toen ze met de rummikub-steentjes aan het spelen was.
Op het kdv kreeg ik net nog te horen dat iedereen zo met haar wegloopt. Ze is klein, maar heel lief en zorgzaam, sociaal en gezellig

Altijd fijn om te horen.
Volgende week wordt ze alweer drie. We hebben samen een verlanglijstje gemaakt, stonden hele leuke, afwisselende dingen op: een poppenflesje met melk, een vlieger, een zaklamp, schmink. Ze heeft ook zelf bedacht dat ze een taart wilde met een foto van de Indische Waterlelies van de Efteling, waar dan wel de heks, de kikkers, de ganzen én de elfjes op moesten staan