Verder...quote:Vanuit het andere topic 'Niet zo stoer zijn als anderen van dezelfde leeftijd', waar de discussie op één of andere manier is ontaard door sterrenkinderen.http://www.volkskrant.nl/(...)ek-maar-indigo.dhtmlSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gvd, dit soort mensen bestaan dus echt, die denken dat hun kinderen niet eigenwijs zijn maar een 'gave' hebben, en in plaats van een pak rammel geven en erin laten stampen dat ze zich moeten gedragen laten ze hun kinderen gewoon zichzelf zijn, want ja, ze is een Sterrenkind dus die kun je nou eenmaal niet opvoeden.
Zo kom je als ouder dus lekker van je opvoedkundige taken af
Met dank aan Chai voor het artikel
Wat vind jij dan de ideale manier om je kind te beteugelen?quote:Op maandag 25 juni 2012 15:59 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Op die cursus zal je wel verteld worden dat slaan niet oke is
Tja, ik vind slaan wel redelijk verwerpelijk eigenlijk in de opvoeding. Heb zelf 1 keer een tik op mijn billen gehad maar toen (weet ik nog steeds) was ik mijn vader en moeder hopeloos aan het uitproberenquote:Op maandag 25 juni 2012 16:09 schreef Ezio het volgende:
In before die zweefteefjes die niet tegen een tik kunnen.
quote:Op maandag 25 juni 2012 16:06 schreef Dimens het volgende:
Even een blikje Whole Earth Cola openmaken.
Ja, om een front te vormen tegen 'ouders' die te beroerd zijn om hun kinderen op te voeden en die in het vorige topic bij bosjes rondliepen.quote:
Je geeft het toch zelf aan?quote:Op maandag 25 juni 2012 16:10 schreef Piethur het volgende:
[..]
Tja, ik vind slaan wel redelijk verwerpelijk eigenlijk in de opvoeding. Heb zelf 1 keer een tik op mijn billen gehad maar toen (weet ik nog steeds) was ik mijn vader en moeder hopeloos aan het uitproberen
Een tik is niet hetzelfde als slaan.quote:Op maandag 25 juni 2012 16:10 schreef Piethur het volgende:
[..]
Tja, ik vind slaan wel redelijk verwerpelijk eigenlijk in de opvoeding. Heb zelf 1 keer een tik op mijn billen gehad maar toen (weet ik nog steeds) was ik mijn vader en moeder hopeloos aan het uitproberen
Welck een luecken garp!quote:
Mijn post uit het vorige topic;quote:Op maandag 25 juni 2012 16:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Je geeft het toch zelf aan?
je bent TOEN echt te ver gegaan, kreeg een tik, en nu weet je na al die jaren nog precies wat je fout hebt gedaan.
I rest my case.
quote:Op maandag 25 juni 2012 15:44 schreef Jackie-Treehorn het volgende:
Ik heb toen ik klein was ook wel eens een ongenadig pak voor de broek gehad, ik heb me nooit "onveilig" of "onzeker" gevoeld maar ik wist altijd dat ik het volledig verdiend had omdat ik gigantisch over de schreef was gegaan. Al dat moderne gezweef: "Nee, niet doen hoor Jantje, anders krijg je een time-out".
Je hoeft je kind ook niet voor elk wissewasje een opvoedkundige tik te geven, maar op momenten dat ze echt fout zitten is het imo ook echt niet verkeerd.
Zo weet ik nog een keer dat we allemaal kleine ruitjes van de naburige basisschool hadden ingegooid. Gewoon voor de lol. Dat is volgens mij 22 jaar geleden maar ik kan me de reactie van mijn pa nog goed heugen die avond.
Opvoedkundig moment geslaagd!
ja man dat gevoel had ik echt toen ik 3 jaar wasquote:Op maandag 25 juni 2012 16:14 schreef sinepedraap het volgende:
Hoe reageren jullie als jullie een tik krijgen dan? Dan wordt je toch boos? Dan wil je die gene die die tik uitdeelt toch terugpakken?
Dat is de essentie van kind zijn. Dat je in ontwikkeling bentquote:Op maandag 25 juni 2012 16:14 schreef HeatWave het volgende:
het is sowieso een open deur, maar tegenwoordig kunnen mensen niet meer met kinderen omgaan.
Koters zijn kleine mensen, geen engeltjes zonder besef die OPEENS volwassen zijn....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |