"We zijn te hip om lievelingsnummers te hebben."quote:Op dinsdag 26 juni 2012 10:44 schreef MohMi het volgende:
[..]/kutalto-modus; dat werkt zo niet in de wondere wereld van de metal, Skv
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 10:51 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Eentonige kankertechno, kom er maar in!
Ben jij er zo een?quote:Op dinsdag 26 juni 2012 10:53 schreef Skv het volgende:
En dan in een afgeragd oud kraakpand met mn bek vol pillen en een ballonnetje met lachgas. En bier.
Je moeder is een afgeragd oud kraakpand met haar bek vol pillen en een ballonnetje met lachgas. En bier.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 10:53 schreef Skv het volgende:
En dan in een afgeragd oud kraakpand met mn bek vol pillen en een ballonnetje met lachgas. En bier.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 10:50 schreef Skv het volgende:
[..]
"We zijn te hip om lievelingsnummers te hebben."! "Dat is ons te mainstream hoor, muzikale voorkeuren.".
*kras kras*
Valt mee. Zo heel nu en dan pak ik zo'n feestje mee.quote:
Ik neuk je moeder in een afgeragd oud kraakpand met ... laatmaar.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 10:59 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Je moeder is een afgeragd oud kraakpand met haar bek vol pillen en een ballonnetje met lachgas. En bier.
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:12 schreef shifto het volgende:
Volgens mij wil niemand vanavond met mij mee naar een nutteloos bandje om crack te roken
Kom naar de Melkweg dan!quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:12 schreef shifto het volgende:
Volgens mij wil niemand vanavond met mij mee naar een nutteloos bandje om bier te drinken
Lekker he?quote:
Neuh, ze reageren alleen met dat het automatisch opgeheven is. Dat weet ik nou ondertussen wel. Maar er klopt toch echt iets niet.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:40 schreef Murdera het volgende:
[..]
IP ban is nog niet opgelost? Wel al email terug? of vertikken ze het gewoon?
quote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:43 schreef Joysa het volgende:
[..]
Neuh, ze reageren alleen met dat het automatisch opgeheven is. Dat weet ik nou ondertussen wel. Maar er klopt toch echt iets niet.
Gelukkig heb je een work-aroundquote:Op dinsdag 26 juni 2012 11:43 schreef Joysa het volgende:
[..]
Neuh, ze reageren alleen met dat het automatisch opgeheven is. Dat weet ik nou ondertussen wel. Maar er klopt toch echt iets niet.
Ik heb hier ook zo langzaamaan mijn laatste dingetjes afgetikt...eens zien of ik van de baas eerder weg magquote:Op dinsdag 26 juni 2012 12:25 schreef WasMachinator het volgende:
Bleh nu 2 uur niks doen op de uni, don't like..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |