({)quote:Op dinsdag 26 juni 2012 16:57 schreef ShiningStar het volgende:
Dat wordt de dood of de gladiolen zometeen.
Met welke spellen? Als je MW3 hebt kunnen we wel even knallen vanavond.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:30 schreef joppie_saus het volgende:
Ik zonder mij de komende weken even af. Playstation 3 gekocht
Voorlopig alleen FIFAquote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:32 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Met welke spellen? Als je MW3 hebt kunnen we wel even knallen vanavond.
Je had een aantal meevallertjes onlang?quote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:30 schreef joppie_saus het volgende:
Ik zonder mij de komende weken even af. Playstation 3 gekocht
Je bent zelf gayquote:
quote:
Wat?quote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:45 schreef Jesse_ het volgende:
mw3
Je bent toch geen puistige puber meer boem-dikkie
Schietspelletjes zijn voor pubers!quote:
Omdat bloed en moorden dan nog 'stoer' en 'volwassen' zijn.quote:
Wa?quote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:55 schreef GrunnigsTrots het volgende:
ik weet niet eens wat MW3 is
voor 300+ euro een playstation kopen en dan dat soort suffe spellletjes gaan spelen TERWIJL DE ZOMER IN ZICHT IS!!!!!!!![]()
Er zijn best leuke spelletjes, alleen fifa en call of doodie (hihi) horen daar niet bij.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 18:55 schreef GrunnigsTrots het volgende:
ik weet niet eens wat MW3 is
voor 300+ euro een playstation kopen en dan dat soort suffe spellletjes gaan spelen TERWIJL DE ZOMER IN ZICHT IS!!!!!!!![]()
de nederlandse zomer iig, wij verwachten altijd veel te veel van onze zomers maar we vergeten elk jaar weer dat het hier amper zomer wordtquote:
Ik ben zomers in Frankrijk gewend. Sue me.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 19:04 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
de nederlandse zomer iig, wij verwachten altijd veel te veel van onze zomers maar we vergeten elk jaar weer dat het hier amper zomer wordt
vervolgens lekker zeiken over dat het geen zomer is geweest
kom eens achter je computertje weg en ga lekker van het mooie weer genieten
binnenkort zitten we weer in de vrieskou
dan ga je daar maar naar terug homoquote:Op dinsdag 26 juni 2012 19:07 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik ben zomers in Frankrijk gewend. Sue me.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |