Laten we zeggen dat het met sadisme te maken heeft, terwijl ik normaal gezien altijd mensen wil helpen en zeer sympathiek ben, dat is de grote tegenstelling.quote:
Er bestaan rollenspellen als SM en bondage. Is dat wellicht wat je zocht? Zo ja, dan kun je daarni voldoende je lusten tegemoet komen.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:05 schreef Decisions het volgende:
Laten we zeggen dat het met sadisme te maken heeft, terwijl ik normaal gezien altijd mensen wil helpen en zeer sympathiek ben, dat is de grote tegenstelling.
Nee ik wil het absoluut niet tot uiting brengen, maar ik wil ook van de fantasieën af, ik wil normaal over vrouwen kunnen denken, ook omdat ik het op school met meisjes vaker beter kan vinden, maar in mijn onbewuste heb ik zeer abnormale gedachten over vrouwen soms.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:09 schreef Klipnap het volgende:
Zolang het bij fantasie blijft is er niets aan de hand. Of wil je het ook echt tot uiting brengen?
Dat wil ik juist niet doen.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:09 schreef KeimpeHart het volgende:
[..]
Er bestaan rollenspellen als SM en bondage. Is dat wellicht wat je zocht? Zo ja, dan kun je daarni voldoende je lusten tegemoet komen.
Misschien werkt dit TS. Genoeg mensen die hun agressiviteit in shooters kwijt konden, misschien ook voor jouw "kwaal". Proberen kan geen kwaad?quote:Op zondag 24 juni 2012 01:09 schreef KeimpeHart het volgende:
[..]
Er bestaan rollenspellen als SM en bondage. Is dat wellicht wat je zocht? Zo ja, dan kun je daarni voldoende je lusten tegemoet komen.
Nee, dat wil ik niet, het probleem is dat ik dat absoluut niet wil.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:12 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Hoe abnormaal hebben we het over? Wil je ze in stukken snijden? Martelen? Vermoorden?
Ik heb weleens als ik het bij mezelf doe dat het bevredigend werkt, maar ik ben ermee gestopt omdat ik er vanaf wil, want ik wil van normale dingen geil worden.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:12 schreef Klipnap het volgende:
[..]
Misschien werkt dit TS. Genoeg mensen die hun agressiviteit in shooters kwijt konden, misschien ook voor jouw "kwaal". Proberen kan geen kwaad?
Nee okee, maar is dat de kant die je fantasieen opgaan?quote:Op zondag 24 juni 2012 01:13 schreef Decisions het volgende:
[..]
Nee, dat wil ik niet, het probleem is dat ik dat absoluut niet wil.
Om eerlijk te zijn, dat was rond mijn 16de ja, tegenwoordig, 3 jaar later ja, heb ik daar een afkeer van gekregen door mezelf te bedenken hoe dat is voor anderen, een soort gedachtetherapie toe te passen, maar bij sommige van die dingen lukt het niet om dat weg te krijgen.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:14 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Nee okee, maar is dat de kant die je fantasieen opgaan?
Seks met het stikken van de ander?quote:Op zondag 24 juni 2012 01:16 schreef Decisions het volgende:
Maar niet zo extreem als jij het stelt Seksgod_beta_v1, wel wat minder, maar het komt wel in de buurt.
Okee...quote:Op zondag 24 juni 2012 01:15 schreef Decisions het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn, dat was rond mijn 16de ja, tegenwoordig, 3 jaar later ja, heb ik daar een afkeer van gekregen door mezelf te bedenken hoe dat is voor anderen, een soort gedachtetherapie toe te passen, maar bij sommige van die dingen lukt het niet om dat weg te krijgen.
Het probleem is schaamte.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:18 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Okee...
Nou ben ik zelf ook een beetje een rare en had ik vroeger ook wel zieke fantasieën, maar niet zodanig dat ik me er echt zorgen om maakte. Ik denk dus niet dat dat vergelijkbaar is.
Maar echte compulsieve seksuele perversies vinden volgens mij hun oorzaak deels in schaamte gevoel en andere psychologische problemen mbt het zelfbeeld, althans... Dat is wat ik begreep uit een stuk dat ik van de week toevallig las.
Maar ik ben absoluut geen expert op seksueel of psychologisch gebied, laat ik dat voorop stellen.
Ik zou er toch eens serieus over gaan praten met iemand die dat wel is.
Ik denk dat er wel dingen met het zelfbeeld aan de hand zijn. Erover praten met iemand heb ik ook al over nagedacht, en ben ik misschien wel van plan in de toekomst.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:18 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Okee...
Nou ben ik zelf ook een beetje een rare en had ik vroeger ook wel zieke fantasieën, maar niet zodanig dat ik me er echt zorgen om maakte. Ik denk dus niet dat dat vergelijkbaar is.
Maar echte compulsieve seksuele perversies vinden volgens mij hun oorzaak deels in schaamte gevoel en andere psychologische problemen mbt het zelfbeeld, althans... Dat is wat ik begreep uit een stuk dat ik van de week toevallig las.
Maar ik ben absoluut geen expert op seksueel of psychologisch gebied, laat ik dat voorop stellen.
Ik zou er toch eens serieus over gaan praten met iemand die dat wel is.
Ja, maar ik wil ook gewoon van die fantasieën af, want ik word er ongelukkig van.quote:Op zondag 24 juni 2012 01:41 schreef Eenskijken het volgende:
Als het bij fantasieën blijven, dan is er toch geen probleem. Als je er nooit over praat weet niemand het toch. Ik denk dat heel wat mensen ziekere ideeën hebben, maar in 99,9% van de gevallen blijft het daarbij, en dat is toch prima
quote:
quote:Op zondag 24 juni 2012 02:09 schreef yvonne het volgende:
a) kap met dat baggeren
b) kap met dat zgn 'aangeven'
Jou ben ik nu zat in R&P, doeiquote:
Dit soort mensen weten helaas niet wat ze zo doen, als mensen geen besef hebben van wat ze fout doen, is het van belang om ze duidelijk te maken waarmee ze andere mensen schaden en hoe daar iets tegen gedaan kan worden. Ik heb al zowat heel mijn leven te maken gehad met dit soort mensen, maar het komt denk ik toch voort uit een soort groepsgedrag of onbegrip.quote:Op zondag 24 juni 2012 02:14 schreef Gemini99 het volgende:
Kan hier altijd zo verdrietig van worden.. mijn broertje heeft (ook) asperger syndroom, en als ik dan zie hoe lomp mensen reageren op iemand die de moed heeft opgespaart om hulp en advies te vragen breekt gewoon mijn hart.
Ja, ze kunt jezelf trainen in gedachtes en gedrag. Hoe meer aandacht je aan iets besteed hoe sterker het wordt. Je had dat zelf ook al gedaan voor gedeelte toch?quote:Op zondag 24 juni 2012 01:02 schreef Decisions het volgende:
Mijn vraag is of je seksuele voorkeuren kunt omvormen.
knip..
Zou het te maken kunnen hebben met dat ik van kinds af aan tot en met mijn 18de gepest ben? Dat je daardoor behoefte aan een soort machtsgevoelens krijgt?
knip..
Omdat sommige mensen zoals TS eerst niet toe willen geven dat ze een mogelijk probleem hebben en hiervan af moeten/willen komen. Erkenning is stap 1, de volgende mogelijke stap is het vragen om advies, en TS hier doet dat anoniem op een forum. Als hij er klaar voor is het probleem voor te leggen aan een specialist, dan doet hij dat, daar hebben we jou niet voor nodig. Sorry hoor TS voor het offtopic.quote:Op zondag 24 juni 2012 02:17 schreef plopkweker het volgende:
[..]
Laatste post in r&p voor heul lang, hoezo zou je moed moeten sparen om op een anoniem forum iets als dit te melden ?![]()
Nja, ajuus paraplu
Ja, nu word ik tegenwoordig niet meer gepest, maar ik heb wel nog steeds die gevoelens, dus hoe los je dat dan op? Je zegt ook dat je dat verwerkt als je bedenkt wat voor onrecht je is aangedaan, maar ik heb het idee dat het tegenovergestelde eerder waar is en dat je er verdrietiger van wordt.quote:Op zondag 24 juni 2012 02:21 schreef sientelo het volgende:
[..]
Ja, ze kunt jezelf trainen in gedachtes en gedrag. Hoe meer aandacht je aan iets besteed hoe sterker het wordt. Je had dat zelf ook al gedaan voor gedeelte toch?
Voor het tweede, ja ik denk dat het zo kan werken. Als je namelijk klein wordt gemaakt heb je de behoefte om je kracht terug te nemen. Hoe meer je klein bent gemaakt en niet in je kracht kon staan voor je gevoel, hoe sterker het gevoel is om weer kracht te krijgen. En soms ook hoe meer het vervormd naar buiten kan komen. Want je hebt passief, dat er over je heen wordt gelopen of dat je dingen met je laat gebeuren die je eigenlijk niet wil; en dan heb je dat jezelf dominant/agressief bent.
De middenweg is assertief. Je laat niet over je heen lopen en loopt ook niet over anderen heen. Het is heel normaal om zulke gedachtes te hebben en ik denk hoe meer assertief je bent en verwerkt dat er geen rekening met jou werd gehouden, hoe makkelijker die gedachtes ook weer verdwijnen
Ja, ik weet niet hoe..Wat jou helpt... Misschien met iemand praten.. misschien juist fijne nieuwe ervaringen..quote:Op zondag 24 juni 2012 02:27 schreef Decisions het volgende:
[..]
Ja, nu word ik tegenwoordig niet meer gepest, maar ik heb wel nog steeds die gevoelens, dus hoe los je dat dan op? Je zegt ook dat je dat verwerkt als je bedenkt wat voor onrecht je is aangedaan, maar ik heb het idee dat het tegenovergestelde eerder waar is en dat je er verdrietiger van wordt.
Als ik dingen met mensen doe ga ik me wel vaak beter voelen, maar dat gebeurt niet zo veel.quote:Op zondag 24 juni 2012 02:43 schreef sientelo het volgende:
[..]
Ja, ik weet niet hoe..Wat jou helpt... Misschien met iemand praten.. misschien juist fijne nieuwe ervaringen..
Je kunt ongelukkig worden als je met onverwerkte dingen zit, die zeg maar er zitten van binnen, maar je kunt ook ongelukkig worden van teveel bezig zijn met het verleden..
Wat je zelf het fijnste vind.. misschien zijn positieve nieuwe ervaringen al voldoende..
Oke. Als ik dit hoor heb je wel behoefte om er met iemand over te praten of het op andere manieren te uiten.quote:Op zondag 24 juni 2012 02:42 schreef Decisions het volgende:
Ik weet niet of dit normaal is, maar ik kwam dit jaar op een nieuwe school waar ik niet gepest werd, en ik had het gevoel alsof het onrechtvaardig was dat mensen normaal tegen me deden, omdat ik dacht dat het normaal was om gepest te worden. Ik dacht dat ik altijd gepest moest worden, omdat dat mijn hele leven al gebeurde. Later is dat weggegaan, en het voelt wel vreemd maar ik ga nu normaal met mensen om en mensen doen opeens niet meer steeds vijandig tegen me, maar ik weet niet hoe ik moet omgaan met die leegte en dat verdriet dat is ontstaan van al dat gepest na al die jaren.
Heel veel mensen kennen mij als een vriendelijk persoon, dat ik dan ook zulke gedachtes heb, dat verergert de problemen.
Ja, huisdierquote:Op zondag 24 juni 2012 02:48 schreef Decisions het volgende:
[..]
Als ik dingen met mensen doe ga ik me wel vaak beter voelen, maar dat gebeurt niet zo veel.
En ik word ook altijd wel wat gelukkiger van mijn huisdier, als ik daar contact mee heb.
Ja.quote:Op zondag 24 juni 2012 02:54 schreef sientelo het volgende:
[..]
Ja, huisdierOf lieve mensen idd waar je helemaal jezelf kan zijn
Ja, maar is het normaal dat ik van seks zelf nooit geil word?quote:Op zondag 24 juni 2012 03:22 schreef jaren80 het volgende:
TS, het syndroom van Asperger en jouw vermeende kinky gedachten over seks staan los van elkaar.
Lugubere, smerige, en ronduit morbide gedachten over seks zijn in essentie vrij normaal, zo schijnt het dat bij het ejaculeren heel veel verschillende emoties en gedachten door iemands hoofd gaan. Elk mens is daar verschillend heen. Als ik jou was zou ik me daar ook totaal niet onzeker in voelen.
Kinky seks gedachten zijn vrij normaal (kinderporno uitgesloten)
Kijk, ik ben geen psycholoog, maar iedereen wordt wel ergens geil/opgewonden van, en het is een illusie om te denken dat iedereen geil wordt van louter boobs en billen.quote:Op zondag 24 juni 2012 03:31 schreef Decisions het volgende:
[..]
Ja, maar is het normaal dat ik van seks zelf nooit geil word?
Heb je al zoveel rondgeneukt?quote:Op zondag 24 juni 2012 03:31 schreef Decisions het volgende:
[..]
Ja, maar is het normaal dat ik van seks zelf nooit geil word?
quote:
Ik weet het niet, maar weet je dit zeker?quote:Op zondag 24 juni 2012 03:22 schreef jaren80 het volgende:
het syndroom van Asperger en jouw vermeende kinky gedachten over seks staan los van elkaar.
Heb je ueberhaupt al eens seks gehad met een vrouw?quote:Op zondag 24 juni 2012 03:31 schreef Decisions het volgende:
[..]
Ja, maar is het normaal dat ik van seks zelf nooit geil word?
Zolang het een spel is, mag alles... Moord daargelaten en nog wat haakjes en oogjes hier en daar.quote:Op zondag 24 juni 2012 08:04 schreef PlasticTrees het volgende:
[..]
Heb je ueberhaupt al eens seks gehad met een vrouw?
Of ben je nog maagd?
Voor de rest is er niks mis met een beetje bondage en SMZolang je mensen maar niet echt tegen hun zin in pijn gaat doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |