Denk dat het meer met klasse te maken heeft. Het slaat natuurlijk nergens op om een dame van die leeftijd schaarsgekleed neer te zetten. Ze is overigens gewoon afgetraind en niet overdreven mager oid.quote:Op zondag 30 december 2012 15:40 schreef planethugo het volgende:
[..]
vind er niks lekkers aan, vel over bot. Ze camoufleren dat lichaam ook vaker, en dat is volgens mij voor een goede reden
dit seizoen is met dat niet zo opgevallen maar de jaren daarvoor viel me dat regelmatig op, evenals het gezicht dat er zo onnatuurlijk opgetrokken uitziet. Ik denk dat als je haar op straat tegenkomt dat je je verschrikt, maar dat zal voor veel actrices gelden. Bij haar vind ik t wel erg opvallendquote:Op zondag 30 december 2012 21:51 schreef Kenju het volgende:
[..]
. Ze is overigens gewoon afgetraind en niet overdreven mager oid.
Alleen die Fiona vind ik best lelijk, dat is wel jammer.quote:Op woensdag 9 januari 2013 21:45 schreef shiznuts het volgende:
Toen in december de grootte tv-droogte heerste ben ik deze serie en House.of.Lies gaan proberen.
Deze kijk ik nog altijd.Vandaag met S03 gestart.
Michael. Sam.
Dat huis van die moeder staat echt altijd blauw.
Ze heeft een hoofd als een junk met plastische chirurgie.quote:Op woensdag 9 januari 2013 21:59 schreef shiznuts het volgende:
Ja.Dat hadden ze wel een chica bonita voor mogen nemen. Een eckte femme fatale.
Haar lippen zijn echt freaky ook.
Zeker, die kunnen er best in. Vaak van die dames bij van die maffia bazenquote:Op woensdag 9 januari 2013 22:00 schreef shiznuts het volgende:
! That's one way to put it.
Ze hebben tig figuranten diezijn (Seymours mansion?), maar de lead actress...
Wat wilde je dan? Een of ander platonisch ogend wijf? Ik word er persoonlijk een beetje moe van, dat iedere vrouw als een soort van eye candy moet fungeren. Ik heb liever iemand die een karakter op een normale manier kan neerzetten dan het eerste de beste modelletje. Stel dat zo'n modelletje wel iets kan, dan moeten ze er waarschijnlijk ook nog eens net zo veel voor betalen als de hoofdrolspelers. Gaat natuurlijk nergens over. Ik kijk een serie voor het vermaak. Wanneer je fapmateriaal wil, kun je kijken naar een of andere tienerserie of een of andere overgeproduceerde serie waar het vermaak puur komt van hoe het er allemaal uit ziet.quote:Op woensdag 9 januari 2013 21:59 schreef shiznuts het volgende:
Ja.Dat hadden ze wel een chica bonita voor mogen nemen. Een eckte femme fatale.
Haar lippen zijn echt freaky ook.
Laten ze dan eerst maar eens beginnen met goed uitziende en goed acterende heren in goede US en UK series te stoppen, dáár is nl. wél een chronisch gebrek aan.quote:
Suits dan? Rachel & Donna zijnquote:Op vrijdag 11 januari 2013 01:12 schreef yavanna het volgende:
[..]
Laten ze dan eerst maar eens beginnen met goed uitziende en goed acterende heren in goede US en UK series te stoppen, dáár is nl. wél een chronisch gebrek aan.
En doen alsof Fiona spuuglelijk is, is nogal sneu. Ze is van een zelfde kaliber als een Michael is als ''eye candy'. Om over Hank ( en Charlie ) nog maar niet te beginnen.
De beste series, waar ik BN niet zo toe reken, hebben zelden een topmodellen ogende cast, dat zal geen toeval zijn.
Californication vind ik persoonlijk sowieso niets aan. En Yvonne Strahovski liet in Dexter zien hoe ontzettend beperkt ze wel niet is. Ook is het er eentje waarbij de jaren duidelijk vrij snel tellen. Maar goed, ik ben niet echt in de positie om hier elitair over te gaan lopen doen. Ik wil alleen zeggen dat ook in haar geval een mooie dame amper iets toevoegt.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 01:04 schreef shiznuts het volgende:
'Hadden mogen', ik zal niemand vertellen hoe ze een tv programma moeten maken.
We hadden het er alleen over dat het 'jammer' was, ja, het is leuk om Yvonne Strahovski te zien in Chuck en Californication was ook half zo tof niet als er geen knappe vrouwen in zaten, eerlijk is eerlijk.
Haha, inderdaad. Maar goed, ik denk dat ze dat nu expres gewoon zo laten. Doen ze ook bij White Collar zelfs, waar Boomer er niet echt meer uitziet als in het begin.quote:Iets trouwens dat ik nog wilde vragen, verandert de intro in latere seizoenen eens een keer?Ik heb niet elke aflevering een introductie van de show nodig. Komt me de strot uit.
Prachtige scene zat er ooit in een aflevering met een vrouwelijke hacker, waar ze zegt dat 'the cute one' moet uitstappen, en Neal en Peter elkaar heel arrogant aankijken, zij vervolgens roept dat ze het over degene achterin heeft (Mossie) en hij zegt 'let that be a lesson in humility for the both of you'.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:40 schreef shiznuts het volgende:
Of White Collar. In het topic daarvan waren laatst nog dames aan het soppen op die gast.
Ah, Cali vind ik wel mooi, lekker losjes en ontraditioneel.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 21:17 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Californication vind ik persoonlijk sowieso niets aan. En Yvonne Strahovski liet in Dexter zien hoe ontzettend beperkt ze wel niet is. Ook is het er eentje waarbij de jaren duidelijk vrij snel tellen. Maar goed, ik ben niet echt in de positie om hier elitair over te gaan lopen doen. Ik wil alleen zeggen dat ook in haar geval een mooie dame amper iets toevoegt.
Ze hoeven niet per se een intro te veranderen. Maar de intro van Burn Notice is letterlijk een verhalende introductie van waar de serie over gaat en wat er met Westen gebeurd is ('My name is Michael Westen, I used to be a spy... until...yadiyadiya). En als je in seizoen weet-ik-wat zit, dan weet je dat inmiddels weleens een keertje... Ik kan er ook zo slecht tegen voor continuity dat ze een of ander vliegtuig filmen waar 'ie instapt en dan een ander oud toestel wegvliegt.quote:[..]
Haha, inderdaad. Maar goed, ik denk dat ze dat nu expres gewoon zo laten. Doen ze ook bij White Collar zelfs, waar Boomer er niet echt meer uitziet als in het begin.
Haha, klopt, was met Lena Headey van The Sarah Connor Chronicles.quote:[..]
Prachtige scene zat er ooit in een aflevering met een vrouwelijke hacker, waar ze zegt dat 'the cute one' moet uitstappen, en Neal en Peter elkaar heel arrogant aankijken, zij vervolgens roept dat ze het over degene achterin heeft (Mossie) en hij zegt 'let that be a lesson in humility for the both of you'.
Is dat al echt al bevestigd? Of hangt het gewoon af van de kijkcijfer of het vernieuwd wordt?quote:
The final season, zoals op net op de Facebook van BN is gezet.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Is dat al echt al bevestigd? Of hangt het gewoon af van de kijkcijfer of het vernieuwd wordt?
Oh, ja dat is wel definitief ja. Jammer.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:37 schreef Piles het volgende:
[..]
The final season, zoals op net op de Facebook van BN is gezet.
Godver. Er stoppen echt te veel goede series in het komende jaarquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:37 schreef Piles het volgende:
[..]
The final season, zoals op net op de Facebook van BN is gezet.
Niet onbegrijpelijk, maar wel erg jammer. Dit is één van de series die na zoveel seasons en zoveel clichés enz toch bijzonder vermakelijk bleef.quote:
Het is een leuke serie. 'Goed' is een label dat ik voor de toppers bewaar. Het is een beetje hersenloos wegkijk materiaal. Ik denk dat dit wel het goede moment is om te stoppen, waarbij ik de laatste twee seizoenen als uitmelk-seizoenen zie. Het afgelopen seizoen had ook meerdere momenten die nergens op sloegen, of waar men de eigen mogelijkheden in termen van budget en verhaal enorm aan het uitrekken was, waarbij deze zaken natuurlijk aan elkaar gerelateerd zijn.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:39 schreef Metalbas het volgende:
Godver. Er stoppen echt te veel goede series in het komende jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |