Voorspelcompetitie Seizoen 2013/2014
Feijenoorders,
Na vorig seizoen al een kleine toto te hebben georganiseerd, ga ik het dit jaar nog een seizoen organiseren. We gaan het dit jaar helemaal anders doen, namelijk met wekelijkse voorspellingen in plaats van zes-wekelijkse. De regels nog even op een rijtje:
• Voorspellingen insturen
De voorspellingen kunnen wekelijks per DM of PM ingestuurd worden bij Muto. Insturen kan tot 5 minuten vóór het begin van de wedstrijd. Wekelijks zal Muto je een reminder sturen, zodat je zeker niet vergeet te voorspellen. Je ken uiteraard ook voor meerdere wedstrijden voorspellingen insturen, als je door vakantie afwezig bent.
• Puntentelling
De puntentelling is als volgt:
- Voor een juiste uitslag, krijg je 3 punten
- Voor een juiste toto, ontvang je 1 punt.
• Maar ehh... Ik heb niet zoals Helpmefok 4 studies gedaan. Heb jij niet een voorbeeldje?
Stel je voorspelt Utrecht - Feijenoord 0-2. Als de uitslag dan:
0-2 is --> 3 punten
0-3 is --> 1 punt
0-0 is --> 0 punten
• Wat gebeurd bij een gelijke stand?
Bij gelijke stand zijn het aantal voorspelde doelpunten in de Eredivisie doorslaggevend. Is dit gelijk, dan wordt er gekeken naar het aantal correct voorspelde uitslagen.
Meedoen? Meld je hier, via DM of PM aan! Je krijgt tzt een reminder-PM voor de eerste speelronde.
Tevens, ik zoek nog een iemand die het tijdens mijn vakantie (Drie weken in augustus) het over kan nemen. Interesse? Stuur even een DM'tje.
If you love supersof & are 100% proud of it copy this and make it your signature!
If you love Ezell & are 100% proud of it copy this and make it your signature!