Met opzet de Griekse vertaling erbij gelaten, zodat er maar één antwoord mogelijk was.quote:
Die maakte het erg makkelijk, doordat ik alleen Grieks hoefde te vertalen.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 13:41 schreef Gillingham het volgende:
Met opzet de Griekse vertaling erbij gelaten, zodat er maar één antwoord mogelijk was.
quote:
SPOILER: Het antwoordOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(pseudoniem van Alphonsus Josephus de Ridder) (Antwerpen, 7 mei 1882 – aldaar, 31 mei 1960) was een Vlaamse romanschrijver en dichter.
Wie?
Dat is een stuk logischer.quote:
Stand deel 2730 (dubbele punten)quote:
Biesheuvelquote:Op dinsdag 19 juni 2012 14:10 schreef remcoP het volgende:
(Naarden, 21 juli 1902 – Groningen, 2 januari 1990) was het pseudoniem van de Nederlandse schrijver Herman Pieter Schönfeld Wichers.
Wie?
Inderdaadquote:
Stand deel 2730 (dubbele punten)quote:
Stand deel 2730 (dubbele punten)quote:
Welk dorp / welke plassen?quote:is een dorp in de gemeente
en Braassem, in de provincie Zuid-Holland. Het is gelegen op het
eiland in de
plassen, de enige manier om er te komen is vanuit Buiten
met een pontje over de ringvaart van de Haarlemmermeer. In de zomer is er sprake van veel toerisme, dankzij de uitgebreide mogelijkheden om te watersporten. Er is echter slechts een klein aantal inwoners afhankelijk van het toerisme, het merendeel van de inwoners is werkzaam buiten het eiland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |