quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:25 schreef Mystikvm het volgende:
Tenzij je je diezelfde avond nog keihard laat rimmen en niet een douche kunt bereiken voor die tijd zie ik echt niet de toegevoegde waarde van dat verspillende geparfurmeerde toiletpapier
Ditquote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:26 schreef MohMi het volgende:
[..]
De hele wc ruikt er lekker door, waardoor ik geen luchtverfrisser hoef te kopen, waardoor er weer minder plastic gebruikt en weggegooid hoeft te worden
En waarom moet je toilet per sé ruiken naar een frisse lentedag? Dat ding maak je toch gewoon elke paar dagen schoon?quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:26 schreef MohMi het volgende:
[..]
De hele wc ruikt er lekker door, waardoor ik geen luchtverfrisser hoef te kopen, waardoor er weer minder plastic gebruikt en weggegooid hoeft te worden
Leest toch prettiger dan wanneer je de chernobyl van de dag ervoor ruiktquote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:27 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
En waarom moet je toilet per sé ruiken naar een frisse lentedag? Dat ding maak je toch gewoon elke paar dagen schoon?
Gewoon kakken en weer weggaan, die lucht gaat wel weg door het toiletraampje of vervliegt op natuurlijke wijze.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:28 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Leest toch prettiger dan wanneer je de chernobyl van de dag ervoor ruikt
Chernobyl.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:28 schreef muhahaha het volgende:
[..]
Leest toch prettiger dan wanneer je de chernobyl van de dag ervoor ruikt
Ik wil graag dat het fris ruikt ja, en dat heeft met schoonmaken niet veel te maken; als ik een keer stevig ga zitten kakken, maakt het geen reet (hahaha, geen reet!quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:27 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
En waarom moet je toilet per sé ruiken naar een frisse lentedag? Dat ding maak je toch gewoon elke paar dagen schoon?
Dat mag, hoorquote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:29 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Gewoon kakken en weer weggaan, die lucht gaat wel weg door het toiletraampje of vervliegt op natuurlijke wijze.
Dit is serieus wel een beetje een irritatie van mij, dat mensen van gewoon een beetje kakken een verslindende en verspillende bezigheid maken, alleen maar om niet een poeplucht te ruiken
Jezus.quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:31 schreef MohMi het volgende:
[..]
Ik wil graag dat het fris ruikt ja, en dat heeft met schoonmaken niet veel te maken; als ik een keer stevig ga zitten kakken, maakt het geen reet (hahaha, geen reet!) uit dat ik de dag ervoor, of zelfs maar vlák daarvoor, die pot heb schoon geschrobt.
Ik heb ook geen raampje, mijn wc is strategisch in het midden van het complex geplaatstquote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:32 schreef MohMi het volgende:
[..]
Dat mag, hoorIk heb helaas geen raampje ivm flat, dus ja, ik gebruik inderdaad synthetische middelen om het fris te laten ruiken. Al is het maar voor het bezoek.
Zooo, en HOE!quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:33 schreef Skv het volgende:
[..]
Jezus.
Vrouwen.
Ik kak altijd na drie bakken koffie. Alsof je een vuilniszak leegtrekt.
Die zijn het ergst inderdaad, en je kunt na afloop niet eens rustig bekijken wat je nu eigenlijk gedraaid/gespetterd hebtquote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:35 schreef Mystikvm het volgende:
Ik heb zo'n plonstoilet
Ik wil een nieuwe laten plaatsen, zo eentje die niet spettert als je lekker aan het schijten bent.
shifto ook!!quote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:36 schreef muhahaha het volgende:
Ik schijt liever op het werk. Betaald schijten![]()
In plaats van toiletpapier heb je ook een handdoek nodig achteraf om je weer af te drogenquote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:37 schreef MohMi het volgende:
[..]
Die zijn het ergst inderdaad, en je kunt na afloop niet eens rustig bekijken wat je nu eigenlijk gedraaid/gespetterd hebt
En dat iddquote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:37 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
In plaats van toiletpapier heb je ook een handdoek nodig achteraf om je weer af te drogen
Dat is dus zondequote:Op vrijdag 15 juni 2012 13:39 schreef muhahaha het volgende:
Daarom maak ik eerst een bedje van wc-papier zodat mijn kontje niet nat word gespetterd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |