das hier in de buurt. Als ik niet hoef te werken heb ik wel interesse. Voor de 3e newbierit telt hezelfdequote:Op maandag 18 juni 2012 10:49 schreef lipjes het volgende:
Was volgens mij een mooie rit.
Wil btw ergens in de aankomende weekenden een biesbosch rit gaan doen (nog even 1 zoeken)
Misschien geinteresseerde?
Zodra ik die site weer kan vinden waar ik hem had gevonden
Ja, en omdat ik hier las dat je op wangen let, ik heb de rode appelwangetjes.quote:Op maandag 18 juni 2012 09:50 schreef Anne het volgende:
[..]
Jij was degene die een bakje koffie voorstelde dus?
Ja, heb je die altijd?quote:Op maandag 18 juni 2012 11:35 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Ja, en omdat ik hier las dat je op wangen let, ik heb de rode appelwangetjes.
Salatrel heeft, volgens mij is het hem iig, zo'n navigatie systeem uit china voor 100 euro gekocht. Misschien dat zoiets wat voor je is?quote:Op maandag 18 juni 2012 11:47 schreef lipjes het volgende:
Heb de site weer gevonden in ieder geval, zie alleen dat ik dan de garmin van mijn broer moet gaan gebruiken, of er zelf 1 kopen wat er voorlopig niet inzit
Tijd om een lader te installeren op mijn motor, en een beugel
Nah, zodra ik even wat extra geld heb koop ik gewoon een net navigatiesysteem.quote:Op maandag 18 juni 2012 12:39 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Salatrel heeft, volgens mij is het hem iig, zo'n navigatie systeem uit china voor 100 euro gekocht. Misschien dat zoiets wat voor je is?
http://www.chinavasion.com/portable-gps/cvugtr16/quote:Op maandag 18 juni 2012 12:39 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Salatrel heeft, volgens mij is het hem iig, zo'n navigatie systeem uit china voor 100 euro gekocht. Misschien dat zoiets wat voor je is?
quote:
Kwestie van afspreken hequote:Op maandag 18 juni 2012 20:11 schreef Salatrel het volgende:
Ja wilde ook niet constant in gaan halen ... sowieso was het eerstekeer in zon groep rijden voor mij. Maar idd volgendevkeer wat meer variatie
Gesaved als kijknaardeka'srijstijl.wmv?quote:
Volgende keer gooi ik de grote accu er wel in en neem ik de standaard mee, speel ik wel als camfietsquote:Op maandag 18 juni 2012 20:04 schreef Sounddragon het volgende:
Hmkay, volgende keer hebben we een missie; maak het filmpje wat spannender, nu is het vrij veel van hetzelfde vind ik![]()
Wat drive-by's erin ipv rijtje rijden als je camfiets bentAls we evt wat meer camera rijders hebben, kan er misschien van alle footage tezamen iets tofs gemonteerd worden
![]()
Gelukkig staat de meeste gekkigheid er niet op, alleen Anne d'r douche, en iets in de laatste seconde![]()
Ik was allang blij dat Dekatria niet filmde maar plaatjes schoot, anders had ik er mooi op gestaan; die heeft volgens mij bijna continu achter me gereden![]()
De lader wel ja, maar dat is alles behalve handig als je continu aan het rijden bent. Heb toevalligerwijs al een tweede accu besteld, dus kwestie van beiden opladen van tevoren en op den duur omwisselen. Zo gebeurd.quote:Op maandag 18 juni 2012 20:39 schreef Sounddragon het volgende:
Kan dat ding niet gewoon uit je accu eten?
gopro hero2quote:Op maandag 18 juni 2012 20:41 schreef Sounddragon het volgende:
Wat voor cam heb jij trouwens Salatrel?
ik heb gewoon 12volt in de cockpit, ik zou er dan gewoon eentje kopen die uit het dash kan eten... mucho makkelijkerquote:Op maandag 18 juni 2012 20:41 schreef Dekatria het volgende:
[..]
De lader wel ja, maar dat is alles behalve handig als je continu aan het rijden bent. Heb een tweede accu besteld, dus kwestie van beiden opladen van tevoren en op den duur omwisselen. Zo gebeurd.
Is dat een Gopro? stond ie op een lage resolutie dan ofzo? vond het beeld bij vlagen wat wazig, maar bij de vethal was het weer primadeluxequote:
de nav hing aan de accu :p de gopro stond op 60fps misschien dat dat zoveel batterij vrat geen idee. Volgensmij wassiegewoon geladen namelijk. Maar volgende keer kan ik recording gewoon uitzetten als we door woonwijken heenrijden.quote:Op maandag 18 juni 2012 20:39 schreef Sounddragon het volgende:
Kan dat ding niet gewoon uit je accu eten?
Ik wil ook wel camfietsen, maar ik heb geen camera
Dat opperde Anne net ook al.. kut jijbuisquote:Op maandag 18 juni 2012 20:47 schreef Dekatria het volgende:
Youtube is er overigens debet aan dat de kwaliteit zo brak ik soms. Heb zelf maar al te vaak Full-HD dingen upgeload die gewoon door de compressie verkracht werden
Die systemen zijn er, maar enkel bij mucho prijzige camsquote:Op maandag 18 juni 2012 20:45 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
ik heb gewoon 12volt in de cockpit, ik zou er dan gewoon eentje kopen die uit het dash kan eten... mucho makkelijker
Gopro levert inclusief USB kabel.. lijkt me een inkoppertjequote:Op maandag 18 juni 2012 21:01 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Die systemen zijn er, maar enkel bij mucho prijzige cams
Dat zijn dan ook prijzige cams. Haquote:Op maandag 18 juni 2012 21:28 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Gopro levert inclusief USB kabel.. lijkt me een inkoppertje
gopro kan dat maar moet je voor 45 euri een aparte behuizing hebben die aan de zijkanten open is...quote:Op maandag 18 juni 2012 20:45 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
ik heb gewoon 12volt in de cockpit, ik zou er dan gewoon eentje kopen die uit het dash kan eten... mucho makkelijker
hij stond op 720p 60fps. kan misschien ook nog wel wat te maken hebben met het punt van bevestigen.. is een plastic stuk waar hij nu opgeplakt zat.. beeld is volgens mij scherper als ie bijvoorbeeld op mijn helm zit maar dan is geluid weer kut. ik ben nog een beetje aan het spelen en zoekende naar een metalen plek waar ik hem op kan plakken zonder dat het halve beeld is gevuld met motorquote:Op maandag 18 juni 2012 20:45 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Is dat een Gopro? stond ie op een lage resolutie dan ofzo? vond het beeld bij vlagen wat wazig, maar bij de vethal was het weer primadeluxeDie dingen zijn toch HD?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |