Kapitein Hakkert met een klewangquote:Op donderdag 14 juni 2012 20:42 schreef Rave_NL het volgende:
[..]
Op 12 Mei 1940 tegen den middag kwam een man van mijn groep die bij Vaandrig Elzas was geweest, terug met de mededeeling dat de Sectie verzameld moest worden voor een tegenstoot. Ik heb mijn geheel groep (11 man) op het voetbalveld verzameld. Majoor Jacometti was daar aanwezig. Deze ging bij het uitvoeren van den tegenstoot onder het uitroepen van "Leve de Koningin" en "weg met de Moffen" voorop. Het vooruitgaan ging vrij langzaam. Onderweg werd Majoor Jacometti nog opgehouden door een soldaat met een witte vlag die een gewonde naar een Roode-Kruispost had gebracht. Vaandrig Elzas liep met zijn pistool in de hand. Kapitein Hakkert wilde zijn klewang trekken, doch Majoor Jacometti zei tegen hem: "Laat maar zitten". Daarop nam ook de Kapitein zijn pistool.
- Verklaring van sgt Hulscher.
[..]
Vooral omdat die 40 niet alleen door de Duitsers onder vuur werden genomen...
Hij is prachtig jaquote:Op donderdag 14 juni 2012 22:03 schreef Cobra4 het volgende:
Net "The Dictator" gezien. Lang geleden dat ik zo gelachen heb.
Ja... kijk maar naar de postgraph.. Om te janken.quote:
Moet ik ook nog kijken. Hoge verwachtingenquote:Op donderdag 14 juni 2012 22:03 schreef Cobra4 het volgende:
Net "The Dictator" gezien. Lang geleden dat ik zo gelachen heb.
Ik heb hem gezien en hij is echt hilarisch. Zeker een film die ik op dvd ga kopen als hij uit is.quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:15 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Moet ik ook nog kijken. Hoge verwachtingen.
Doen ze om jou te pesten Esses.quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:15 schreef Esses het volgende:
[..]
Ja... kijk maar naar de postgraph.. Om te janken.
Als jij nu eens de DEFfers uit abo hier heen trekt...quote:
Ja, dat zou een flinke toename van posts opleveren.quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:18 schreef Esses het volgende:
[..]
Als jij nu eens de DEFfers uit abo hier heen trekt...
Zodat het hier ook een [PUB-SC] wordt?quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:18 schreef Esses het volgende:
[..]
Als jij nu eens de DEFfers uit abo hier heen trekt...
Het weer is typisch Nederlands.quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:29 schreef m.k het volgende:
Ja godverrrredomme wie gaat mij nou het weer in Nederland zeggen?
Amsterdam, overdag zon gehad, en warm, nu 14 graden en helderquote:Op donderdag 14 juni 2012 22:29 schreef m.k het volgende:
Ja godverrrredomme wie gaat mij nou het weer in Nederland zeggen?
quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:35 schreef samthegreat5 het volgende:
Ik heb een gedeelte van m'n linkerbeen geschoren.
Zo voel ik mequote:
Kreeg een paar weken geleden last van ergens rond de buitenkant van m'n linker knie bij het hardlopen en de paar dagen erna kreeg ik steken op diezelfde plek bij de trap af lopen. Toen ben ik naar de fysio gegaan op een inloopspreekuur, die dacht dat het hoffitis was (ontsteking van een vetlichaampje) en heeft de zooi afgetapet met de boodschap van: gewoon hardlopen, als over 2 weken nog niet over dan terugkomen. Toen is die tape er na 2 of 3 dagen ofzo al afgegaan na een douche, waarschijnlijk vanwege m'n behaarde benenquote:Op donderdag 14 juni 2012 22:49 schreef m.k het volgende:
Thanks voor de weer berichten. Hier is het bagger met een beetje kut. En sam waarom je linker been? Wat heb je gedaan?
Voor morgen alvast:quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:02 schreef jankaas020 het volgende:
Dus? zelfs met nederland duitsland werd hier meer gepost.
ik zit er trouwens ook met een half oog naar te loeren..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Of was het vandaag al voor jou?![]()
de deffers zeg ikquote:Op donderdag 14 juni 2012 22:21 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Zodat het hier ook een [PUB-SC] wordt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |