Je bent niet raar.quote:Op vrijdag 29 juni 2012 20:39 schreef cherrypie88 het volgende:
[..]
Ja maar dat is dan het probleem, ik wil dat niet. Ik ben raar.
again.. NEEHEEEEJ...quote:Op woensdag 27 juni 2012 19:17 schreef cherrypie88 het volgende:
[..]
Ja dat snap ik dus niet echt. Als uit onderzoek blijkt dat 100% van de mannen (dagelijks?) porno kijkt en een groot deel v/d vrouwen eveneens, dan is het toch geen gekke conclusie dat dit blijkbaar is wat vrijwel iedereen wilt?
Dat sommige mensen te verlegen zijn ofzo is één ding maar uiteindelijk snakt elke man toch naar een vrouw zoals in die pornofilms? En willen ze die vrouw toch ook zoveel mogelijk vernederen ofzo? Dat ze zich zelf dan mannelijker voelen?
En misschien voelen veel vrouwen zich wel heel vrouwelijk als ze dat doen, maar ik voel me daar zelf dus helemaal niet goed bij.
Als een jongen me aanraakt denk ik eigenlijk ook dat hij me gewoon wil gebruiken en dan heb ik zon gevoel dat ik snel weg moet zijn omdat ik anders verkracht word.
(hoewel ik weet dat dat niet perse zo hoeft te zijn)
maar als ze autistisch is is het misschien iets moeilijker voor haar om een jongen te vindenquote:Op maandag 16 juli 2012 19:32 schreef maickeltje het volgende:
Je probleen is dat je er te veel over nadenkt. zoek een leuke jongen en ga genieten.
omdat ze overal wat achter zoekt.quote:Op maandag 16 juli 2012 21:51 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
maar als ze autistisch is is het misschien iets moeilijker voor haar om een jongen te vinden
De chemische reactie vindt volgens mij wel plaats, maar het kan moeilijker zijn om te bevatten wat het nu precies is wat je overkomt.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:55 schreef LalalaHippie het volgende:
TS ben je wel eens verliefd geweest op iemand? Of is dat ook anders bij iemand met een autistische stoornis?
Ik zeg ook niet dat het MOET. Maar ik denk, door de voorbeelden uit media e.d. dat dat wel 'de bedoeling' is. Dat dat is wat mannen willen. Dat als ik seks heb met een jongen ik dit wel kan verwachten.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:25 schreef Tangledup het volgende:
[..]
Je bent niet raar.
Je hoeft niet onderdanig te zijn in bed en er hoeft geen sperma over je gezicht gespoten te worden, en als je anaal niks vindt, hoeft dat ook niet.
Het kan ook gewoon intiem zijn. Elkaar strelen, liefkozen en uiteindelijk leidt dat dan wel tot seks, maar dan nog hoeft het niet te lijken op een porno.
Bevredig je wel jezelf?
Dat bedoel ik. Ik vind zelf dat wat je in porno ziet 'vernederend' is, dus het gescheld, het slaan, de cumshots, vaak sm scenes e.d.quote:Op maandag 16 juli 2012 19:31 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
Ik las een keer een verhaal van een vrouw die geen doggystyle met haar vriend wilde doen omdat ze zich 'gedomineerd' voelde en het een 'vrouwoneerbiedig standje vond'. Apart wel. daar moest ik aan denken bij dit topic...
Ja ik ben wel eens verliefd geweest.quote:Op dinsdag 17 juli 2012 12:55 schreef LalalaHippie het volgende:
Ik geloof dat TS er niet meer is, maar toch...
TS ben je wel eens verliefd geweest op iemand? Of is dat ook anders bij iemand met een autistische stoornis? (Niet lullig bedoeld want ik heb echt gewoon geen idee...) Ik merk in ieder geval uit je verhaal dat je seks niet verbindt met liefde en verliefd zijn.
Ik snap in ieder geval wel dat als je denkt dat porno de norm is, dat je dan totaal geen zin hebt in die ervaring, dat zou ik ook niet hebben!
Reclame kun je natuurlijk nooit als uitgangspunt zien van iets wat normaal is! De reclamemannetjes proberen iets te verkopen, in dit geval blijkbaar als een een dergelijk pak aan trekt je in vrouwen hun kruis mag loeren. Maar als een klein dik kalend mannetje een dergelijk pak aantrekt mag hij nog steeds niet in het slipje van een mooie vrouw loeren hoor!quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:06 schreef cherrypie88 het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het MOET. Maar ik denk, door de voorbeelden uit media e.d. dat dat wel 'de bedoeling' is. Dat dat is wat mannen willen. Dat als ik seks heb met een jongen ik dit wel kan verwachten.
Ja ik bevredig mezelf.
[..]
Dat bedoel ik. Ik vind zelf dat wat je in porno ziet 'vernederend' is, dus het gescheld, het slaan, de cumshots, vaak sm scenes e.d.
Maar de rest vind dit dus blijkbaar niet zo?
Daarom voel ik me raar.
[..]
Ja ik ben wel eens verliefd geweest.
Ik denk dat het 'tegenwoordig' de bedoeling is dat je seks en liefde zo veel mogelijk scheidt. Ik ben wel eens met jongens omgegaan en die vonden het allemaal burgerlijk om één partner te hebben. Die vonden het normaal om zoveel mogelijk vrouwen te neuken want 'ja je bent toch een man'.
Daar haal ik dus uit dat de gemiddelde man alleen zin in seks heeft.
Ik denk nog steeds dat porno de norm is.
Ik begrijp dat een aantal mensen hier zeggen dat het niet zo is, maar het kan zijn dat toevallig de juiste mensen reageren.
Je ziet het namelijk ook in mainstream media terug.
Bijvoorbeeld:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De man is altijd het de betere, stoerdere/whatever partij en vrouwen een soort objecten.
Als ie zin heeft dan moet het maar.
Wat je als vrouw wilt is niet belangrijk.
Dit zie je in porno maar ook mainstream media.
De media deugen niet. Ze geven geen beeld van de realiteit, maar verkopen entertainment en selectieve informatie.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:06 schreef cherrypie88 het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het MOET. Maar ik denk, door de voorbeelden uit media e.d. dat dat wel 'de bedoeling' is. Dat dat is wat mannen willen. Dat als ik seks heb met een jongen ik dit wel kan verwachten.
Leuke smoesquote:Op zaterdag 21 juli 2012 20:27 schreef MrMonkeyman het volgende:
Ik zou TS eigenlijk wel willen ontmoeten nu. Maar niet voor seks. Ik vind het namelijk wel een interessant onderwerp nu ik er zo over lees en hoe iemand met een autisme ermee om gaat en erover denkt.
Dus TS, laat maar horen
Hé hé ik ben blij dat we nog wat van je horen.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:06 schreef cherrypie88 het volgende:
Dat bedoel ik. Ik vind zelf dat wat je in porno ziet 'vernederend' is, dus het gescheld, het slaan, de cumshots, vaak sm scenes e.d.
Maar de rest vind dit dus blijkbaar niet zo?
Daarom voel ik me raar.
Ja ik ben wel eens verliefd geweest.
Het is zeker niet de bedoeling dat je sex en liefde scheidt.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 16:06 schreef cherrypie88 het volgende:
[..]
Ik denk dat het 'tegenwoordig' de bedoeling is dat je seks en liefde zo veel mogelijk scheidt. Ik ben wel eens met jongens omgegaan en die vonden het allemaal burgerlijk om één partner te hebben. Die vonden het normaal om zoveel mogelijk vrouwen te neuken want 'ja je bent toch een man'.
Daar haal ik dus uit dat de gemiddelde man alleen zin in seks heef
Eens.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 23:05 schreef Wandtegeltje het volgende:
[..]
Het is zeker niet de bedoeling dat je sex en liefde scheidt.
Jongens en meisjes gaan tegenwoordig wel makkelijker dan vroeger met elkaar naar bed. Vaak is er toch wel sprake van verliefdheid of liefde, soms gaat het alleen om de sex of het neuken.
Dat mag, er is niemand die je kan verbieden om met sex met elkaar te hebben als je alleen maar sex wilt hebben en verder niks. Iedereen mag zelf weten wat hij doet.
Dat wil niet zeggen dat dat ook van jou verwacht wordt. Er zijn ook genoeg meisjes en jongens die hier niet aan mee willen doen. Maar daar wordt niet zoveel meer over gepraat omdat dat al normaal was.
Er wordt wel meer gepraat over dat meisjes en jongens eerder of vaker met elkaar naar bed gaan. Omdat daar vroeger niet over gepraat werd en het niet normaal was.
Van jou wordt verwacht dat jij zegt wat jij wil. Dus als joij niet met jan-en-alleman sex wilt hebben hoef je dat ook niet te doen. Je mag ook zeggen: ik wil alleen met een vriend naar bed waar ik verliefd op ben en mee samen wil gaan wonen of troiuwen. Dat is helemaal niet raar.
Normaal gesproken, als jongens en meisjes wat ouder worden, neemt de behoefte af om met verschillende partners naar bed te gaan, worden ze verliefd op één partner en gaan ze samenwonen of trouwen en eventueel kinderen krijgen. Dat zie je toch vaak zat om je heen?
De meeste getrouwde of samenwonende mensen kiezen ervoor om monogaam te blijven tijdens hun relatie.
Ook dat is niet raar.
Wat ik lees is dat jij verliefd wilt worden, een vriend wil hebben en daarmee sex hebben op een manier die niet vernederend is. Dit is zoooo normaal.
Ik denk dat er daarom ook niet zoveel over gepraat wordt eerlijk gezegd.
Dank je wel voor je reactie. Ik hoop op meer reacties zodat TS kan gaan nadenken over wat eigenlijk normaal is.quote:
ja maar er is al zoveel gezegd door anderen en ik heb niet het idee dat ze het in zich opneemt. ik vraag me eigenlijk af wat TS nog meer wil weten...quote:Op zaterdag 21 juli 2012 23:18 schreef Wandtegeltje het volgende:
[..]
Dank je wel voor je reactie. Ik hoop op meer reacties zodat TS kan gaan nadenken over wat eigenlijk normaal is.
Ik ook, behalve dan dat seks met -ks geschreven wordt.quote:
Er is wel heel veel gezegd maar op een manier die TS niet begrijpt vrees ik. Bij mensen met een (mild) autistische diagnose werkt dat anders. Wat ik ervan weet is dat je heel concreet moet zijn, anders begrijpt ze het niet. Daar zit het manco denk ik.quote:Op zaterdag 21 juli 2012 23:26 schreef YouCanLeaveYourHeadOn het volgende:
[..]
ja maar er is al zoveel gezegd door anderen en ik heb niet het idee dat ze het in zich opneemt. ik vraag me eigenlijk af wat TS nog meer wil weten...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |