abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_112647938


Oxxio Future Suthwalda Cup 2012

Van 9 tot en met 16 juni organiseert TC Suthwalda een groot internationaal tennistoernooi, een Future tennistoernooi.

In totaal zijn er in Nederland zes Future toernooien. In Middelburg, Alkmaar, Breda, Enschede, Rotterdam en voor het eerst dit jaar in Zuidwolde (heren) samen met Meppel (dames).

Zuidwolde neemt met de Oxxio Future Suthwalda Future Cup een unieke plaats in Noord-Nederland in.

quote:
April 2012

Het internationale herentoernooi heeft haar officiële naam gekregen, de Oxxio Future Suthwalda Cup.

De voorbereidingen lopen goed. De werkgroep heeft heel hard gewerkt aan het krijgen van sponsoren en dat is gelukt!
Inschrijvingen zijn er ook al, meer dan 80 deelnemers op dit moment, uit Europa, maar ook Rusland, Argentinie en Verenigde Staten.
Nederland is ook vertegenwoordigd met ook een deelnemer uit Zuidwolde, Mischa Boschman, die via een wildcard kan meedoen.

De komende weken wordt de accommodatie verder voorbereid, zoals het zorgen voor extra tribunes, toiletten, bar en tenten.

Op de eerste zaterdag, 9 juni, zal er een netwerkbijeenkomst voor sponsoren georganiseerd worden. Een bekende spreker zal tennissport en ondernemen met elkaar verbinden. Voor de jeugd is er woensdagmiddag 13 juni, een leuke activiteit. Hierover later meer.

Het toernooi krijgt langzamerhand ook steeds meer bekendheid via de pers. Naast een artikel op de voorpagina van de Hoogeveensche Courant, zijn we ook in de uitzendingen van streekradio de Wolden en RTV-Drenthe te horen.

De werkgroep heeft er zin in. We hopen dat de spelers en vele TCS-leden er plezier aan mogen beleven.
quote:
24 mei 2012

We berichtten al over veel inschrijvingen voor het internationale heren Future toernooi.
Het aantal inschrijvingen bedraagt ruim 300. De inschrijving is 24 mei gesloten. In de komende week kunnen spelers zich nog terugtrekken, iets wat altijd gebeurd omdat men uit meerdere Future toernooien kan kiezen.
Een aantal namen op de lijst zijn opvallend! Thiemo de Bakker, 1,5 jaar geleden nog Grand Slams spelend, en Jesse Huta Galung, momenteel de hoogste spelende Nederlander.
Er zijn tennissers uit allerlei werelddelen belangstellend, van Finland, Chili, Argentinie tot de USA.

De beste 20 ingeschreven spelers kunnen automatisch meedoen aan het hoofdtoernooi. 64 spelers kunnen meedoen aan de kwalificatiewedstrijden, hiervoor vindt een loting plaats.
Het worden interessante en mooie wedstrijden, dat is zeker!

De organisatie is ook blij met de belangstelling van de vele sponsoren, ondernemers uit Zuidwolde en omgeving, maar ook regionale en een aantal landelijke bedrijven ondersteunen het toernooi financieel.
Alle sponsoren zijn op 9 juni a.s. uitgenodigd voor een netwerkbijeenkomst. Naast wethouder Mirjam Pauwels zal aanwezig zijn tennisondernemer Chris Vermeeren, 20 jaar werkzaam geweest voor Nike waar hij toptennissers als Nadal, Federer en Sharapova contracteerde. Hij vertelt over ''De Global Industry van Nadal tot aan Suthwalda''.

De werkgroep kan tijdens de toernooiweek, van 9 t/m 16 juni, wel wat hulp gebruiken. Met name voor de kantinediensten zijn nog mensen nodig. In het clubhuis is in het halletje een overzicht aanwezig waarop ingeschreven kan worden.
Ook bij een aantal activiteiten voor de jeugd zijn enthousiaste begeleiders nodig; hiervoor graag contact opnemen met Floris.
Een mooie kans toptennis van dichtbij mee te maken!
quote:
30 mei 2012

De inschrijving voor het Future toernooi is 29 mei jl gesloten. Het aantal belangstellenden is boven verwachting.
Het hoofdtoernooi kent sterke spelers, de namen zijn bekend. Een aantal namen op de lijst zijn opvallend! Thiemo de Bakker, 1,5 jaar geleden nog Grand Slams spelend, en Jesse Huta Galung, momenteel de hoogste spelende Nederlander. Maar ook Antal van der Duim, Nick van der Meer en oud tophonderd speler Olivier Patience uit Frankrijk.
Voor de kwalificatiewedstrijden vinden lotingen plaats om 64 spelers over te houden.

De oproep voor meer vrijwilligers blijft geldig. Voor kantinediensten en vervoer van spelers kunt u inschrijven op de overzichten in het halletje van het clubhuis.
Hier wil je toch bij zijn??
quote:
6 juni 2012
We zijn er klaar voor!
Deze week gebeurt er nog veel op het park. De accommodatie krijg een echte Future-uitstraling.
Niet alleen de werkgroepleden zelf, maar diverse vrijwilligers, waaronder ook veel selectiespelers,
zijn bereid mee te helpen. Fantastisch!

De inschrijving werd vorige week gesloten. Het hoofdtoernooi kent sterke spelers, met mooie namen waaronder een aantal bekende Nederlands als Thiemo de Bakker,
Jesse Huta Galung, Nick van der Meer en Antal van der Duim (zie pagina Future Cup). Thiemo de Bakker, 1,5 jaar geleden nog Grand Slams spelend, en Jesse Huta Galung, momenteel de hoogste spelende Nederlander.

De werkgroep is blij met het aanbod van vele leden om te helpen bij onder andere de kantinebezetting.
We kunnen nu vooral nog een aantal chauffeurs gebruiken voor het brengen en halen van spelers van park naar hotel
en visa versa. In het clubhuis is in het halletje een schema aanwezig waarop ingeschreven kan worden.

Heel graag tot ziens in de week van 9 tot en met 16 juni! En neem zoveel mogelijk tennisliefhebbers mee!
quote:
8 juni 2012

55 spelers doen mee met de kwalificatiewedstrijden.
Na de inschrijving tussen 16.00 en 18.00 uur waren de spelers definitief bekend.
Het betreft 27 deelnemers uit Nederland, 12 uit Duitsland, 5 uit Rusland, 1 uit Australie, 1 uit Bulgarije, 3 uit India, 1 uit Brazilie, 2 uit Belgie, 1 uit Zwitserland, 1 uit Aruba en 1 uit de USA.

Na de loting werd het definitieve speelschema en de planning voor de eerste wedstrijddag zaterdag 9 juni bekend.
Terug te vinden op subpagina 'wedstrijdschema'.

Regen zorgde 's middags voor een kleine pauze op deze eerste trainingsdag waarop alle spelers en de scheidsrechters arriveerden. Eind van de middag en 's avonds was hier weer volop gelegenheid voor.

Spelers overnachten met name in hotel Hoogeveen en hotel Woudzoom in Spier. Met pendelbusjes wordt men heen en weer tussen hotel en park gebracht..
pi_112647949
Loting en OoP:


pi_112647960
Om Joop (weggepropt op baan 6 :N ) aan het werk te zien:

quote:
TC Suthwalda, Sportlaantje 2a in Zuidwolde (region Drenthe)
(following Zuider Esweg 4 if using navigation system, from there the signs ´sporthal/tennisbanen´)

Routebeschrijving/travelling plan:
Met de auto, vanaf de A28 vanuit de richting Zwolle:
U neemt de afslag Zuidwolde. Bij de afrit rijdt u rechtsaf de Willem Moesweg op. Aan het einde van deze weg gaat u links, de Meppelerweg op. Op de rotonde rijdt u rechtdoor, bij de eerstvolgende kruising rijdt u rechts het centrum binnen. Bij de eerstvolgende splitsing (met de Vennen) linksaf, daarna eerste weg rechts, de Zuider Esweg. Eerste weg links bij bordje ''sporthal''.
By car, from the A28 from direction Zwolle:
exit Zuidwolde. At the exit to the right the Willem Moesweg. At the end of this road to the left, the Meppelerweg. At the roundabout straight ahead, at the first crossing to the right into the centre. At the next crossing (called the Vennen) to the left, then first road to the right (Zuider Esweg). First road to the left at sign ''sporthal''.

Openbaar vervoer/by train and bus:
Treinen (min. 2 keer per uur) van Amsterdam Schiphol naar Hoogeveen.
Vanaf het station Hoogeveen en het station Meppel vertrekken bussen naar Zuidwolde. Vanuit Hoogeveen lijn 31 (Hoogeveen-Ommen, Connexion).
Trains (at least 2 times per hour) from Amsterdam Airport Schiphol to Hoogeveen. From station Hoogeveen bus leaves to Zuidwolde. From Hoogeveen line 31. Taxi at station also available.
pi_112647964
Natuurlijk is er in Zuidwolde ook een plaatselijke Alain Beaupré te vinden (uiteraard om uitslagen van Joop te checken):

Floris Kilian, trainer at TC Suthwalda, will be the contact person for the participants and referees during the Oxxio Future Suthwalda Cup.
His phone number is: +31 (0)6 46095185.
mailto: floriskilian2000@hotmail.com

Dit is Floris:
pi_112647968
Aanwezig!
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112647996




pi_112648034
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juni 2012 02:25 schreef wimderon het volgende:
Om Joop (weggepropt op baan 6 :N ) aan het werk te zien:

[..]

Mochten mensen deze route overigens echt willen volgen.
Ga dan op de rotonde niet recht door maar rechtsaf en sla daarna de 3e afslag naar ik meen af. Wel de Vennen. De hoofdstraat waar ze je nu nog door sturen is helemaal afgesloten en ligt open, dat gaat niet werken.
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112649960
Het is hier eindelijk droog :D
Tijd dus om een kijkje te nemen op baan 6!
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112651831
En de eerste zege op de Duitsers is binnen! Joop Bos verslaat Alexander Roggenkamp met 6-4 6-0.

De eerste set ging redelijk gelijk op. Joop had wel iets meer power in zijn slagen en varieerde wat meer. Toen de break eenmaal binnen was, geen probleem meer gehad.
De tweede set was zeer sterk. De winners werden steeds mooier en de dropshots waren van hoge kwaliteit. Daar dan Roowbin nog wat van leren.

De volgende ronde gaat Joop ook zonder moeite overleven, zijn tegenstander speelde op baan 5 naast hem en dat is weinig bijzonders. Het ziet er dus goed uit voor Joop in het prachtige Zuidwolde.

ps. Joop bedankt dat je het snel afmaakte, ik wilde voor de bui naar huis, dat lukte nu net.
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
  zaterdag 9 juni 2012 @ 13:17:54 #10
30919 mitt
Michael Corleone
pi_112654704
Joop _O_
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_112655793
Jopie 14.gif
pi_112656431
Joop _O_
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_112657672
Dit topic _O_

Joop _O_ :D
pi_112658350
JOOP _O_
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_112658496
Kan iemand bij de volgende wedstrijd niet zijn fantopic uitprinten en overhandigen :D.
pi_112660314
Wat verder nog opviel. Joop zat bijzonder goed in zijn vel. Lachte veel, ook samen met de tegenstander. Heb het vuistje helaas niet gezien. Ook de persoon die verloor van zijn komende tegenstander had nog even een leuk gesprekje met Joop. Goed voor alle mensen, zoals het hoort!
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112683244
Weer op baan 6 morgen :(

pi_112683346
Oxxio mannetje was er ook :')

pi_112683470
Wat zou de reden zijn dat ze hem op baan 6 zetten?
pi_112684964
quote:
0s.gif Op zondag 10 juni 2012 02:04 schreef BobW het volgende:
Wat zou de reden zijn dat ze hem op baan 6 zetten?
Eerste baan als je binnenkomt aan de rechterkant, dan is hij niet te missen. Net aan het einde van de rode loper. Heel logisch eigenlijk :D
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112685236
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juni 2012 15:54 schreef Crocmaz het volgende:
Wat verder nog opviel. Joop zat bijzonder goed in zijn vel. Lachte veel, ook samen met de tegenstander. Heb het vuistje helaas niet gezien. Ook de persoon die verloor van zijn komende tegenstander had nog even een leuk gesprekje met Joop. Goed voor alle mensen, zoals het hoort!
Vuistje komt pas als hij een beetje serieus in de problemen wordt gebracht he.. Daarbij moet je toch minstens denken aan een 5-0 achterstand.
  zondag 10 juni 2012 @ 12:20:39 #22
33317 GotenSSJ
eilander 4-life
pi_112688529
quote:
2s.gif Op zondag 10 juni 2012 09:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Vuistje komt pas als hij een beetje serieus in de problemen wordt gebracht he.. Daarbij moet je toch minstens denken aan een 5-0 achterstand.
Joop en een 5-0 achterstand in 1 verhaal _O-
Xbox Live Gamertag : ThaD16
pi_112689591
quote:
0s.gif Op zondag 10 juni 2012 01:55 schreef wimderon het volgende:
Oxxio mannetje was er ook :')

[ afbeelding ]
_O- dat is toch antireclame
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_112694158
Met hoeveel zou Joop gewonnen hebben?
pi_112697302
quote:
0s.gif Op zondag 10 juni 2012 15:24 schreef wimderon het volgende:
Met hoeveel zou Joop gewonnen hebben?
4-6 6-4 6-0 :D
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
  zondag 10 juni 2012 @ 17:19:42 #26
30919 mitt
Michael Corleone
pi_112698589
_O_
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_112701809
2 spannende setjes voor het publiek en daarna die bagel, bam.
pi_112702222
Joop had dus honger.
pi_112702576
Koning Joop _O_

Waarom zenden ze dit niet uit op Ned 3? Ned 1 voetbal, Ned 2 RG finale en Ned 3 Joop _O_ Het is verdorie een sportzomer!
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_112702794
Laatste pot tegen Stephan Fransen.
Knakker heeft zijn laatste futures in november in Iran gespeeld _O_.
pi_112710644
Fransen, was dat niet ooit een belofte?
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_112710922

Wat een sjap :'). Druk van het publiek, er zit 10 man :') !

Dit lijkt mij geen probleem voor koning Joop.
pi_112719836
Joop Bos, baan 1 morgen. Ik hoop dat ik nog ff tijd heb om te gaan :D
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112720677
Foto's zou leuk zijn :+
pi_112720775
quote:
0s.gif Op zondag 10 juni 2012 23:55 schreef BobW het volgende:
Foto's zou leuk zijn :+
Hmm, ik zal eens zien of ik de camera hier nog ergens kan opduikelen.
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
  maandag 11 juni 2012 @ 00:13:35 #36
202930 Salamando
Altijd sarcastisch
pi_112721530
Joop Bos _O_.
Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:
Salamando is beter :@
pi_112722016
Als ie in Breda meedoet (die future) ga ik sowieso kijken _O_
pi_112722234
quote:
0s.gif Op maandag 11 juni 2012 00:26 schreef luckass het volgende:
Als ie in Breda meedoet (die future) ga ik sowieso kijken _O_
Ik voel me dan ook de gelukkigste man op aarde dat hij gewoon naar megatown Zuidwolde komt!
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112723440
Dit zou Joop dus moeten zijn (zelfde schoenen in ieder geval als op die foto in z'n topic)









pi_112723561
Deze wannabe-Nadals kwamen ook in actie:





pi_112723606
Die enkelhandige backhand ziet eruit als een top-20 slag.
pi_112723725
Mooie backhand hoor.
pi_112726285
Die backhand van Joop, dat is gewoon een slag voor de annalen _O_

En die Nadal wannabes _O-
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_112727583
quote:
10s.gif Op maandag 11 juni 2012 01:21 schreef wimderon het volgende:
Dit zou Joop dus moeten zijn (zelfde schoenen in ieder geval als op die foto in z'n topic)

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Kapsel klopt ook wel :Y

Wat een slagen _O_
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_112728970
Alain Beaupré, altijd al een man met oog voor talent geweest, hopelijk volgt hij de uitslagen van andere futures goed! _O_ Wildcard voor Montreal voor Joop is dan al snel binnen neem ik aan? :P
Jack does it in real time...
pi_112746548
En mag Jopie meedoen aan het hoofdtoernooi?
pi_112755379
Het was dus blijkbaar toch niet Joop op die eerdere foto's :')



pi_112756431
Stephan FRANSEN (NED) [4] 4-6 6-1 6-1 Joop BOS (NED) [13]

;(

Thiemo moet tegen Roel Oostdam
pi_112760661
quote:
10s.gif Op maandag 11 juni 2012 20:36 schreef wimderon het volgende:
Het was dus blijkbaar toch niet Joop op die eerdere foto's :')

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Niks niet, dat is niet Joop Bos, die eerste foto's waren goed!
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112765426
quote:
0s.gif Op maandag 11 juni 2012 20:51 schreef BobW het volgende:
Stephan FRANSEN (NED) [4] 4-6 6-1 6-1 Joop BOS (NED) [13]

;(

Thiemo moet tegen Roel Oostdam
Mazzeltje, Joop zal wel stronken zijn geweest
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_112767641
quote:
0s.gif Op maandag 11 juni 2012 21:49 schreef Crocmaz het volgende:

[..]

Niks niet, dat is niet Joop Bos, die eerste foto's waren goed!
Ah, het was dus een wannabe Joop.

Dus dan hebben we hier nog een keer de echte Joop met een Martiaanse backhand _O_

pi_112769499
quote:
0s.gif Op maandag 11 juni 2012 20:51 schreef BobW het volgende:
Stephan FRANSEN (NED) [4] 4-6 6-1 6-1 Joop BOS (NED) [13]

;(

Thiemo moet tegen Roel Oostdam
Joop tankte er gewoon 2 omdat ie wil oefenen voor 5-setters ;).
pi_112775203
quote:
0s.gif Op maandag 11 juni 2012 21:49 schreef Crocmaz het volgende:

[..]

Niks niet, dat is niet Joop Bos, die eerste foto's waren goed!
quote:
0s.gif Op maandag 11 juni 2012 20:51 schreef BobW het volgende:
Stephan FRANSEN (NED) [4] 4-6 6-1 6-1 Joop BOS (NED) [13]

;(

Thiemo moet tegen Roel Oostdam
Dit was denk ik ook niet Joop Bos. Joop Bos verliest niet zomaar. Ik denk dat hij een naamgenoot (dat waren wss die andere foto's) van hem de baan op heeft laten gaan nadat hij vlak daarvoor heeft leren tennissen. Een naamgenoot die niet kan tennissen, maar toch ineens een set won :o Joop Bos _O_
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_112812677
Stephan Fransen ( :') ) wint 2 games in zijn eerste ronde partij. Joop had er hooguit 2 verloren ;(.
pi_112813452
Stephan :')

Hard gefeest natuurlijk nadat Joop hem liet winnen.
pi_112814174
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juni 2012 22:42 schreef BobW het volgende:
Stephan :')

Hard gefeest natuurlijk nadat Joop hem liet winnen.
Hij dacht zeker dat 'ie in het tempo van Joop mee kon drinken :'). Sukkeltje.
pi_112814783
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juni 2012 22:33 schreef luckass het volgende:
Stephan Fransen ( :') ) wint 2 games in zijn eerste ronde partij. Joop had er hooguit 2 verloren ;(.
Kijk hem hier een Martin-kreet trachten te imiteren dan na winst tegen Joop :')!

pi_112851141
Wel geinig, ik heb die Antal een paar jaar geleden horen zeggen dat ie graag met jongens als Thiemo mee wilde reizen op de tour. Dat is hem nu in ieder geval gelukt _O-.
pi_112871655
Joop eruit, topic meteen dood. Geeft zijn status wel aan.
pi_112973165
Een of andere Thiemo de Bakker wint de finale met 6-4 4-6 6-3 van Nick van der Meer, die weer van Sidorenko won, die weer van Lazov won, die weer van Rosenholm won, die weer van Fransen won, die een overwinning op Joop Bos cadeau kreeg.
pi_112973198
een bakker die een tennistoernooi wint :')
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_112977980
Bakkers die Thiemo heten :'). Die heten Jan of Piet. Of Joop.
pi_112978159
Zou hij een warme bakker zijn?
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_112986103
En ook met Antal nog ff de dubbel binnenhalen 6-4 6-0.
Wat betekent dat Thiemo vandaag ook nog eens 2 Ipads heeft binnengesleept :)
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_112988863
Levert dat serieus maar ~1500 euro op als je een single en dubbel future toernooi wint?
pi_112997255
Geweldig Engels op die nieuwspagina ook _O_

http://www.tcsuthwalda.nl/page49.html
pi_112998082
Google Translate?
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_113051719
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_113059018
met ballenjongens :o
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_113059425
quote:
0s.gif Op maandag 18 juni 2012 17:23 schreef Morthill het volgende:
met ballenjongens :o
En meisjes! (die er meer van snapten dan die jongens)
"Als je een speler ziet sprinten is hij te laat vertrokken." - JC
pi_113181536
XL-game held Ze Zhang doet mee aan de future in Breda _O_
pi_113353871
Nog mensen die in Breda gaan kijken deze week?
pi_113358619
quote:
0s.gif Op maandag 25 juni 2012 10:22 schreef Alovenac het volgende:
Nog mensen die in Breda gaan kijken deze week?
Alleen als Jopie Bos de finale haalt _O_.
pi_113358853
Ik zie Jopie niet op de OOP voor vandaag?
pi_113390157
Jopie kansloos ;(.
Ik ga misschien vrijdag, als Thiemo dan speelt en het goed weer is :P.
pi_113395947
Dit topic, episch :D
Jammer dat ik het nu pas zie.
Joop begint echt een grote fanschare te krijgen, wat een baas B.
U MAD?
pi_113410620
Ontdek dit topic nu pas :D
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
pi_113411795
Is dit nu het centrale Joop Bos of het centrale Futures topic? :D
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_113418205
quote:
0s.gif Op dinsdag 26 juni 2012 14:29 schreef Norrage het volgende:
Is dit nu het centrale Joop Bos of het centrale Futures topic? :D
Dat was het topic voor de future in Zuidwolde.
pi_113418573
We gebruiken m voor de andere futures in NL. Er is ook een eigen Joop topic.
pi_113493485
Morgen Thiemo vs van Duin, misschien toch maar even een kijkje nemen.
pi_113493663
QF
Authom - de Bakker
vd Meer - Middelkoop
Westerhof - Ze Zhang

Als het zoiets wordt ga ik vrijdag misschien :P.
pi_113520384
Vandaag even naar Breda Future geweest. Thiemo kwam goed met zijn partij tegen van Duin. Eerste set redelijk kansloos, Antal stond heerlijk te spelen. 2e set kreeg Antal wat last van zijn elleboog, gaf in mijn ogen de wedstrijd weg en verloor hem. Laten behandelen door de fysio en in de derde kon hij geen kracht meer geven en gaf hij op bij een 1-3* achterstand.

Authom ook een heerlijke speler om te zien, Koolhof kon in de eerste set nog goed mee maar 2e set was hij kansloos.

Ook onze Chinese held nog gespot _O_
pi_113702857
Er doen trouwens een aantal boys uit Koeweit mee aan die future reeks, staan alles kansloos te verliezen _O-
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')