quote:April 2012
Het internationale herentoernooi heeft haar officiële naam gekregen, de Oxxio Future Suthwalda Cup.
De voorbereidingen lopen goed. De werkgroep heeft heel hard gewerkt aan het krijgen van sponsoren en dat is gelukt!
Inschrijvingen zijn er ook al, meer dan 80 deelnemers op dit moment, uit Europa, maar ook Rusland, Argentinie en Verenigde Staten.
Nederland is ook vertegenwoordigd met ook een deelnemer uit Zuidwolde, Mischa Boschman, die via een wildcard kan meedoen.
De komende weken wordt de accommodatie verder voorbereid, zoals het zorgen voor extra tribunes, toiletten, bar en tenten.
Op de eerste zaterdag, 9 juni, zal er een netwerkbijeenkomst voor sponsoren georganiseerd worden. Een bekende spreker zal tennissport en ondernemen met elkaar verbinden. Voor de jeugd is er woensdagmiddag 13 juni, een leuke activiteit. Hierover later meer.
Het toernooi krijgt langzamerhand ook steeds meer bekendheid via de pers. Naast een artikel op de voorpagina van de Hoogeveensche Courant, zijn we ook in de uitzendingen van streekradio de Wolden en RTV-Drenthe te horen.
De werkgroep heeft er zin in. We hopen dat de spelers en vele TCS-leden er plezier aan mogen beleven.
quote:24 mei 2012
We berichtten al over veel inschrijvingen voor het internationale heren Future toernooi.
Het aantal inschrijvingen bedraagt ruim 300. De inschrijving is 24 mei gesloten. In de komende week kunnen spelers zich nog terugtrekken, iets wat altijd gebeurd omdat men uit meerdere Future toernooien kan kiezen.
Een aantal namen op de lijst zijn opvallend! Thiemo de Bakker, 1,5 jaar geleden nog Grand Slams spelend, en Jesse Huta Galung, momenteel de hoogste spelende Nederlander.
Er zijn tennissers uit allerlei werelddelen belangstellend, van Finland, Chili, Argentinie tot de USA.
De beste 20 ingeschreven spelers kunnen automatisch meedoen aan het hoofdtoernooi. 64 spelers kunnen meedoen aan de kwalificatiewedstrijden, hiervoor vindt een loting plaats.
Het worden interessante en mooie wedstrijden, dat is zeker!
De organisatie is ook blij met de belangstelling van de vele sponsoren, ondernemers uit Zuidwolde en omgeving, maar ook regionale en een aantal landelijke bedrijven ondersteunen het toernooi financieel.
Alle sponsoren zijn op 9 juni a.s. uitgenodigd voor een netwerkbijeenkomst. Naast wethouder Mirjam Pauwels zal aanwezig zijn tennisondernemer Chris Vermeeren, 20 jaar werkzaam geweest voor Nike waar hij toptennissers als Nadal, Federer en Sharapova contracteerde. Hij vertelt over ''De Global Industry van Nadal tot aan Suthwalda''.
De werkgroep kan tijdens de toernooiweek, van 9 t/m 16 juni, wel wat hulp gebruiken. Met name voor de kantinediensten zijn nog mensen nodig. In het clubhuis is in het halletje een overzicht aanwezig waarop ingeschreven kan worden.
Ook bij een aantal activiteiten voor de jeugd zijn enthousiaste begeleiders nodig; hiervoor graag contact opnemen met Floris.
Een mooie kans toptennis van dichtbij mee te maken!
quote:30 mei 2012
De inschrijving voor het Future toernooi is 29 mei jl gesloten. Het aantal belangstellenden is boven verwachting.
Het hoofdtoernooi kent sterke spelers, de namen zijn bekend. Een aantal namen op de lijst zijn opvallend! Thiemo de Bakker, 1,5 jaar geleden nog Grand Slams spelend, en Jesse Huta Galung, momenteel de hoogste spelende Nederlander. Maar ook Antal van der Duim, Nick van der Meer en oud tophonderd speler Olivier Patience uit Frankrijk.
Voor de kwalificatiewedstrijden vinden lotingen plaats om 64 spelers over te houden.
De oproep voor meer vrijwilligers blijft geldig. Voor kantinediensten en vervoer van spelers kunt u inschrijven op de overzichten in het halletje van het clubhuis.
Hier wil je toch bij zijn??
quote:6 juni 2012
We zijn er klaar voor!
Deze week gebeurt er nog veel op het park. De accommodatie krijg een echte Future-uitstraling.
Niet alleen de werkgroepleden zelf, maar diverse vrijwilligers, waaronder ook veel selectiespelers,
zijn bereid mee te helpen. Fantastisch!
De inschrijving werd vorige week gesloten. Het hoofdtoernooi kent sterke spelers, met mooie namen waaronder een aantal bekende Nederlands als Thiemo de Bakker,
Jesse Huta Galung, Nick van der Meer en Antal van der Duim (zie pagina Future Cup). Thiemo de Bakker, 1,5 jaar geleden nog Grand Slams spelend, en Jesse Huta Galung, momenteel de hoogste spelende Nederlander.
De werkgroep is blij met het aanbod van vele leden om te helpen bij onder andere de kantinebezetting.
We kunnen nu vooral nog een aantal chauffeurs gebruiken voor het brengen en halen van spelers van park naar hotel
en visa versa. In het clubhuis is in het halletje een schema aanwezig waarop ingeschreven kan worden.
Heel graag tot ziens in de week van 9 tot en met 16 juni! En neem zoveel mogelijk tennisliefhebbers mee!
quote:8 juni 2012
55 spelers doen mee met de kwalificatiewedstrijden.
Na de inschrijving tussen 16.00 en 18.00 uur waren de spelers definitief bekend.
Het betreft 27 deelnemers uit Nederland, 12 uit Duitsland, 5 uit Rusland, 1 uit Australie, 1 uit Bulgarije, 3 uit India, 1 uit Brazilie, 2 uit Belgie, 1 uit Zwitserland, 1 uit Aruba en 1 uit de USA.
Na de loting werd het definitieve speelschema en de planning voor de eerste wedstrijddag zaterdag 9 juni bekend.
Terug te vinden op subpagina 'wedstrijdschema'.
Regen zorgde 's middags voor een kleine pauze op deze eerste trainingsdag waarop alle spelers en de scheidsrechters arriveerden. Eind van de middag en 's avonds was hier weer volop gelegenheid voor.
Spelers overnachten met name in hotel Hoogeveen en hotel Woudzoom in Spier. Met pendelbusjes wordt men heen en weer tussen hotel en park gebracht..
quote:TC Suthwalda, Sportlaantje 2a in Zuidwolde (region Drenthe)
(following Zuider Esweg 4 if using navigation system, from there the signs ´sporthal/tennisbanen´)
Routebeschrijving/travelling plan:
Met de auto, vanaf de A28 vanuit de richting Zwolle:
U neemt de afslag Zuidwolde. Bij de afrit rijdt u rechtsaf de Willem Moesweg op. Aan het einde van deze weg gaat u links, de Meppelerweg op. Op de rotonde rijdt u rechtdoor, bij de eerstvolgende kruising rijdt u rechts het centrum binnen. Bij de eerstvolgende splitsing (met de Vennen) linksaf, daarna eerste weg rechts, de Zuider Esweg. Eerste weg links bij bordje ''sporthal''.
By car, from the A28 from direction Zwolle:
exit Zuidwolde. At the exit to the right the Willem Moesweg. At the end of this road to the left, the Meppelerweg. At the roundabout straight ahead, at the first crossing to the right into the centre. At the next crossing (called the Vennen) to the left, then first road to the right (Zuider Esweg). First road to the left at sign ''sporthal''.
Openbaar vervoer/by train and bus:
Treinen (min. 2 keer per uur) van Amsterdam Schiphol naar Hoogeveen.
Vanaf het station Hoogeveen en het station Meppel vertrekken bussen naar Zuidwolde. Vanuit Hoogeveen lijn 31 (Hoogeveen-Ommen, Connexion).
Trains (at least 2 times per hour) from Amsterdam Airport Schiphol to Hoogeveen. From station Hoogeveen bus leaves to Zuidwolde. From Hoogeveen line 31. Taxi at station also available.
Mochten mensen deze route overigens echt willen volgen.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 02:25 schreef wimderon het volgende:
Om Joop (weggepropt op baan 6) aan het werk te zien:
[..]
Eerste baan als je binnenkomt aan de rechterkant, dan is hij niet te missen. Net aan het einde van de rode loper. Heel logisch eigenlijkquote:Op zondag 10 juni 2012 02:04 schreef BobW het volgende:
Wat zou de reden zijn dat ze hem op baan 6 zetten?
Vuistje komt pas als hij een beetje serieus in de problemen wordt gebracht he.. Daarbij moet je toch minstens denken aan een 5-0 achterstand.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 15:54 schreef Crocmaz het volgende:
Wat verder nog opviel. Joop zat bijzonder goed in zijn vel. Lachte veel, ook samen met de tegenstander. Heb het vuistje helaas niet gezien. Ook de persoon die verloor van zijn komende tegenstander had nog even een leuk gesprekje met Joop. Goed voor alle mensen, zoals het hoort!
Joop en een 5-0 achterstand in 1 verhaalquote:Op zondag 10 juni 2012 09:38 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Vuistje komt pas als hij een beetje serieus in de problemen wordt gebracht he.. Daarbij moet je toch minstens denken aan een 5-0 achterstand.
quote:
Hmm, ik zal eens zien of ik de camera hier nog ergens kan opduikelen.quote:
Ik voel me dan ook de gelukkigste man op aarde dat hij gewoon naar megatown Zuidwolde komt!quote:Op maandag 11 juni 2012 00:26 schreef luckass het volgende:
Als ie in Breda meedoet (die future) ga ik sowieso kijken
Kapsel klopt ook welquote:Op maandag 11 juni 2012 01:21 schreef wimderon het volgende:
Dit zou Joop dus moeten zijn (zelfde schoenen in ieder geval als op die foto in z'n topic)
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Niks niet, dat is niet Joop Bos, die eerste foto's waren goed!quote:Op maandag 11 juni 2012 20:36 schreef wimderon het volgende:
Het was dus blijkbaar toch niet Joop op die eerdere foto's![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mazzeltje, Joop zal wel stronken zijn geweestquote:Op maandag 11 juni 2012 20:51 schreef BobW het volgende:
Stephan FRANSEN (NED) [4] 4-6 6-1 6-1 Joop BOS (NED) [13]
Thiemo moet tegen Roel Oostdam
Ah, het was dus een wannabe Joop.quote:Op maandag 11 juni 2012 21:49 schreef Crocmaz het volgende:
[..]
Niks niet, dat is niet Joop Bos, die eerste foto's waren goed!
Joop tankte er gewoon 2 omdat ie wil oefenen voor 5-settersquote:Op maandag 11 juni 2012 20:51 schreef BobW het volgende:
Stephan FRANSEN (NED) [4] 4-6 6-1 6-1 Joop BOS (NED) [13]
Thiemo moet tegen Roel Oostdam
quote:Op maandag 11 juni 2012 21:49 schreef Crocmaz het volgende:
[..]
Niks niet, dat is niet Joop Bos, die eerste foto's waren goed!
Dit was denk ik ook niet Joop Bos. Joop Bos verliest niet zomaar. Ik denk dat hij een naamgenoot (dat waren wss die andere foto's) van hem de baan op heeft laten gaan nadat hij vlak daarvoor heeft leren tennissen. Een naamgenoot die niet kan tennissen, maar toch ineens een set wonquote:Op maandag 11 juni 2012 20:51 schreef BobW het volgende:
Stephan FRANSEN (NED) [4] 4-6 6-1 6-1 Joop BOS (NED) [13]
Thiemo moet tegen Roel Oostdam
Hij dacht zeker dat 'ie in het tempo van Joop mee kon drinkenquote:Op dinsdag 12 juni 2012 22:42 schreef BobW het volgende:
Stephan
Hard gefeest natuurlijk nadat Joop hem liet winnen.
Kijk hem hier een Martin-kreet trachten te imiteren dan na winst tegen Joopquote:Op dinsdag 12 juni 2012 22:33 schreef luckass het volgende:
Stephan Fransen () wint 2 games in zijn eerste ronde partij. Joop had er hooguit 2 verloren
.
En meisjes! (die er meer van snapten dan die jongens)quote:
Alleen als Jopie Bos de finale haaltquote:Op maandag 25 juni 2012 10:22 schreef Alovenac het volgende:
Nog mensen die in Breda gaan kijken deze week?
Dat was het topic voor de future in Zuidwolde.quote:Op dinsdag 26 juni 2012 14:29 schreef Norrage het volgende:
Is dit nu het centrale Joop Bos of het centrale Futures topic?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |