Je kan geen pedo zijn op je 16de >-<quote:
Gaat het?quote:Op dinsdag 12 juni 2012 18:50 schreef Barbapapamama het volgende:
ik was 11 en was nog jong en heb er nu speit van
me vriendje was 18 en zijn lul was te groot en nu is me kut kapot
gr gr
Arme Barbapapa tochquote:Op dinsdag 12 juni 2012 18:50 schreef Barbapapamama het volgende:
ik was 11 en was nog jong en heb er nu speit van
me vriendje was 18 en zijn lul was te groot en nu is me kut kapot
gr gr
Een serieuze reactiequote:Op woensdag 13 juni 2012 14:45 schreef Chelseaa het volgende:
Dat zal rond de 15/16 jaar zijn geweest. En het was geen reet aan.. Het was namelijk ook zijn ontmaagding. Maar denk dat dit aardig bekent voor komt.. Als ik een advies mag geven.. Wacht tot je iemand vind met wie je deze mooie ervaring graag wilt delen..
quote:Op donderdag 14 juni 2012 22:50 schreef stephano_mc het volgende:
17 jaar.
Overigens moet je niet schrikken als de gemiddelde leeftijd wat jong uit pakt, bij dit soort topic's zullen veel pubbertjes een hele jonge leeftijd aangeven terwijl ze in werkelijkheid nog steeds maagd zijn (maar om stoer te kunnen doen zijn zogenaamd alle jongetjes al op hun 13de seksueel actief).
En is het na zoveel opmerkingen nog waard om te zeggen dat de opzet van de openingspost veranderd moet worden? XD Topic starter is 11 denk ik.
Dat zijn tenminste fatsoenlijke leeftijden; als je ziet dat 13-14 de dag van vandaag normaal is...quote:
nietquote:Hoe oud waren jullie toen jullie voor het eerst ontmaagd werden? En hoe was deze ervaring?
ja ga iemand neukenquote:Op zaterdag 16 juni 2012 19:31 schreef capuchon_jongen het volgende:
21 jaar en nog steeds maagd. Iemand nog tips?
hihiquote:Op woensdag 13 juni 2012 01:41 schreef Berend. het volgende:
9 maanden voor jouw geboorte..
[ afbeelding ]
jawelquote:Op maandag 18 juni 2012 17:26 schreef MrV het volgende:
Overigens kan een jonge niet ontmaagd worden. Feit!
Ja, maar een jongen die nooit seks heeft gehad is een "knaap", die wordt dus zogezegd ontknaapt.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:32 schreef like-nath het volgende:
[..]
jaweleen jongen moet het toch ook een keer voor de eerste keer doen :p
Spring van een brugquote:Op zaterdag 16 juni 2012 19:31 schreef capuchon_jongen het volgende:
21 jaar en nog steeds maagd. Iemand nog tips?
XDXDXDquote:Op woensdag 20 juni 2012 07:56 schreef like-nath het volgende:
en als vrouw kan je maagdenviel ook breken zonder dat je sex hebt, dus ik vind dat gewoon je eerste keer sex ontmaagd worden is xd
Wat is een maagdenfiel?quote:Op woensdag 20 juni 2012 07:56 schreef like-nath het volgende:
en als vrouw kan je maagdenviel ook breken zonder dat je sex hebt, dus ik vind dat gewoon je eerste keer sex ontmaagd worden is xd
Voor jou zal er niet eens een eerste zijn.quote:Op maandag 25 juni 2012 21:40 schreef Bendoe het volgende:
Je eerste ontmaagding, is er ook een 2e dan?
Doe je capuchon afquote:Op zaterdag 16 juni 2012 19:31 schreef capuchon_jongen het volgende:
21 jaar en nog steeds maagd. Iemand nog tips?
Tuurlijk joh. Heb je nog geen aangifte gedaan tegen de pastoor?quote:Op woensdag 27 juni 2012 21:30 schreef krokdown het volgende:
de eerste keer 8 jr. en de tweede en derde keer met 9 jr.
groet
Geen idee, vraag het aan Tonyquote:Op maandag 2 juli 2012 10:44 schreef sinepedraap het volgende:
Hoe kan je nou weer meer dan 1 keer ontmaagd worden?
Ik begin ook eraan te denken om eens een escortje te gaan bestellen. Misschien werkt het bevrijdend.quote:Op woensdag 27 juni 2012 21:04 schreef sfinxNL het volgende:
nog steeds niet,, en begin me nu toch wel te schamen met m,n leeftijd.
Ach maakt niet uit schat het is juist mooi dat je in deze tijden nog geen meisjes hebt platgeneukt, er zijn weinig integere jongens en meisjes meer die het bewaren voor iemand waar ze echt van houden. En jou tijd komt nog wel je hebt de ware gewoon nog niet ontmoet.quote:Op woensdag 27 juni 2012 21:04 schreef sfinxNL het volgende:
nog steeds niet,, en begin me nu toch wel te schamen met m,n leeftijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |