Ja, elke autechre release is moeilijk te krijgen. Altijd meteen uitverkocht...quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 11:34 schreef Weakling het volgende:
[..]
Ik dacht: "Dat kan toch alsnog wel?"... vervolgens ging ik ff op discogs kijken ... zo'n 100 euro met de verzendkosten er bij opgeteld ... nope!
Mjah, klopt wel. Per toeval wel twee weken terug bij Plaatboef in Rotterdam Chiastic Slide op vinyl voor een schappelijke prijs op de kop weten te tikken.quote:Op vrijdag 3 augustus 2018 12:58 schreef timbob het volgende:
Ja, elke autechre release is moeilijk te krijgen. Altijd meteen uitverkocht...
Behalve de drie rereleases dan.
Ook nog de enige die ik mis van de oude periode. Heb LP5 voor een prikkie ooit op Lowands 2006 zien liggen, maar ja toen verzamelde ik nog geen vinyl, dus laten liggen. Daarna nooit meer voor normale prijs gezienquote:Op vrijdag 3 augustus 2018 13:22 schreef Weakling het volgende:
[..]
Mjah, klopt wel. Per toeval wel twee weken terug bij Plaatboef in Rotterdam Chiastic Slide op vinyl voor een schappelijke prijs op de kop weten te tikken.Nu LP5 nog en dan ben ik rond met de albumreleases uit de "goede" Autechre periode.
Wut. Ik zag het op WARP voorbij komen en dacht ik bestel maar even anders vergeet ik het na mijn vakantie nog.quote:Op woensdag 2 september 2020 16:53 schreef Faxie het volgende:
[..]
Heb in dat topic ook al gepost![]()
De vinyls zijn al uitverkochtKreeg verdorie nog maar net dat mailtje binnen
Ben wel blij dat het weer een fatsoenlijk album lijkt te worden, ipv al die live zooi.
Is nu weer gewoon beschikbaar. Misschien lette ik niet goed op en was het een limited ofzo, en nu de regular.quote:Op woensdag 2 september 2020 16:56 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Wut. Ik zag het op WARP voorbij komen en dacht ik bestel maar even anders vergeet ik het na mijn vakantie nog.
Kijk er wel naar uit. Heeft lang genoeg geduurd.
Nummer 3 had wel een impact, hier. Klinkt verder wel veelbelovend.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 23:07 schreef Faxie het volgende:
Hm ja dit beviel wel. Maar wel een groeier denk ik. Geen enkel nummer dat direct blijft hangen.
Kan me eigenlijk niet herinneren wanneer hun albums dat niet hadden... na een aantal sessies zal dat gevoel wel wegebben.quote:Op donderdag 8 oktober 2020 23:11 schreef timbob het volgende:
Niet slecht. Goeie momenten, maar behoorlijk inconsistent voor een album. Het gaat qua stijl in nummers aardig hak/tak.
Zelfde hier. Tri Repetae, Chiastic Slide en LP5, samen met de EP's ertussen zijn mijn favorieten. Maar de rest zijn wel groeiers. Kan echt wel een Untilted oid waarderen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2020 20:09 schreef Cascade het volgende:
Hmm, ik weet het niet. Niet overtuigd door Sign, heb hier een beetje 'noodling' gevoel bij. Ik ben meer fan van hun oudere werk (rond Tri Repetae).
Maar goed, meestal heeft het een paar luisterbeurten nodig.
Vinylquote:Op dinsdag 13 oktober 2020 21:04 schreef Faxie het volgende:
[..]
Zelfde hier. Tri Repetae, Chiastic Slide en LP5, samen met de EP's ertussen zijn mijn favorieten. Maar de rest zijn wel groeiers. Kan echt wel een Untilted oid waarderen.
Vinyl is onderweg trouwens
Nee gewoon de standaard versie. Mijn platenspeler is ook niet bijzonder, maar wel gewoon kwalitatief met een goede Stanton element erop.quote:Op woensdag 14 oktober 2020 19:47 schreef Cascade het volgende:
[..]
Vinyl. Niet mijn ding, heb een matige platenspeler. Is het nog een speciale persing?
Ondertussen kan ik "Metaz form8" van SIGN wel waarderen. Lekker ontspannen nummer.
Ik was aan het bedenken hoe ik ooit aan Autechre ben begonnen. Hoe is dat voor jullie gegaan? Ben wel benieuwd. Sorry als dit al 100x langs is gekomen, ik heb niet het hele topic doorgespit.
Voor mij was het gewoon MTV met programma's als Party Zone en Chill Out Zone begin jaren 90. Alle groten uit die tijd kwamen gewoon op TV: Autechre, FSOL, Biosphere, Aphex Twin, Orbital, The Orb, beetje Moby, Plaid, LFO, H.I.A., uitstapje naar Front 242 en meer. Bizar hoe het nu is gesteld. Ik ben een beetje in die tijd blijven hangen misschien, stukje nostalgie. Gelukkig dat Warp en Bleep er zijn.
Gateway drugs:
(bedankt Chris Cunningham)
Ik kwam ooit de Windowlicker clip tegen van Aphex Twin (op TMF zelfsquote:Op woensdag 14 oktober 2020 19:47 schreef Cascade het volgende:
[..]
Ik was aan het bedenken hoe ik ooit aan Autechre ben begonnen. Hoe is dat voor jullie gegaan? Ben wel benieuwd. Sorry als dit al 100x langs is gekomen, ik heb niet het hele topic doorgespit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |