een paard? XDquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:57 schreef DroogDok het volgende:
Sex met een dier dat normaal een penis ontvangt die groter is dan de gemiddelde mensenpenis moet kunnen.
oke, ik geef je wel gelijk.quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:20 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je vraag "hoe kan je een vogel neuken". Een vraag die op 2 manieren uit te leggen is:
1. Hoe kan je technisch gezien een vogel neuken.
Ik ging er vanuit dat dit wel vrij duidelijk was. Vogelwijven hebben ook een ingangetje. Heb je nog meer uitleg nodig? Wellicht wat visuals?
2. Hoe kan je moreel gezien een vogel neuken.
Hier gokte ik op omdat situatie 1 wel dermate dom was dat het alleen maar situatie 2 kon zijn.
Bij deze mijn analyse.
fappen...quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:30 schreef SpecialK het volgende:
Wow... jij bent de 3e persoon die mij in de 6 jaar dat ik hier post direct gelijk geeft voor iets...
... ik ... weet niet zo goed wat ik moet doen?
quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:20 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Je vraag "hoe kan je een vogel neuken". Een vraag die op 2 manieren uit te leggen is:
1. Hoe kan je technisch gezien een vogel neuken.
Ik ging er vanuit dat dit wel vrij duidelijk was. Vogelwijven hebben ook een ingangetje. Heb je nog meer uitleg nodig? Wellicht wat visuals?
2. Hoe kan je moreel gezien een vogel neuken.
Hier gokte ik op omdat situatie 1 wel dermate dom was dat het alleen maar situatie 2 kon zijn.
Bij deze mijn analyse.
quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:29 schreef Skv het volgende:
Als het dier de seks niet chill vindt, dan kan het dier dat aangeven en weglopen of vliegen.
Alsof vogels nooit seks hebben. En wat dacht je van een vliegend paard zoals Pegasus. Ik vind jouw gedachtegang wel erg bekrompen hoorquote:
Bijvoorbeeld.quote:
Nogal wat niet onderbouwde aannames vind je niet?quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:29 schreef Skv het volgende:
Een goedendag,
Ik vind dat seks met dieren wederom moet worden gelegaliseerd. Sinds kort zijn er beleidsmatige veranderingen doorgevoerd om deze zaak aan te pakken. Dierenseks is verboden om te maken en om te bezitten.
Dierenseks zou gewoon moeten kunnen. Het was tot voor kort een uniek exportproduct van ons land, gezien het in veel andere landen verboden is om te maken, distribueren of bezitten. De door ons liberale gedachtengoed verkregen vrijbrief om seks met dieren te hebben (en dit op te nemen en te verkopen) voorzag in de behoefte van mensen over de hele wereld. De dierenlobby stelde echter dat het 'zielig' zou zijn voor dieren. Wat een gelul!
Dieren hebben onderling ook seks. Dat ze dit hebben getuigt er van dat ze het fijn vinden. Of er nou een mens aan te pas komt of niet; dat maakt erg weinig uit. Als het dier de seks niet chill vindt, dan kan het dier dat aangeven en weglopen of vliegen. Tevens valt er veel geld te verdienen met de verkoop van dierenseks. De inkomsten hiervan kunnen weer worden geinvesteerd in het welzijn van het dier zelf. Dier blij, producent blij, kijker blij.
Daarnaast kennen dieren, anders dan mensen, geen schaamte of gevoel. BIj het hebben van seks met een paard, kip of kat is er dus geen kans dat het dier getekend is voor het leven (wat bijvoorbeeld bij seks met kinderen wel het geval is). Het zou wel kunnen dat het dier even schrikachtig is omdat de ervaring nieuw is, maar dit gaat meestal met een paar dagen wel weer over.
Als we de markt opnieuw opengooien kunnen we Nederland dierenpornotechnisch weer beter op de kaart zetten, wordt het algeheel dierenwelzijn verbeterd en zullen wij onze uitstraling als liberaal land wederom duidelijk uitstralen.
Met vriendelijke groeten,
een dierenvriend.
Oh wacht, dus ze hebben er wel last van?quote:De inkomsten hiervan kunnen weer worden geinvesteerd in het welzijn van het dier zelf. Dier blij, producent blij, kijker blij.
Inderdaad. Zo wil ik mij nog eens laten pijpen door de orvillecopter.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 10:51 schreef zarGon het volgende:
Vôór, mits seks met dode dieren ook toegestaan wordt.
Ik wil liggen in een dood paard.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 10:52 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Inderdaad. Zo wil ik mij nog eens laten pijpen door de orvillecopter.
Nee, dat valt wel mee.quote:
Ondanks dat ik tegen beide gevallen ben maakt het voor dieren natuurlijk een stuk minder uit dan voor kinderen. Die kunnen er later weer mee lastig gevallen worden als dat materiaal uitlekt. Zo'n dier zal het een worst wezen als ie hoofdrolspeler is in zo'n filmpje.quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:53 schreef kingtoppie het volgende:
Maar net als bij kinderporno...
Pedofielen zeggen bijvoorbeeld dat al gemaakte kinderporno gewoon legaal zou moeten zijn, ook zouden er 3d filmpjes gemaakt mogen worden / hentai of weet ik het hoe het heet omdat daar geen kinderen mee ''getroffen'' worden.
Als dierenseks legaal zou worden zou dat ook gelden voor al gemaakte kinderporno denk ik. Omdat de redenatie is: ''je doet er niemand pijn mee''
Ik denk dat je gewoon als overheid de plicht hebt om mensen niet te steunen in dit soort lusten... Het is walgelijk en ziek en daar moet je de mens voor beschermen... Dat is mijn mening.
ahahahahah check dit http://www.zoophile.net/bullsex.phpquote:Op maandag 11 juni 2012 13:24 schreef Opoefiets het volgende:
Deze meneer vindt het ook, en geeft een vrij goede uitleg. Helaas geen instructievideo's...
http://www.zoophile.net/
wtfquote:Anal play: bulls LIKE anal play/anal intercourse, but they WILL defecate, so GET YOUR CLOTHES OFF!!! NOT recommended by me.
AGAIN: Never let the bull mount you! Never let him fuck you with you in the 'pushing' direction of the penis!
One also can play along with the bull's balls (I like them) or even ride some of them (I didn't manage to get one going anywhere, though). They also like the taste and smell of your urine (piss anywhere in front of their nose, do NOT hit the eyes!). Of course one can also have a full-night romance just scratching and rubbing them anywhere they like it...
Hou er even rekening mee dat, naast de mens, het enige dier dat voor zijn plezier seks heeft, de dolfijn is. Andere diersoorten doen het alleen om voor nageslacht te zorgen.quote:Op donderdag 7 juni 2012 16:29 schreef Skv het volgende:
Dieren hebben onderling ook seks. Dat ze dit hebben getuigt er van dat ze het fijn vinden. Of er nou een mens aan te pas komt of niet; dat maakt erg weinig uit. Als het dier de seks niet chill vindt, dan kan het dier dat aangeven en weglopen of vliegen. Tevens valt er veel geld te verdienen met de verkoop van dierenseks. De inkomsten hiervan kunnen weer worden geinvesteerd in het welzijn van het dier zelf. Dier blij, producent blij, kijker blij.
Dat is zielig, dan kunnen ze niet meer vliegenquote:Op maandag 11 juni 2012 19:45 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik wil altijd nog eens sex hebben met een groep vlinders, helemaal onderspuiten die geile beesten.
Dan moet je wel beloven dat je ze na de daad netjes schoonpoetst.quote:Op maandag 11 juni 2012 19:45 schreef BaajGuardian het volgende:
Ik wil altijd nog eens sex hebben met een groep vlinders, helemaal onderspuiten die geile beesten.
Lijkt me flauwekul wat je hier oppert.quote:Op maandag 11 juni 2012 19:38 schreef lievedraak het volgende:
[..]
Hou er even rekening mee dat, naast de mens, het enige dier dat voor zijn plezier seks heeft, de dolfijn is. Andere diersoorten doen het alleen om voor nageslacht te zorgen.
Dus ongeacht ze het fijn vinden of niet, kun je op zijn minst je kapotje thuis laten.
Tenzij je toch voor die dolfijn gaat, natuurlijk.
In allerlei parken als Seaworld leven er dolfijnen met herpes, overgedragen door mensen. Dit is omdat het luchtgat ook voor andere dingen kan worden gebruikt.quote:Op maandag 11 juni 2012 19:38 schreef lievedraak het volgende:
[..]
Hou er even rekening mee dat, naast de mens, het enige dier dat voor zijn plezier seks heeft, de dolfijn is. Andere diersoorten doen het alleen om voor nageslacht te zorgen.
Dus ongeacht ze het fijn vinden of niet, kun je op zijn minst je kapotje thuis laten.
Tenzij je toch voor die dolfijn gaat, natuurlijk.
Het lijkt me niet dat een kip geschapen is om door een man te worden gepenetreerd. Dat is overduidelijk mishandeling. Geldt voor alle kleine dieren natuurlijk.quote:Op maandag 11 juni 2012 20:57 schreef Aardappeltaart het volgende:
Kun je de geslachtszones van het dier hiermee niet zeer makkelijk kapotmaken, wat verkrachting zou betekenen?
Gepaste straf: een mannelijke dolfijn de dader laten penetrerenquote:Op maandag 11 juni 2012 20:25 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
In allerlei parken als Seaworld leven er dolfijnen met herpes, overgedragen door mensen. Dit is omdat het luchtgat ook voor andere dingen kan worden gebruikt.
Dus sommige mannen mogen dan wel kippen neuken?quote:Op maandag 11 juni 2012 21:03 schreef mootie het volgende:
[..]
Het lijkt me niet dat een kip geschapen is om door een man te worden gepenetreerd. Dat is overduidelijk mishandeling. Geldt voor alle kleine dieren natuurlijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |