Dit. Fijne reis!quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:19 schreef Gladif het volgende:
Als ik het zo lees, denk ik dat je gaat en dat de relatie geen stand houdt.
Hier blijven ook niet. We blijven aan de gang. Diep van binnen weten we volgens mij ook allebei wel dat we niet voor altijd bij elkaar blijven, maar toch... aan de andere kant is de liefde wel sterk. Gek om te omschrijven.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:20 schreef geeninspiratie het volgende:
Ik ben bang dat dat niet heel positief is voor een kwakkelde relatie.
Bedenk je overigens wel dat om Australië in te komen je heul erg veel visa's en dergelijke dingen nodig hebt, je moet wel alles even doublechecken! Mijn broer dacht ook alles voor elkaar te hebben, om uiteindelijk geweigerd te worden in Australië...
Wellicht...quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:19 schreef Gladif het volgende:
Als ik het zo lees, denk ik dat je gaat en dat de relatie geen stand houdt.
Dit is dus ook mijn gedachte. Gewoon gaan. Wat is nou een jaartje op al die jaren die ik nog leef denk ik dan.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:19 schreef trovey het volgende:
Valt natuurlijk weinig over te zeggen, kan zijn dat het de doodsteek voor je relatie gaat worden (omdat het blijkbaar al niet lekker loopt) maar kan er ook voor zorgen dat het helemaal weer gaat opbloeien dus als het je grote wens is om dit eens te doen (want inderdaad nu kan het nog, als je wacht nadat je kinderen hebt gekregen en die groot zijn is de kans zeker aanwezig dat je er gewoon geen zin meer in hebt) dan moet je je hart volgen en gewoon afwachten wat de gevolgen zijn.
Hij gunt het me wel hoor. Zijn eerste reactie was eigenlijk: "Wat is daar de meerwaarde van?". Ik heb dan al geen zin meer om erover te praten. Maar naderhand zei hij dus van nouja als je echt wil gaan moet je dat doen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:24 schreef bigshadow het volgende:
Tenzij hij jou in staat stelt deze droom waar te maken en het je ook gunt, in dat geval kunnen jullie samen blijven. Maar dan zullen jullie waarschijnlijk nog flink in de huidige relatie moeten investeren om op dat vertrouwensniveau te komen!
Precies. Het gaat sowieso al niet goed, we hebben zelfs tegen elkaar gezegd (in een opwelling weliswaar, maar goed, het is gezegd) dat het beter is dat we uit elkaar gaan na onze vakantie dit jaar. Vorig jaar zijn we na Zuid Afrika ook uit elkaar gegaan en na 5 maanden waren we toch weer samen. Maar ik wil niet zo aan de gang blijven en wat je zegt klopt; ik wil geen spijt hebben dat ik voor hem deze reis niet gemaakt heb. Ik hou super veel van hem hoor, en ga hem gegarandeerd heel erg missen maar ik denk gewoon dat ik dit écht moet doen.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:28 schreef Naamah het volgende:
Volgens mij gaan jullie sowieso uit elkaar als je niet gaat. Ten eerste kwakkelt het nu al en ten tweede ga je dan ook nog eens spijt hebben dat je om hem deze reis niet gemaakt heb.
Ga je wel, dan is het zoals eerder gezegd of de doodsteek voor je relatie, of die bloeit juist weer op.
Lekker gaan! Doen! Is geweldig!
Zo denk ik er eigenlijk ook wel over. Als we echt voor elkaar gemaakt zijn vinden we elkaar weer terug.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:31 schreef Hou-m-Nat het volgende:
Gaan!
Je zal er geen spijt van krijgen. Als jij en de wederhelft bij elkaar horen dan kom je wel weer bij elkaar, zo niet: dan niet.
Ga wel als vrijgezel.
Precies. Als hij het niet trekt dan is het helaas.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:32 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Zo denk ik er eigenlijk ook wel over. Als we echt voor elkaar gemaakt zijn vinden we elkaar weer terug.
Potverdorie, dit topic lijkt zowaar opgelost!quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:32 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Zo denk ik er eigenlijk ook wel over. Als we echt voor elkaar gemaakt zijn vinden we elkaar weer terug.
Doe eens lief.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:49 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Potverdorie, dit topic lijkt zowaar opgelost!
Slotje!
Ben lief! Het blijft een lastige beslissing, maar het lijkt me dat je weet wat je gaat doen!quote:
95% ja!quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:52 schreef Hou-m-Nat het volgende:
[..]
Ben lief! Het blijft een lastige beslissing, maar het lijkt me dat je weet wat je gaat doen!
Veel plezier
Doe maar gewoon. Als je straks 50 bent dan zal je zo blij zijn met deze keus.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:55 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
95% ja!Het is idd een moeilijke beslissing.
Stel je niet aan, je bent er al lang uit; dat blijkt uit alles wat je zegt. Jij lijkt niet in zijn minst rouwig om je vriend of je relatie in de wilgen te hangen om een jaar rond te reizen. En met rondreizen bedoel ik ongegeneerd zuipen en neuken. Want laten we elkaar geen mietje noemen, daar komt 'backpacken door Australië' zo'n beetje op neer.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:55 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
95% ja!Het is idd een moeilijke beslissing.
"Zuipen en neuken" is niet het eerste waar ik aan denk.quote:Op woensdag 6 juni 2012 22:54 schreef AgLarrr het volgende:
[..]
Stel je niet aan, je bent er al lang uit; dat blijkt uit alles wat je zegt. Jij lijkt niet in zijn minst rouwig om je vriend of je relatie in de wilgen te hangen om een jaar rond te reizen. En met rondreizen bedoel ik ongegeneerd zuipen en neuken. Want laten we elkaar geen mietje noemen, daar komt 'backpacken door Australië' zo'n beetje op neer.
Je hebt alleen nog even tijd nodig om aan het idee te wennen dat je straks vrijgezel bent.
6 weken? Ik ga een jaarquote:Op donderdag 7 juni 2012 08:56 schreef Re het volgende:
heerlijk om na een relatie lekker 6 weken te backpacken door australie, ik heb het ook gedaan in mijn uppie, je komt tig mensen tegen waarmee je kan optrekken. Boek van te voren een paar roadtrips van 1-2 weken,en dan met een busje lekker door australie denderen.
dat mocht niet van mijn werk maar had dat ook wel gedaan als het konquote:Op donderdag 7 juni 2012 09:07 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
6 weken? Ik ga een jaar
En idd, genoeg mensen met wie je op kan trekken. Ga zaterdag naar die bijeenkomst, ben benieuwd.
Ik ga ontslag nemenquote:Op donderdag 7 juni 2012 09:09 schreef Re het volgende:
[..]
dat mocht niet van mijn werk maar had dat ook wel gedaan als het kon
Ik denk persoonlijk dat het alleen maar goed is om lekker weg te gaan. Twee mogelijkheden:quote:Op donderdag 7 juni 2012 08:54 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
"Zuipen en neuken" is niet het eerste waar ik aan denk.Integendeel. Ik drink hier al amper
laat staan daar. Maar goed dat is weer een andere discussie, niet?
Thnx voor de reacties in ieder geval.
Thanksquote:Op donderdag 7 juni 2012 09:10 schreef Hallmark het volgende:
[..]
Ik denk persoonlijk dat het alleen maar goed is om lekker weg te gaan. Twee mogelijkheden:
- Jij bouwt een stukje onafhankelijkheid en vrijheid in de relatie, en die wordt daardoor beter
- De relatie blijkt niet bestand tegen de vrijheid die jij nodig hebt, en dan weet je dat ook meteen
Ik zeg: DOEN. Oh, en doe me een lol: ik weet uit ervaring dat er mensen zijn die een negatieve mening gaan geven. Ik heb in een relatie gezeten waarvan schoonvader tegen vriendin zei: belachelijk dat je hem alleen laat. M'n toenmalige vriendin heeft daar erg over in gezeten. Verwacht zulke meningen, en leg ze lekker naast je neer. Gewoon gaan.
Ik ga een jaar omdat ik hier niks meer te zoeken heb. Ik ben ongelukkig in Nederland en ik vind dat het tijd is dat ik écht voor mezelf moet kiezen en goed nadenken over wat ik nou eigenlijk wil in het leven. Een half jaar is te kort in mijn ogen.quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:31 schreef Kings het volgende:
Waarom ga je een jaar? Met een half jaar zit de kans erin dat jullie beiden nog op elkaar kunnen wachten, maar een jaar is in mijn ogen een doodsteek voor je relatie, zeker als het al niet lekker loopt.
Het ligt eraan. Australië is bijvoorbeeld te ver weg en te duur om even langs te komen, bij rugzakken in Europa ligt dat al anders.quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:31 schreef Kings het volgende:
Waarom ga je een jaar? Met een half jaar zit de kans erin dat jullie beiden nog op elkaar kunnen wachten, maar een jaar is in mijn ogen een doodsteek voor je relatie, zeker als het al niet lekker loopt.
Dit, met dien verstande dat ik er wel 100 euro op zou willen zetten dat je over een jaar geen relatie meer met 'm hebt.quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:57 schreef Re het volgende:
ik zou het gewoon doen hoor, je relatie moet na 7 jaar dit echt wel op kunnen vangen vooral omdat hij ook druk bezig zal zijn
zo duur is het nou ook weer niet hoor...quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:56 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Het ligt eraan. Australië is bijvoorbeeld te ver weg en te duur om even langs te komen, bij rugzakken in Europa ligt dat al anders.
Ik zit ook op dit moment voor een half jaar in australie. En dat is voor mij iig genoeg tijd om alles te zien.quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:56 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Het ligt eraan. Australië is bijvoorbeeld te ver weg en te duur om even langs te komen, bij rugzakken in Europa ligt dat al anders.
Ik denk het ook! En ik denk dat je daar achteraf nog blij mee gaat zijn ook.quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:19 schreef Gladif het volgende:
Als ik het zo lees, denk ik dat je gaat en dat de relatie geen stand houdt.
Precies dit.quote:Op donderdag 7 juni 2012 10:44 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ik denk het ook! En ik denk dat je daar achteraf nog blij mee gaat zijn ook.
Gewoon doen dus, je doet zoveel nieuwe indrukken (en mensen!) op.
Het lijkt me ook zoooo geweldig. Ik moet dit gewoon doenquote:Op donderdag 7 juni 2012 10:42 schreef Eva4Evah het volgende:
Interessant topiquealhoewel ik ook denk dat je je keuze al hebt gemaakt. Gewoon lekker gaan, Australie is fantastisch, heb er zelf een halfjaar gebackpackt (en 6 weken Nieuw-Zeeland), je gaat het geweldig vinden, idd gewoon een auto/busje huren en gaan met die banaan. Onvergetelijke ervaring!
Wat dacht je van daar werken?quote:
Wat mij hielp: in gedachte houden dat de persoon die kritiek levert, waarschijnlijk het zelf ook wel had gewild, maar het lef er niet voor had :-)quote:Op donderdag 7 juni 2012 09:12 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
ThanksIk weet btw zeker dat zelfs mijn ouders negatief gaan reageren. Zij weten het nog niet; ga het pas vertellen als ik geboekt heb.
Vind het wel spannend allemaal! De voorpret is zoooo leuk.quote:Op donderdag 7 juni 2012 10:44 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Ik denk het ook! En ik denk dat je daar achteraf nog blij mee gaat zijn ook.
Gewoon doen dus, je doet zoveel nieuwe indrukken (en mensen!) op.
Precies.quote:Op donderdag 7 juni 2012 11:12 schreef Hallmark het volgende:
[..]
Wat mij hielp: in gedachte houden dat de persoon die kritiek levert, waarschijnlijk het zelf ook wel had gewild, maar het lef er niet voor had :-)
Mag ik trouwens vragen waarom je eigenlijk weg wil uit NL? Je zegt dat je hier niet gelukkig bent? Is het gewoon een beetje de alledaagse sleur, of..?quote:Op donderdag 7 juni 2012 11:13 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Precies.Mijn moeder gaat zeker flippen. Ze weten het nog niet. Ik wil het pas vertellen als ik geboekt heb aan iedereen, is denk ik het beste.
Goeie vraag wel dit.quote:Op donderdag 7 juni 2012 11:25 schreef Eva4Evah het volgende:
[..]
Mag ik trouwens vragen waarom je eigenlijk weg wil uit NL? Je zegt dat je hier niet gelukkig bent? Is het gewoon een beetje de alledaagse sleur, of..?
En waarom kan je daar van uit gaan?quote:Op donderdag 7 juni 2012 11:32 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Goeie vraag wel dit.
Je kan er vanuit gaan dat als je moeite hebt om in Nederland gelukkig te worden/zijn je het daar ook niet gaat lukken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |