Krijgen we nog wel te zien voor de eerste uitzending denk ik.quote:Op maandag 2 juli 2012 15:57 schreef Son-Of-A-Gun het volgende:
Fijne filmpjes joh![]()
Genieten![]()
Heeft iemand (de insiders bijv.) als iets gezien/vernomen van de vernieuwde studio?
Er moet toch een nieuw decor komen nu Amstel de hoofdsponsor is van het programma.
Olivier oli oli olivier!quote:Op maandag 2 juli 2012 09:15 schreef Oliver23 het volgende:
Mede VI Hooligans, welkom terug.
Zoals jullie weten heb ik net zoals bij Voetbal International, ook bij VI Oranje de hoogtepunten iedere avond ge-upload. Ook hier heb ik ter afsluiting een ruim 3,5 durende compilatie gemaakt met alle hoogtepunten
Veel Kijkplezier
[ [url=http://www.dailymotion.com/thumbnail/160x120/video/xrvdwt]afbeelding ]
VI Oranje (2012) - Compilatie Deel 1[/url]
[ [url=http://www.dailymotion.com/thumbnail/160x120/video/xrvjo7]afbeelding ]
VI Oranje (2012) - Compilatie Deel 2[/url]
[ [url=http://www.dailymotion.com/thumbnail/160x120/video/xrvwdi]afbeelding ]
VI Oranje (2012) - Compilatie Deel 3[/url]
[ [url=http://www.dailymotion.com/thumbnail/160x120/video/xrwh1x]afbeelding ]
VI Oranje (2012) - Compilatie Deel 4[/url]
En voor de liefhebbers van (Barmeisje) Escha
[ [url=http://www.dailymotion.com/thumbnail/160x120/video/xrvmkq]afbeelding ]
VI Oranje (2012) - Compilatie Deel 5: Escha Special[/url]
Vooraf lekker een beetje met dwergen gooien!quote:
Hier staat het.quote:Op maandag 2 juli 2012 00:41 schreef Veerboot het volgende:
Voetbal International begint weer op maandag 13 augustus
Beter joh.. Ik begon me ernstig te irriteren aan Gijp en Genee. Hoewel Genee doorgaat op TV ga ik het niet kijken. Even een afkoel periode.quote:Op woensdag 4 juli 2012 11:03 schreef ZuidGrens het volgende:
Zo, dat gaat afkicken worden. Nog een paar compilatietjes van VI Oranje terug kijken en dan even geen VI.
Stadionverbod terwijl er geen wedstrijden worden gespeeld is wat dragelijker.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:03 schreef Veerboot het volgende:
Waarde VI Hooligans, onze Rens heeft een stadionverbod voor de duur van één week aan z'n broek hangen. Ik roep iedereen op om één minuut stilte in acht te nemen.
Nee, was niet zozeer VI-gerelateerd (voorval binnen de VBL SC), maar een ban voor een mede-VI Hooligan doet hoe dan ook pijn.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:10 schreef Anno2012 het volgende:
[..]
Stadionverbod terwijl er geen wedstrijden worden gespeeld is wat dragelijker.
Toch sterkte gewenst aan Rens.
Kwam dit door het verdedigen van de cultuur van VI?
Wat is dat voor een belachelijk onzin.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:03 schreef Veerboot het volgende:
Waarde VI Hooligans, onze Rens heeft een stadionverbod voor de duur van één week aan z'n broek hangen. Ik roep iedereen op om één minuut stilte in acht te nemen.
Ik vind dit bijzonder tragisch, maar ik vind als je een stadioverbod krijgt moet dat eigenlijk in het kader van VI zijn, niet voor een of andere korfbalfanclub.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:03 schreef Veerboot het volgende:
Waarde VI Hooligans, onze Rens heeft een stadionverbod voor de duur van één week aan z'n broek hangen. Ik roep iedereen op om één minuut stilte in acht te nemen.
Ken hem persoonlijk niet maar veel sterkte aan Rens.quote:Op woensdag 4 juli 2012 18:03 schreef Veerboot het volgende:
Waarde VI Hooligans, onze Rens heeft een stadionverbod voor de duur van één week aan z'n broek hangen. Ik roep iedereen op om één minuut stilte in acht te nemen.
Bij rellen ben jij altijd de eerste die om zijn moeder zit te roepen! Oh nee, dat is wielrenjargon.quote:Op woensdag 4 juli 2012 19:19 schreef DrDentz het volgende:
Ja maar als bij elk stadionverbodje van mij de vlag hier halfstok moet hangt ie nooit lang. Zo nu ben ik klaar met mijn machogebral.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |