Die films was echt tof ja, had humor, iets van een verhaal en special effectsquote:Op dinsdag 5 juni 2012 16:06 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Mike LAAUWWWREY
White power!!!
- Blue power motherfucker, Miami PD
Vanwege Selena Gomez?quote:Op dinsdag 5 juni 2012 16:07 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
http://www.imdb.com/title/tt2101441/
Zo te zien iets voor mij
Transformers 3 was ook echt slecht alleen 1 was aardig.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 16:07 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Horror kijk ik niet. Maar Transformers (op 2 na) en ook bijv. Armageddon vind ik topfilms
Geen idee, zag alleen de titel staan. Maar puur uitmelken van het succes van deel 1. Jammer dat er overal en altijd minstens één vervolg moet komen.quote:
Push the button!quote:Op dinsdag 5 juni 2012 16:09 schreef Smoofie het volgende:
Soms vraag ik me af...waarom zou je als insurgent/taliban nog in een huis schuilen als je
ziet enz
Kan het nog ranziger dan Hangover 2 vraag ik mij af....quote:Op dinsdag 5 juni 2012 16:10 schreef GGMM het volgende:
[..]
Geen idee, zag alleen de titel staan. Maar puur uitmelken van het succes van deel 1. Jammer dat er overal en altijd minstens één vervolg moet komen.
Die eerste wat doe je, zit op de universiteit en nu kijken mensen waarom ik zit te lachen als een wausquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |