Dat heb ik ook wel hoor. Bij het bevrijden van die draakjes verwacht je toch een episch verhaal met snelle vechtscenes, ergens nog wat tegenslag, spanning en sensatie en dan uiteindelijk toch de positieve uitkomst...quote:Op dinsdag 5 juni 2012 07:47 schreef Klauz het volgende:
Veel mensen klagen in deze reeks dat de serie soms te traag is. Ik heb echter precies het tegenovergestelde.
Dat trouwen tussen Margaery en Joffrey bv:
"He jullie hebben ons goed geholpen, wat willen jullie van ons?"
"Margaery wil wel trouwen met jou."
"Ok, maar ik heb al een verloofde."
"Ja, maar dat is dochter van een verrader."
"Ok, dan gaan we trouwen!"
"Yay!"
De Starks waren de lieverdjes van seizoen 1 en mede seizoen 2, maar ik heb zo het idee dat het niet meer goed komt met die familie. Pa dood, Winterfell in de fik, zoontjes ondergedoken, dochters aan de andere kant van Westeros, Robb en Cat op bijzonder glad ijs, Jon achter de wall... No way dat dat allemaal terug samen komt.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:37 schreef Asskimo het volgende:
Denken jullie dat Jon ooit nog Bran & Rickon zal zien?
Tot slot: Robb/Catelyn gebeuren was wel het enige wat mij niet echt heeft geboeid. Na ja bijna het hele seizoen eigenlijk.
quote:Op dinsdag 5 juni 2012 08:39 schreef Rabieluh het volgende:
Waar is je avatar met Khaleesi die als een derp roept dat ´r draken gejat zijn... ik moest erom lachen maar vergeten op te slaan.
ja in de boeken zijn ze ongeveer even oud. in de serie ziet ze er in ieder geval een stuk ouder uitquote:Op dinsdag 5 juni 2012 09:57 schreef Klauz het volgende:
die Margaery is toch veel te oud voor die Joffrey
al schijnt het in de boeken wel te kloppen
quote:
Kan ook wel in de TT als meer mensen die wallpaper mooier vinden.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 16:36 schreef Splodgenessabounds het volgende:
[..]
GoT Wallpaper 8 - Voor Funzel
Zij wil gewoon met een koning trouwen, leeftijd boeit haar niet. Is gewoon een golddigger. En als ik Joffrey was zou ik ook voor Margaery gaan en Sansa voor de fun erbijquote:Op dinsdag 5 juni 2012 09:57 schreef Klauz het volgende:
die Margaery is toch veel te oud voor die Joffrey
al schijnt het in de boeken wel te kloppen
Joffrey geilt wel een beetje op de macht ja. Maar ik vind het zo vreemd dat Petyr zegt dat Joffrey Sansa voor heel wat meer kan gebruiken nu ze een vrouw is, want waarom zou Joffrey het risico willen lopen dat Sansa zwanger wordt van hem?quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:28 schreef VacaLoca het volgende:
Die Joffrey is helemaal niet van het neuken toch? Anders had ie wel wat met die hoeren van Tyrion gedaan. Hij mishandelt ze liever.
Niet boeiend, want bastards zijn er genoeg. Robert had er wel een dozijn...quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:30 schreef Franknfurter het volgende:
[..]
Joffrey geilt wel een beetje op de macht ja. Maar ik vind het zo vreemd dat Petyr zegt dat Joffrey Sansa voor heel wat meer kan gebruiken nu ze een vrouw is, want waarom zou Joffrey het risico willen lopen dat Sansa zwanger wordt van hem?
Puur op de personen afgaand zou ik dan eerder voor Sansa kiezen, met Margaery heb je nog net iets sneller een mes in je rug denk ik, zo geil is zij op die macht. Daar heb ze toch geen Joffrey voor nodig?quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:18 schreef Splodgenessabounds het volgende:
Zij wil gewoon met een koning trouwen, leeftijd boeit haar niet. Is gewoon een golddigger. En als ik Joffrey was zou ik ook voor Margaery gaan en Sansa voor de fun erbij
Mwa, een bastaard verwekken bij een Highborn is niet echt handig hoor. Dat had Robert ook gedaan een na een shitstorm heeft hij dat kind maar erkent als zijn bastaard.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:31 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Niet boeiend, want bastards zijn er genoeg. Robert had er wel een dozijn...
Nouja dan verwekt hij geen kind bij haar, maar misbruikt hij haar? Wat willen ze doen, hij is de koning... en je zag hoeveel plezier hij had met die 2 hoertjes...quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:44 schreef Kirov het volgende:
[..]
Mwa, een bastaard verwekken bij een Highborn is niet echt handig hoor. Dat had Robert ook gedaan een na een shitstorm heeft hij dat kind maar erkent als zijn bastaard.
Sansa is nog steeds het enige ruilmiddel om Jaime terug te krijgen van de Starks.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:51 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Nouja dan verwekt hij geen kind bij haar, maar misbruikt hij haar? Wat willen ze doen, hij is de koning... en je zag hoeveel plezier hij had met die 2 hoertjes...
Tywin kan er zelfs anders ook wel wat van, hij heeft twee van zijn vaders vazallen compleet met vrouwen en kinderen uitgeroeid en hij heeft Kingslanding al een keer geplunderd en alle Targaryens, vrouwen en kinderen, daar laten verkrachten en afslachten.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:59 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Sansa is nog steeds het enige ruilmiddel om Jaime terug te krijgen van de Starks.
Dus normaal gezien zou ik denken: ze zullen wel hun verstand gebruiken en haar heel laten.
Maar het geweten en mededogen van de Lannisters zit nu opgesloten in een klein kamertje ergens in de Red Keep, dus zo zeker ben ik daar niet meer van... Benieuwd welke invloed Tywin en Cersei nog kunnen hebben op Mad King II
But he loves Jaimequote:Op dinsdag 5 juni 2012 11:02 schreef Kirov het volgende:
[..]
Tywin kan er zelfs anders ook wel wat van, hij heeft twee van zijn vaders vazallen compleet met vrouwen en kinderen uitgeroeid en hij heeft Kingslanding al een keer geplunderd en alle Targaryens, vrouwen en kinderen, daar laten verkrachten en afslachten.
Enig overgebleven erfgenaam van Winterfell. Zij is de beste kans voor de Lannisters op een legitieme aanspraak op het noorden.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 10:38 schreef Khaleesi het volgende:
[..]
Puur op de personen afgaand zou ik dan eerder voor Sansa kiezen, met Margaery heb je nog net iets sneller een mes in je rug denk ik, zo geil is zij op die macht. Daar heb ze toch geen Joffrey voor nodig?![]()
Maar goed Sansa heeft qua macht, land, geld helemaal niks meer te bieden aan dat huwelijk, dus daar heb je weinig aan...
Wildfire valt er toch ook wel onder?quote:Op dinsdag 5 juni 2012 01:58 schreef VacaLoca het volgende:
Welke bovennatuurlijke dingen zijn er tot nu toe (op tv) in de wereld van Game of Thrones voorgekomen eigenlijk?
Daenerys en haar draakjes
Lord of Light
Dat schaduwmonster uit de flamoes van Carice
White Walkers
Zombies
Die creepy kale van de 13 van Qath
Jaqen die een nieuw gezicht tevoorschijn toverde
Die 'heks' die Drogo een plantje maakte ten koste van ongeboren kind
meer?
Legitiem, is niet echt een woord meer wat voorkomt in het vocabulaire van de Lannisters denk ikquote:Op dinsdag 5 juni 2012 11:05 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Enig overgebleven erfgenaam van Winterfell. Zij is de beste kans voor de Lannisters op een legitieme aanspraak op het noorden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |