Da's dus mijn punt, magic wordt in de boeken blijkbaar wel uitgebreid besproken maar in de serie wordt het er aan de haren bij gesleept terwijl je als kijker dan zoiets hebt van 'WTF GEBEURT HIER WAT IS DIT VOOR WERELD DIE IK AL 2 SEIZOENEN AAN HET KIJKEN BEN'quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:06 schreef eQuaL het volgende:
[..]
Je hebt ook gelijk, wordt niet op in gegaan in de serie.
oplossing: lees.de.boekenquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:08 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Da's dus mijn punt, magic wordt in de boeken blijkbaar wel uitgebreid besproken maar in de serie wordt het er aan de haren bij gesleept terwijl je als kijker dan zoiets hebt van 'WTF GEBEURT HIER WAT IS DIT VOOR WERELD DIE IK AL 2 SEIZOENEN AAN HET KIJKEN BEN'
geen tijd voor.quote:
Twee sowieso niet, natuurlijkquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:06 schreef Maanvis het volgende:
Da's toch mijn punt? 6 mensen die het weten en niemand die er freaked out door is.
Maar wie o wie is de nummer 6 danquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:11 schreef Pek het volgende:
[..]
Twee sowieso niet, natuurlijkDavos was freaked out, maar werkt voor Stannis en is presumed dead en Catelyn en Brienne worden verdacht van de moord, dus die worden door niemand op hun blauwe ogen geloofd
vakantie?quote:
maar ondertussen zijn ze privé ook niet freaked out.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:11 schreef Pek het volgende:
[..]
Twee sowieso niet, natuurlijkDavos was freaked out, maar werkt voor Stannis en is presumed dead en Catelyn en Brienne worden verdacht van de moord, dus die worden door niemand op hun blauwe ogen geloofd
Ze is momenteel Robb's gevangene en persona non grata, hij zet niet voor niets dat huwelijk door, laat maar lullen dat wijfquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:14 schreef Maanvis het volgende:
[..]
maar ondertussen zijn ze privé ook niet freaked out.
En catelyn wordt echt wel door robb geloofd hoor. je vertelt je eigen zoon (die een fokking oorlog aan het vechten is waar die fokking schaduw wezens wel van pas komen) toch wel dat er een fokking schaduw wezen bestaat?
ze had robb gewoon moeten vertellen over dat schaduw wezen PUNT. en anders laat dat hele schaduw wezen weg uit game of thrones als je het daarna toch verrekt om mensen er geloofwaardig op te laten reagerenquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:16 schreef Pek het volgende:
[..]
Ze is momenteel Robb's gevangene en persona non grata, hij zet niet voor niets dat huwelijk door, laat maar lullen dat wijf
Snap ik, maar als je zelf verdachte bent in een zaak is het niet goed voor je geloofwaardigheid om te roepen:"It wasn't me, it was a shadow"quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:17 schreef eQuaL het volgende:
Ze had het natuurlijk wel meteen kúnnen vertellen, bedoelt Maanvis...
ze werd toch niet door robb verdacht...quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:20 schreef Pek het volgende:
[..]
Snap ik, maar als je zelf verdachte bent in een zaak is het niet goed voor je geloofwaardigheid om te roepen:"It wasn't me, it was a shadow"
In deze aflevering is erin geramd letterlijk dat het samenhangt; de geboorte van die draken heeft magische krachten losgemaakt en er is kennelijk een band tussen de geboorte van de draken en de white walkers. Er wordt ook met regelmaat op gewezen dat het fout is dat iedereen de Iron Throne wil veroveren terwijl er White Walkers zijn. Mensen als Cersei zijn de dekstoelen van de Titanic aan het arrangeren en denken dat het er toe doet. Daenerys is een sleutel tot het redden van de wereld met haar draken.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 01:52 schreef Maanvis het volgende:
[..]
in Elder scrolls gebruikt iedereen op de straathoek magic. In Game of thrones komt het incidenteel voor (DUS FOKKING BIJZONDER) en dan zou je dus verwachten dat als er iets magisch gebeurt dat dan de hele wereld het erover heeft ipv zoals nu dat iedereen zoiets heeft van 'meh'.
Nee, maar ze heeft zelf ook twijfels over wat ze precies gezien heeft en kan het nauwelijks geloven, dus waarom je zoon laten denken dat je geschift bent? Ik wauwel ook maar wat, hoorquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:20 schreef Maanvis het volgende:
[..]
ze werd toch niet door robb verdacht...
Stannis is wel freaked out. Zo erg dat hij Melisandre bijna vermoord.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:06 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Hij vertelt het zelf ook nogal dubbelzinnig.
[..]
Da's toch mijn punt? 6 mensen die het weten en niemand die er freaked out door is.
quote:
Alleen natuurlijk, daar gaan we nog veel van horen volgend seizoen, casting is gestart!quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:04 schreef ems. het volgende:
Alleen Caitlyn, Brienne, Stannis, Davos en Melisandre weten daarvan.
Mooi verhaal, hoop dat ze het laten zien iddquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:37 schreef Asskimo het volgende:
Brienne+Jamie: geweldig duo! Ben nu wel meer geïnteresseerd in Brienne's motief van waarom ze zo is zoals ze is.
Dan maak je maar tijd.quote:
Caetelyn Stark.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:37 schreef Asskimo het volgende:
Bealish/Varys: wat is die zwakte van Bealish waarover Varys tegen Roz sprak? Sansa wellicht? Props voor beide acteurs: zo sluw slangachtig en tegelijk verradelijk ratachtig gespeeld. Én subtiel!
Brienne wil kosten wat kost Stannis dodenquote:Op dinsdag 5 juni 2012 02:33 schreef HiZ het volgende:
[..]
Blijft over Brienne, maar Brienne is perdefinitie een raar mens dat raar reageert op alles. Een soort Negatief van de Hound
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |